Książę Harry i Meghan postawili warunek!
O co chodzi?
1/4
Książę Harry i Meghan postawili warunek!

 

O tym, co dzieje się w brytyjskiej rodzinie królewskiej, najczęściej dowiadujemy się z osób, które przebywają w otoczeniu ich członków. W mediach często pojawiają się zaskakujące szczegóły np. ze ślubów, chrzcin czy po prostu wakacji. Za takimi plotkami zazwyczaj stoją... bliscy znajomi! O tym doskonale wiedzą już Meghan Markle i Harry! Po głośnym ślubie zainteresowaniem ich życiem znacznie wzrosło, co niepokoi księcia! Dlaczego? Jakie ultimatum postawili znajomym? Zobaczcie!

 

Zobacz: Nie tylko Meghan Markle ciągle zalicza wpadki! Wtopa księcia Harry'ego na weselu przyjaciół!

2/4
Meghan Markle w Londynie
East News

 

Książę Harry i księżna Meghan powiedzieli znajomym "DOŚĆ"! Swoim najbliższym zakazali kontaktu z mediami, a jeśli któreś z nich się złamie, będzie to definitywny koniec ich relacji! Harry obawia się, że wszelkie plotki źle wpłyną na jego żonę, o którą się martwi!

 

3/4
Książę Harry i Meghan Markle na ślubie przyjaciół w Wielkiej Brytanii
East News

 

Autorka książek na temat życia brytyjskiej rodziny królewskiej, Katie Nicholl, zaznacza:

Postawili swoim znajomym twarde ultimatum. Mają respektować umowne milczenie. Rozmawiasz z prasą - wylatujesz. Harry nigdy nie przejmował się tym, co pisano na jego temat. Zawsze mówił, że to stek bzdur. Ale jest bardzo opiekuńczy w stosunku do Meghan.

Zobacz: Meghan spędza urodziny na ślubie przyjaciół. Jej stylizacja… całkiem odważna!

4/4
East News

 

Książę Harry ponoć boi się, że zainteresowanie prasą źle wpłynie na Meghan, tak jak w przypadku księżnej Diany, jego tragicznie zmarłej mamy, która była obiektem zainteresowania mediów na całym świecie, niezależnie w jakiej sytuacji się znajdowała. 

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle