Meghan Markle w bieli
EastNews

Księżna Meghan jest w drugiej ciąży? Internauci są pewni, że książęca para wkrótce po raz kolejny ogłosi radosną nowinę! Ostatnie stylizacje 38-latki mocno uwydatniają jej brzuszek. Podobnie Meghan ubierała się, gdy była w ciąży z Archim! Czy Amerykanka uprzedzi księżną Kate i jako pierwsza ogłosi, że jest w ciąży!? To byłaby wspaniała sytuacja, gdyby księżne były w błogosławionym stanie w tym samym czasie! 

1/4
Meghan Markle w bieli
EastNews

Księżna Sussex towarzyszy swojemu mężowi w oficjalnej podróży do Afryki. Jest to jej pierwsza podróż po urodzeniu dziecka. Meghan nie zostawiła 4-miesięcznego Archiego w domu, a zabrała go ze sobą za granicę. Do tej pory 38-latka nie zaliczyła żadnej wpadki, co bardzo podoba się królowej! Fani brytyjskiej rodziny chwalą żonę Harry'ego  i nie mogą oderwać wzorku od jej brzucha, który przy każdym wyjściu jest mocno podkreślany! Czy Amerykanka chce nam przez to coś powiedzieć? 

 

2/4
Meghan jest w ciąży? Stylizacje
EastNews

Zdaniem internautów księżna Sussex jest w drugiej ciąży! Świadczą o tym luźne sukienki, które zakłada, a te opinają jej brzuch! Brytyjczycy nie wierzą, że księżna tak długo wraca do formy po pierwszej ciąży. Tym bardziej, że księżna podobno lubi ćwiczyć i zawsze dbała o swoje ciało. 

 

3/4
Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Podobno ciążę Meghan zdradzają także gesty małżeństwa. Książę jest bardzo czuły w stosunku do swojej żony. Zdaniem ekspertów od mowy ciała Meghan wciąż szuka kontaktu z ukochanym! 

To, jak Meghan go dotyka, i jak wiele uczucia jest w ich relacji - a przecież dawno już są po okresie miesiąca miodowego - wskazuje, że coś jest na rzeczy - mówi Judi James, ekspertka od mowy ciała dla "Express.co.uk". 

4/4
Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle