Reklama

Meghan Markle już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Podobno księżna Sussex urodzi na przełomie marca i kwietnia. Meghan Markle powoli szykuje się do nowej roli. Okazuje się, że tę sytuację postanowiła wykorzystać pewna kontrowersyjna celebrytka. Jak donoszą zagraniczne media, Kim Kardashian robi wszystko, aby zbliżyć się do Meghan Markle.

Zobacz także: To będzie baby boom! Meghan Markle, Kasia Tusk, Joanna Kulig... Kto jeszcze urodzi w 2019 roku?

Zobacz także

Kim Kardashian i Meghan Markle zostaną przyjaciółkami?

Kim Kardashian wyznaje zasadę, że znani przyjaciele pomogą jej zdobyć prestiż na długie lata. Po tym, jak próbowała (nieskutecznie) zaprzyjaźnić się z Beyonce, teraz przyszła pora na zbliżenie się do brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak podaje Radar Online, Kim Kardashian za punkt honoru postawiła sobie nawiązanie bliskich relacji z Meghan Markle.

- To jej nowy projekt. Kim jest przekonana, że ona i Meghan pewnego dnia będą najlepszymi przyjaciółkami - zdradza źródło serwisu.

Podobno Kim Kardashian już teraz zaczęła poszukiwania wyjątkowego prezentu dla pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego.

- Uważa, że to świetny moment, by przypomnieć jej, że ona i Kanye to szczere i troskliwe osoby. Chce podarować książęcemu dziecku prezent, który zrobi na Meghan wrażenie. Już teraz przegląda oferty z dziecięcą biżuterią z diamentów i śpioszkami od najlepszych projektantów - czytamy w zagranicznej prasie.

Ciekawe, co na to królowa Elżbieta? Nie wydaje nam się, żeby ucieszyła się z takiej nowej przyjaciółki rodziny...

POLECAMY: Meghan wręczyła królowej nietypowy prezent. Jak zareagowała Elżbieta?

Kim Kardashian chce się zbliżyć do rodziny królewskiej

East News

Reklama

Czy Meghan powinna przyjąć od niej prezent?

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama