Księżna Kate i Meghan Markle razem podczas finału Wimbledonu
East News

Meghan Markle nie obserwuje już księżnej Kate na Instagramie! Dlaczego podjęła taką decyzję?

Księżna Kate i Meghan Markle razem podczas finału Wimbledonu
East News

Meghan i Harry na początku kwietnia założyli własne konto na Instagramie. W ten sposób odcięli się od Kate i Williama! W ciągu kilku miesięcy zyskali ponad 9 milionów obserwujących, a sami nie śledzą żadnego konta! Jakiś czas temu zrezygnowali z obserwowania rodziny i znajomych, w tym Kate i Williama. O co chodzi? Dlaczego Meghan zdecydowała się na tak nietypowy krok?

Czemu Meghan już nie obserwuje Kate na Instagramie?

Okazuje się, że miesiąc po założeniu konta na Instagramie, książęca para poinformowała, że odtąd będą obserwować konta, które poruszają ważne tematy. Chodzi o profile organizacji, fundacji i ośrodków, które angażują się w pomoc rożnym grupom społecznym. Na swoim Instagramie chcą je wyróżnić w ten sposób i pomóc w promocji.

Maj należał do organizacji wspierających ochronę zdrowia psychicznego i wspierających chorych na depresję. W czerwcu księżna i książę Sussex wspierali społeczność LGBT. Natomiast lipiec należał do instytucji walczących o ochronę środowiska. W sierpniu książęca para postanowiła zapytać swoich fanów, jakiej tematyce poświęcić ten miesiąc i komu okazać wsparcie! Pod postem pojawiło się tysiące pomysłów, ale jeszcze żaden z nich nie został zaakceptowany.

Obecnie na koncie sussexroyal książęca para może pochwalić się 9,2 miliona obserwujących. Ilość osób obserwowanych aktualnie wynosi... 0! Jak sądzicie, Meghan sama prowadzi ten profil na Instagramie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

For the month of August we look to you for help. We want to know who YOUR Force for Change is.... Each month, we change the accounts we follow to highlight various causes, people or organisations doing amazing things for their communities and the world at large. Over the next few days please add your suggestions into the comments section: someone you look up to, the organisation doing amazing work that we should all be following, an account that inspires you to be and do better (or that simply makes you feel good), or the handle that brims with optimism for a brighter tomorrow. We will choose 15 accounts and follow them next Monday, as we spend the month of August acknowledging the Forces for Change in all of our lives.

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Meghan Markle bardzo chętnie bierze udział w ważnych inicjatywach

Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48