Zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry'ego zrobione, aby uczcić ich zaręczyny
East News

Meghan Markle i książę Harry pokazali zdjęcie z początków swojej znajomości. Od tej strony ich nie znaliśmy!

Zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry'ego zrobione, aby uczcić ich zaręczyny
East News

Od kiedy książę Harry związał się z Meghan Markle i zaczął się z nią publicznie pokazywać, para budzi ogromne emocje. I choć na wagę złota były wspólne zdjęcia księcia z nową ukochaną na początku ich znajomości, to jednak jak się okazuje, nie wszystkie trafiły do mediów.

Teraz Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się pokazać fotografie z pierwszych miesięcy ich związku, gdy wybrali się w podróż do Bostwany. Fotografia trafiła na ich nowy profil na Instagramie. Nie da się ukryć, że ukazuje Meghan i Harry'ego z zupełnie innej strony.

Niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcie Meghan i Harry'ego

Kilka dni temu Meghan Markle i książę Harry założyli swoje oficjalne konto na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że będzie prawdziwą perełką w social mediach, bo już teraz trafiają tam niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcia. Wśród nich można właśnie zobaczyć fotografie ze wspólnej podróży księcia Harry'ego i Meghan do Bostwany.

Podroż odbyła się w 2017 roku po kilku miesiącach znajomości Meghan i Harry'ego. Jak się okazuje, wyprawa ta była prawdziwym sprawdzianem dla relacji pary. Książę chciał lepiej poznać Meghan i przekonać się, czy do niego pasuje. 

Wtedy byliśmy naprawdę sami, co było dla mnie kluczowe, aby mieć pewność, że będziemy mogli się poznać – powiedział książę.

Oczywiście wszyscy już wiemy, że Meghan okazała się być idealna dla Harry'ego. Książę potem oświadczył się jej, a 19 maja 2018 para wzięła ślub. Co istotne - Meghan nosi pierścionek zaręczynowy z diamentem właśnie  z Bostwany. Jest to więc wyjątkowe miejsce dla pary. 

Na zdjęciu, które trafiło na Instagram książęcej pary, możemy zobaczyć, jak Meghan i Harry zakładają słoniowi specjalny kołnierz, który pozwala ekologom śledzić jego ruchy i chronić przed kłusownictwem! Książęca para wykazała się więc ogromnym sercem i odwagą. Zobaczcie: 

Meghan Markle, książę Harry zakładają słoniowi specjalny kołnierz
Instagram

Teraz książę Harry i Meghan Markle spodziewają się swojego pierwszego dziecka

Meghan Markle, książę Harry
East News

Wspólna podróż do Bostwany utwierdziła księcia w przekonaniu, że Meghan to "ta jedyna"

Meghan Markle i książę Harry tuż po ogłoszeniu swoich zaręczyn
East News

Zobacz także: Meghan Markle panicznie boi się porodu! Nie zgadniecie, co najbardziej ją przeraża

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23