książę Harry, Meghan Markle, książę William, księżna Kate
Instagram/East News

Kate i William, a także Meghan i Harry mają sekretne imiona! Nigdy nie zgadniecie jakie!

książę Harry, Meghan Markle, książę William, księżna Kate
Instagram/East News

 

Nie trzeba być wielkim fanem brytyjskiej rodziny królewskiej, by się domyślać, że jej członkowie mogą liczyć na mnóstwo względów, a także są jednymi z najlepiej chronionych ludzi na świecie. Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że mają całkiem sporo swobody (w końcu księżna Kate i książę William zostali nieraz przyłapani przez paparazzi, a gdyby nie wzmożona ochrona, nigdy by do tego nie doszło), to jednak jest zupełnie inaczej. Teraz okazuje się, że ze względów bezpieczeństwa ochroniarze książęcych par posługują się tajemnymi kodami, a nawet nadali im sekretne imiona w swoich telefonach. Nigdy nie zgadniecie jakie!

 

Zobacz: KATE MIDDLETON JUŻ W 2007 ROKU NOSIŁA NAJGORĘTSZY TREND TEGO SEZONU

 

Sekretne imiona książęcych par

 

Na jaw wyszło właśnie, że ochrona królewskiej rodziny ma na swoich telefonach numery do księżnej Kate, księcia Williama, księcia Harry'ego i Meghan. To oczywiste, ale z pewnością nikt się nie spodziewał, pod jakimi imionami numery zostały wpisane. Ze względów bezpieczeństwa, nie można było ich zanotować pod prawdziwymi danymi, są więc sekretne - jak podaje "Daily Mail", William i Kate byli wpisani jako "Danny Collins" i "Daphne Clark", a Harry i Meghan jako "David Stevens" i "Davina Scott". 

 

Nazwiska te są nieprzypadkowe, ponieważ ich inicjały odnoszą się do oficjalnych tytułów królewskich. Oczywiście regularnie są zmieniane, więc obecnie ochroniarze z pewnością posługują się już innymi nazwiskami. Ciekawe, jak wpisana jest królowa Elżbieta II? :)

 

Przeczytaj też: MEGHAN MARKLE ZALICZYŁA POWAŻNĄ WPADKĘ! WSZYSTKO PRZEZ ŹLE DOBRANĄ BIELIZNĘ (LUB JEJ BRAK)

 

Polecamy: WPADKA GONI WPADKĘ... TYM RAZEM MEGHAN MARKLE WYPOWIEDZIAŁA ZAKAZANE SŁOWA

 

Ciekawe, czy książęce pary znają swoje sekretne imiona?

Książę Harry i Meghan Markle w Londynie
East News

Książę William i księżna Kate nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo

East News

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52