Choć śmierć Elżbiety II zwróciła oczy całego świata na pałac Buckingham, ten rok może należeć do Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego udzieliła głośnego wywiadu niedługo przed odejściem królowej. Teraz, niewiele ponad miesiąc od pogrzebu monarchini, filantropka zrobiła to znowu! Tym razem na łamach amerykańskiego magazynu "Variety" opowiedziała nie tylko o tym, jak przeżywa żałobę, ale również jak została odebrana w Wielkiej Brytanii w tak trudnych okolicznościach. Te słowa mogą zaskoczyć.

Reklama

Meghan Markle o pogrzebie Elżbiety II: "Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam być z moim mężem"

Najwięksi krytycy zarzucali, że Meghan Markle udawała płacz na pogrzebie Elżbiety II. W obszernym wywiadzie dla "Variety" żona księcia Harry'ego wróciła do momentu, w którym cała Wielka Brytania pogrążyła się w żałobie. Jej obecność - podobnie jak po śmierci księcia Filipa - budziła wielkie kontrowersje. Ona sama jednak stwierdziła, że doświadczyła przede wszystkim wsparcia i miłości ze strony Brytyjczyków.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry chcą upokorzyć rodzinę królewską? "Tu chodzi tylko o pieniądze"

Variety/Ferrari Press/East News

- To był taki wybuch miłości i wsparcia. Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam być z moim mężem i wspierać go, zwłaszcza w tym czasie. To, co jest tak piękne, to spojrzenie na spuściznę, jaką jego babcia była w stanie pozostawić na tak wielu frontach - przyznała.

W rozmowie z amerykańskim magazynem nie ukrywała, że jest pod dużym wrażeniem postawy, jaką Elżbieta II reprezentowała przez całe swoje życie

- Jeśli chodzi o kobiece przywództwo, jest ona najbardziej świecącym przykładem tego, jak to wygląda - dodała.

Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Zobacz także: Pierwszy portret rodziny królewskiej po śmierci Elżbiety II. Uwagę zwraca gest Karola III

Zobacz także

Meghan Markle zdradziła, że bardzo przeżyła ten okres. Ujawniła, że choć to był czas smutku, jej mąż potrafił zachować optymizm i nie tracił ducha.

- To był trudny okres, ale mój mąż, wieczny optymista, powiedział: "Teraz połączyła się ze swoim mężem" - powiedziała.

Rozmawiając z amerykańską redakcją, wróciła do tego, jak poznała królową Wielkiej Brytanii. O Elżbiecie II mówiła tylko dobrze i zaznaczyła, że docenia możliwość spotkania monarchini, która była dla niej serdeczna.

Rex Features/East News

- Nadal jestem dumna z tego, że głowa rodziny tak ciepło mnie przyjęła - stwierdziła.

Na koniec dodała, że poznanie Elżbiety II uważa za ogromny zaszczyt. Zdradziła też, że po śmierci królowej razem z księciem Harrym skupili się na charytatywnej działalności.

- Jestem zaszczycona, że mogłam ją poznać - powiedziała.

Zobacz także: Wściekła Meghan Markle wyżyła się na asystentce! Powód był błahy

Reklama

Myślicie, że po tym wywiadzie Brytyjczycy będą patrzyli na Meghan Markle przychylniej?

Reklama
Reklama
Reklama