Meghan Markle ma sobowtóra
East News

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?! Nie udało jej się ukryć brzuszka przed czujnym okiem internautów!

Meghan Markle ma sobowtóra
East News

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?! Internauci zdają się nie mieć wątpliwości! Wszystko przez najnowsze zdjecia, jakie pojawiły się w sieci. Książę Harry i jego małżonka, pomimo tego, że zrezygnowali ze swoich królewskich obowiązków i postanowili żyć z dala od blasku fleszy, wciąż udzielają się charytatywnie. Ostatnie zdjęcia, z piekarni, w której pojawili się jako wolontariusze, wywołały w mediach ogromne spekulacje. Fani pary są pewni, że u Meghan widać już ciążowy brzuszek. Mają rację? Oceńcie sami. 

Zobacz także: Książę Harry przeżył załamanie nerwowe?! Zaskakujące ustalenia tabloidu

Meghan Markle jest w drugiej ciąży? Nowe zdjęcia księżnej zszokowały internautów 

Zdjęcia wykonane w jednej z amerykańskich piekarni, podczas charytatywnych aktywności Harry'ego i Meghan Markle wywołały spekulacje na temat drugiej ciąży. Internauci twierdzą, że spod fartuszka, jaki była księżna miała na sobie podczas pieczenia wypieków, wyłaniał się powoli zaokrąglający się już ciążowy brzuszek. 

- Archie będzie miał rodzeństwo? 
- Kwarantanna chyba im służy! To wygląda na ciążę
- Szykuje się kolejne baby Sussex? - pytali zaciekawieni w komentarzach 

Myślicie, że rodzina Meghan i Harry'ego niedługo znowu się powiększy? Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy spekuluje się o drugiej ciąży Meghan Markle. Magazyn "New Idea" niedawno sugerował, że to właśnie dlatego żona Harry'ego prawie nie pojawia się publicznie, a podczas oficjalnych konferencji online, pokazuje się tylko od pasa w górę dodatkowo zakrywając sylwetkę luźnymi ubraniami. 

Zobacz także: Po kłótni Meghan i Harry'ego w Los Angeles interweniowała policja!? Była księżna nie tak wyobrażała sobie ich życie w USA!

Na zdjęciach z oficjalnego i charytatywnego wyjścia Meghan Markle i księcia Harry'ego do piekarni, internauci dopatrzyli się ciążowego brzuszka. Czy niedługo ich rodzina znowu się powiększy?
Na profilu HomeBoyIndustries znajdziecie dużą zdjęć z wizyty byłych książąt.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Homeboy Industries (@homeboyindustries)

W końcu Meghan i Harry nigdy nie ukrywali, że chcieliby mieć dużą rodzinę! 

Meghan Markle z rodziną na chrzcinach Archiego
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36