East News

Meghan Markle jednak w ciąży?! Kolejny zagraniczny magazyn potwierdza te doniesienia!

East News

Czy Meghan Markle i książę Harry już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami? Plotki o drugiej ciąży księżnej nie ustają od kilku tygodni. Teraz kolejny zagraniczny magazyn potwierdza te doniesienia, a nawet podaje, w którym miesiącu ciąży jest Meghan! "Life&Style" zapewnia, że są to informacje oficjalne. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Rossmann wyprzedaje ulubiony tusz do rzęs Meghan Markle! Kosztuje mniej niż 26 zł!

Czy Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

O Meghan i Harrym wciąż jest głośno! Najpierw wystąpili z brytyjskiej rodziny królewskiej, a teraz plotkuje się o drugiej ciąży księżnej. Zagraniczne magazyny plotkarskie prześcigają się w nowych rewelacjach dotyczących tego tematu. Co więcej, para w ostatnim czasie nie pokazuje się zbyt często publicznie, a jeśli Meghan rzeczywiście jest w ciąży, to pandemia koronawirusa z pewnością pomaga jej się ukryć. 

Magazyn "Life&Style" twierdzi, że informacje do których dotarł są oficjalne! Według gazety księżna Sussex jest już w 3. miesiącu ciąży. 

Powiedziała o tym jedynie kilku bliskim znajomym. Harry modli się o córkę - twierdzi informator gazety.

Podobno małżeństwo już rozmyśla o imieniu dla maleństwa, a Meghan chce na razie zwolnić tempo i odłożyć karierę aktorską, aby dobrze przygotować się do macierzyństwa. Chociaż informacje o drugiej ciąży księżnej Sussex konsekwentnie pojawiają się od kilku tygodni, to jednak małżonkowie, jak również rodzina królewska w dalszym ciągu milczy w tym temacie. Czy te plotki okażą się prawdą? Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie tej radosnej wiadomości od Meghan i Harry'ego! 

East News

Kolejny zagraniczny magazyn informuje o ciąży Meghan Markle! Według informacji uzyskanych przez "Life&Style", księżna jest już w 3. miesiącu ciąży. 

East News

Brytyjska rodzina królewska jak na razie milczy i nie potwierdza tych doniesień zagranicznych mediów. 

East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43