Meghan, William
EastNews

Meghan i William nie znoszą się? To wideo zdradza całą prawdę!

Meghan, William
EastNews

 

Od kilku miesięcy nie cichną plotki dotyczące zachowania Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego ponoć nie tylko jest trudna we współpracy, ale i apodyktyczna! Mówi się, że dawna gwiazda serialu "Suits" lubi rządzić, co nie podoba się rodzinie królewskiej! Markle ponoć nie dogaduje się z nową rodziną. Czy chociaż brat ukochanego, książę William akceptuje aktorkę?

 

Jakie są relacje Meghan i Williama?

25 grudnia, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia Meghan towarzyszyła mężowi w nabożeństwie w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham. W kolędowaniu brali udział również Kate z Williamem. Brytyjczycy byli zachwyceni widząc rodzinę królewską razem! 

 

Jak się okazuje, z pozoru szczęśliwy obrazek w rzeczywistości taki nie był. Według ekspertki od mowy ciała Judi James, Meghan w drodze do kościoła próbowała z Williamem nawiązać kontakt, a ten bezczelnie ją zignorował! Książę zamiast wysłuchać aktorki zajął się poprawianiem szalika. Co jeszcze wyczytała ekspertka? 

Ten dystans może być spowodowany napięciami, ale jego przyczyną może być też niechęć Williama do królewskich "oper mydlanych". Po dramacie, który spotkał jego rodziców, nie chce publicznie okazywać emocji, aby nie dawać prasie powodów do plotek - wyznała James. 

Koniecznie zobaczcie wideo poniżej. Czy faktycznie było tak jak mówiła ekspertka? 

 

Zobacz też: "On będzie cierpiał" Przyjaciółka Diany uważa, że małżeństwo Meghan i Harry'ego rozpadnie się!

 

Czy William zignorował Meghan? 

 

Czy aktorka polubi się z rodziną męża?

Meghan oszukała wszystkich!

Więcej na temat Książę William Meghan Markle
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37