Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle już urodziła swoje pierwsze dziecko?! Świadczy o tym gest księżnej Kate!

Meghan Markle, książę Harry
East News

Wszyscy czekają na oficjalną wiadomość o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Już od kiedy książęca para ogłosiła w październiku 2018 roku, że spodziewa się dziecka, wszyscy zaczęli wyliczać datę porodu, spekulować nad płcią dziecka czy nad imieniem. Nie brakował także licznych absurdalnych plotek, jakoby księżna w ogóle nie była w ciąży i wynajęła surogatkę! 

Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Meghan naprawdę jest w ciąży i oczekuje porodu, choć nie brakuje już opinii, że dziecko jest już na świecie. Świadczyć o tym ma fakt, że matka Meghan pojawiła się już w Anglii, a miała uczestniczyć przy porodzie, a także księżna została odwiedzona przez Kate i Williama, którzy przynieśli prezent dla dziecka! 

Meghan Markle już urodziła?

Jak donosi "Harper's Bazaar", dziecko Meghan i Harry'ego może być już na świecie. W niedzielę wielkanocną księżna Kate i książę William zjawili się bowiem w domu Meghan i Harry'ego we Frogmore Cottage. Meghan nie mogła pojawił się na nabożeństwie świątecznym, dlatego książęca para zjawiła się u niej. I to z prezentem dla niemowlaka! 

William i Kate odwiedzili ją, ponieważ Meghan nie była w stanie uczestniczyć w nabożeństwie. Chcieli być pomocni i zobaczyć, jak się czuje. To było cudowne popołudnie – donosi informator "Harper’s Bazaar".

Nie wiadomo jednak, co dokładnie Kate i William podarowali dziecku Meghan i Harry'ego i czy rzeczywiście maleństwo jest już na świecie. Nie jest tajemnicą, że Meghan i Harry zamierzają ogłosić światu narodziny swojego dziecka dopiero, gdy będą na to gotowi. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że książę Harry jest ostatnio wyjątkowo aktywny - zjawił się na wielkanocnej mszy, a także towarzyszył księżnej Kate w publicznym wystąpieniu w czwartek, 25 kwietnia. Gdyby już został ojcem, z pewnością spędzałby czas ze swoją pociechą. Można podejrzewać więc, że dziecko pary nie pojawiło się jeszcze na świecie. 

 

Być może Meghan i Harry już zostali rodzicami!

Meghan Markle w białej stylizacji z księciem Harrym
East News

Po wielkanocnej mszy księżna Kate i książę Harry pojechali do Meghan i Harry'ego

księżna Kate, książę William idą na mszę
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08