Meghan Markle w Afryce Meghan Markle w te samej sukience Meghan Markle w niebieskiej sukience i butach na koturnie
Meghan Markle w niebieskiej sukience
East News

O podróży Meghan i Harry'ego do Afryki było głośno od dłuższego czasu. Początkowo pojawiały się informacje, że mają wyjechać na kilka miesięcy, ale już teraz wiemy, ile faktycznie potrwa ich podróż. Okazuje się, że oficjalny wyjazd potrwa 10 dni i jest to jednocześnie pierwsza podróż Archiego Harrisona. Chłopiec przyszedł na świat 6 maja 2018 roku, a Meghan i Harry, idąc w ślady Kate i Williama postanowili zabierać ze sobą syna nawet w oficjalne podróże. 

Podczas pierwszego dnia wizyty, od kiedy książęca para wylądowała w Kapsztadzie w Południowej Afryce, cała uwaga skupia się na księżnej Sussex! Meghan zaskakuje nie tylko świetną figurą, do której wróciła po ciąży, ale też stylizacją. Niebieską sukienkę księżna miała na sobie dokładnie rok temu! Zobaczcie, jak wyglądała wtedy i dziś...

1/3
Meghan Markle w Afryce
East News

Meghan i Harry długo czekali na tę podróż. Książęca para odwiedzi RPA, Botswanę, Angolę i Malawi. Księżna Sussex do Kapsztadu przyleciała w czarno-białej sukience w cętki, którą potem zmieniła na niebieską szmizjerkę z paskiem w talii. Ta druga stylizacja zasługuje na szczególną uwagę! Co więcej, Meghan szpilki zamieniła na znacznie wygodniejsze buty. Zobaczcie...

2/3
Meghan Markle w te samej sukience
East News

Księżna Sussex rzadko po raz kolejny zakłada te same ubrania. Z tego słynie księżna Kate, która żartobliwie jest nazywana "królową recyklingu". Tym razem jednak to Meghan po raz drugi założyła tę samą sukienką. Po raz pierwszy miała ją na sobie podczas wizyty w Australii w Tonga 25 października 2018. Teraz po roku czasu księżna w niebieskiej sukience wygląda tak samo dobrze, a może nawet lepiej! Widać, że jest szczęśliwa i spełniona. 

3/3
Meghan Markle w niebieskiej sukience i butach na koturnie
East News

Co więcej wcześniej brytyjskie media donosiły, że Meghan chce robić wszystko inaczej niż Kate. Teraz okazuje się,  że prawda jest inna! Odkąd księżna Sussex została mamą stawia na wygodę, podobnie jak żona Williama. A co za tym idzie wysokie szpilki zamieniła na koturny, które uwielbia Kate, ale... nienawidzi ich królowa Elżbieta! 

Trzeba przyznać, że Meghan prezentowała się doskonale podczas pierwszego dnia oficjalnej wizyty w Afryce. Z niecierpliwością czekamy na kolejne stylizacje księżnej!

 

Więcej na temat Meghan Markle