Meghan Markle w czarnym żakiecie
East News

Meghan Markle opublikowała nowe zdjęcie synka z okazji Dnia Matki. Jest urocze!

Meghan Markle w czarnym żakiecie
East News

Meghan Markle 6 maja urodziła swojego pierwszego syna, któremu nadano imiona Archie Harrison. Księżna pokazała światu dziecko dwa dni po narodzinach podczas konferencji zorganizowanej w zamku Windsor. Okazuje się, że na kolejne zdjęcia chłopca nie musieliśmy długo czekać! Z okazji Międzynarodowego Dnia Matki księżna Sussex opublikowała urocze zdjęcie. To trzeba zobaczyć!

Nowe zdjęcie Archiego Harrisona!

Z okazji Dnia Matki, który Meghan Markle obchodzi po raz pierwszy w życiu, księżna złożyła życzenia wszystkim mamom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do życzeń dołączyła piękne zdjęcie Archiego, a w zasadzie jego stópek na tle fioletowych kwiatów. Pod zdjęciem czytamy:

Składam życzenia wszystkim matkom - byłym, obecnym, przyszłym oraz tym, które utraciły dzieci, ale zawsze będą o nich pamiętały. Świętujmy ten dzień razem i każda z osobna. 

Pod życzeniami pojawiła się informacja, że to pierwszy Dzień Matki dla księżnej Sussex. Trzeba przyznać, że kolejne zdjęcie syna Meghan i Harry'ego pojawiło się dosyć szybko. Większość brytyjskich tabloidów podejrzewała, że kolejną fotografię zobaczymy dopiero z okazji rocznicy ślubu książęcej pary, która już 19 maja! Niedługo może pojawić się również informacja o dacie chrztu Archiego. W rodzinie królewskiej tradycja nakazuje, że uroczystość ta odbywa się zazwyczaj między 3. a 6. miesiącem życia dziecka. 

Meghan Markle jest zachwycona rolą mamy!

Księżna Meghan podczas konferencji, na której po raz pierwszy świat zobaczył jej syna przyznała, że jest bardzo szczęśliwa:

To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa - powiedziała Meghan Markle. 

Książę Harry dodał, że jeszcze nie wiedzą do kogo jest podobny ich syn, bo zmienia się każdego dnia, ale są bardzo szczęśliwi:

Minęły jedynie dwa, trzy dni, ale jesteśmy tacy szczęśliwi, mając przy sobie nasze maleństwo i mogąc spędzić z nim ten cenny czas, kiedy dorasta. Jesteśmy podekscytowani, że mamy nasze małe szczęście. Rodzicielstwo jest cudowne. - wyznał młody tata.

Zobacz takżeKsiążę Harry ujawnił przyjacielowi szczegóły z pierwszego dnia z Archiem! Tego się nie spodziewacie

 

Meghan z synem podczas wizyty królowej

królowa Elżbieta II, Meghan Markle, archie
instagram

 

Więcej na temat Meghan Markle Archie
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41