Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Na ten moment czekali chyba wszyscy! Meghan Markle i książę Harry pokazali syna! O tym, że pierwsze dziecko książęcej pary pojawiło się na świecie, dowiedzieliśmy się w miniony poniedziałek, 6 maja. Dumny tata, książę Harry zdradził wówczas przed kamerami, że Meghan urodziła zdrowego chłopca. Teraz, dwa dni po tamtych radosnych wydarzeniach, szczęśliwi rodzice pochwalili się swoim maleństwem. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się świeżo upieczona mama, Meghan Markle!

Poród Meghan Markle

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego urodził się dwa dni temu, dokładnie 6 maja o godzinie 5.26. Wiadomo, że Meghan chciała urodzić w domu, jednak ostatecznie poród odbył się w londyńskim szpitalu Portland. Kilka godzin później książę Harry za pośrednictwem mediów i portali społecznościowych poinformował, że dziecko jest już na świecie. 

To było niesamowite, absolutnie niewiarygodne i - jak powiedziałem - jestem niesamowicie dumny z mojej żony. Każdy ojciec, każdy rodzic - wiecie - uważa swoje dziecko za niesamowite. Ale to maleństwo naprawdę jest do schrupania, jestem przeszczęśliwy- mówił Harry. 

Zobaczcie nowe zdjęcia książęcej pary i ich dziecka! Co powiedziała żona księcia Harry'ego? 

1/4
Meghan i Harry pokazali syna
East News

Dwa dni po narodzinach syna Meghan Markle i książę Harry razem pokazali się przed kamerami. Książę czule tulił synka, a Meghan Markle w krótkiej rozmowie z dziennikarzami zdradziła, jak się czuje po narodzinach dziecka. 

To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa - powiedziała Meghan Markle. 

Minęły jedynie dwa, trzy dni, ale jesteśmy tacy szczęśliwi, mając przy sobie nasze maleństwo i mogąc spędzić z nim ten cenny czas, kiedy dorasta - dodał książę Harry. 

Co jeszcze zdradzili Meghan i Harry?

2/4
Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Szczęśliwa mama zdradziła, że jej syn jest bardzo spokojny. Harry zażartował ze słów żony i powiedział:

"Nie mam pojęcia, po kim on to ma!"

Niestety wciąż nie wiadomo, jakie imię otrzyma dziecko książęcej pary. Książę Harry już w poniedziałek przyznał, że jeszcze nie zdecydowali, jakie imię wybiorą dla chłopca. 

Dziecko urodziło się troszkę po terminie, więc mieliśmy trochę dodatkowego czasu do myślenia - mówił wówczas książę Harry. 

A jak prezentuje się sama Meghan? Na spotkaniu z mediami wyglądała pięknie. Żona księcia Harry'ego pokazała się w jasnej sukience od Givenchy i beżowych butach na wysokiej szpilce.

3/4
Książę Harry i Meghan Markle pokazali syna
East News

Dumni rodzice przyznali również, że królowa Elżbieta jeszcze nie widziała swojego prawnuka. Chociaż od rana wszystkie media informowały, że Meghan i Harry pokażą syna dopiero po spotkaniu z królową, to okazało się, że w pierwszej kolejności odbyło się ich spotkanie z mediami. Według najnowszych doniesień prasowych po spotkaniu królowej z prawnukiem zostanie ogłoszone imię syna Meghan i Harry'ego. 

Meghan i Harry na spotkaniu z dziennikarzami podziękowali za wiadomości i gratulacje z okazji narodzin dziecka.

Dziękujemy bardzo za wszystkie życzenia i serdeczność, to wiele znaczy - powiedziała szczęśliwa Meghan Markle. 

 

4/4
Meghan Markle przytula się do Harry'ego
East News

Meghan Markle i książę Harry podczas wspólnego wywiadu nie ukrywali swojej radości z narodzin dziecka. Spójrzcie na to zdjęcie! Książęca para nie szczędziła sobie czułości nawet w obecności dziennikarzy. Właśnie za to ich uwielbiamy! 

 

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry