Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Meghan Markle i książę Harry adoptują dziecko? Podjęli już decyzję!

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Meghan Markle i książę Harry niedawno pierwszy raz zostali rodzicami - na początku maja urodził się bowiem ich syn Archie. Od tego momentu życie pary zmieniło się całkowicie, a mały Archie stał się dla niej całym światem. Nie da się jednak ukryć, że od kiedy tylko synek Meghan i Harry'ego przyszedł na świat, wszyscy zaczęli zastanawiać się, kiedy książęca para zdecyduje się na kolejne dziecko. Nie jest tajemnicą bowiem, że Meghan zawsze marzyła o dużej rodzinie. 

Rozmawiałyśmy o jej posiadaniu dzieci już dziesięć lat temu. Zawsze chciała być matką - wyznała przyjaciółka księżnej, Janina Gavankar.

Co jednak ciekawe, niedawno w wywiadzie dla magazynu "Vogue" książę Harry podkreślił, że z racji troski o środowisko, nie zdecyduje się z Meghan na gromadkę dzieci. Chce jednak, by Archie miał rodzeństwo. Tymczasem zagraniczne media donoszą, że para planuje... adopcję!

Meghan Markle i książę Harry chcą adoptować dziecko

"RadarOnline" informuje, że Meghan Markle i książę Harry podjęli już decyzję, by adoptować dziecko! To byłaby pierwsza taka sytuacja w historii monarchii, kiedy to członkowie rodziny decydują się na adopcję. Do tej pory nikt nigdy nie zdecydował się na taki krok z różnych względów - przede wszystkim przez tzw. "błękitną krew", obawę o skandal, a także możliwe problemy z biologicznymi rodzicami dziecka. 

Pewne jest, że decyzja książęcej pary wywoła ogromne emocje w Wielkiej Brytanii i można się także spodziewać protestów ze strony członków rodziny królewskiej, a nawet samej królowej Elżbiety II. 

Harry i Meghan zmierzą się z dużym sprzeciwem ze strony starszych pokoleń, ale są uparci - powiedział informator "RadarOnline".

Myślicie, że para faktycznie zdecyduje się na ten krok?

 

Meghan i Harry niedawno zostali rodzicami Archiego

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

Para chce adoptować kolejne dziecko

Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie
Instagram

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08