Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Wywiad z Mateuszem Banasiukiem w Grazii
ONS
Newsy

Banasiuk opowiedział o życiu z Boczarską: Nie ukryje się romansu na planie

Życie aktorskiej pary ma swoje plusy i minusy

Mateusz Banasiuk był jedną z niespodzianek aktualnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Przystojny aktor pożegnał się z programem tuż przed półfinałem i pozostawił po sobie bardzo pozytywne wrażenie. Jego związek z Magdaleną Boczarską dostarczył zaś kolorowej prasie sporej ilości plotek. Przypomnijmy: Boczarska dała szansę Banasiukowi. Postawiła mu tylko jeden warunek

Teraz gwiazdor udzielił obszernego wywiadu dwutygodnikowi "Grazia", a jego głównym tematem jest miłość. Choć nazwisko Boczarskiej nie pada w nim ani razu, nikt nie ma chyba wątpliwości, że mówi o swojej ukochanej. Na początku rozmowy Banasiuk opisuje ideał swojej kobiety i próbuje odpowiedzieć na pytanie, czym jest miłość. Podkreśla zdecydowanie, że uczucie może narodzić się nawet z przyjaźni czy romansu.
 

Kiedyś myślałem, że musi strzelić piorun. Dziś wiem, że miłość może się też urodzić z romansu, z przyjaźni. mam wrażenie, że wszystko, co się powie o miłości, to banał. Bo chodzi o zaufanie, czułość, ciepło, troskę. Dla mnie jest ważne, żeby partnerka miała poczucie humoru. Żeby była wyrozumiała, bo mam różne jazdy i fobie. Czasem sobie z czymś nie radzę. Dlatego liczę, że ona będzie miała dla mnie więcej zrozumienia niż ja sam mam dla siebie - wyznaje Mateusz.


Banasiuk przyznaje, że związek dwójki aktorów ma swoje plusy i minusy, czasem wkrada się też konkurencja.
 

Konkurencja w związku dwóch aktorów to jest trudne. Bo z jednej strony życzysz tej osobie jak najlepiej, a z drugiej jeśli jedna strona się realizuje, a druga nie, to prowadzi do frustracji. Pojawia się zazdrość, ludzkie uczucie. Najlepiej jeśli dwie osoby odnoszą sukces. Dwoje aktorów dobrze się rozumie. Mamy te same problemy, pracujemy z tymi samymi ludźmi. Ale też żaden romans na planie się nie ukryje (śmiech) - żartował w rozmowie z "Grazią".


Mateusz nie ukrywa jednak, że lubi flirtować, choć stara się tego nie robić, gdy ma dziewczynę.


Lubię flirt. Daje emocje. Szybkie bicie serca. Z takiego flirtu niekoniecznie coś musi wynikać. Ale staram się tego nie robić, gdy mam dziewczynę. Bo nie chciałbym, żeby ona robiła to samo. Czasem flirt wychodzi bezwiednie. Jakaś gra słowna, jakieś spojrzenie... - rozmarzył się Banasiuk.


Po takich wyznaniach ciężko się dziwić spekulacjom o zbyt intensywnych flirtach Banasiuka z taneczną partnerką w "Tańcu z Gwiazdami". Wiedzieliście, że jest takim uwodzicielem?

Zobacz: Banasiuk nie chciał mówić o związku z Boczarską. Wygadała go partnerka z Tańca z Gwiazdami

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na premierze serialu Zbrodnia

Mateusz Banasiuk na planie serialu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zaręczyli się
ONS
Newsy
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zaręczyli się!
Szykuje się kolejny ślub w show biznesie

Związek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Para długo ukrywała się ze swoim romansem, jednak z czasem coraz trudniej było im ukryć swoje uczucia. Banasiuk w jednym z wywiadów wyznał wówczas, że ciężko jest udawać tylko kolegów z planu. Zobacz: Banasiuk opowiedział o życiu z Boczarską: Nie ukryje się romansu na planie Kilka miesięcy później para po raz pierwszy pokazała się na oficjalnej imprezie. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wyglądali na zakochanych i szczęśliwych. Okazuje się również, że już wkrótce możemy zobaczyć ich na ślubnym kobiercu. Jak donosi magazyn "Party" Banasiuk oświadczył się swojej ukochanej. Aktorka już od kilku tygodni nosi na palcu pierścionek z brylantem . Wygląda więc na to, że miłość w ich związku kwitnie. Gratulujemy! Zobacz na Polki.pl: Ubierz się w jesiennym stylu Magdy Boczarskiej   Zakochani Boczarska i Banasiuk nie szczędzą sobie miłości:

Związek Mateusza Banasiuka i Magdaleny Boczarskiej
ONS
TV-Show
Banasiuk nie chciał mówić o związku z Boczarską. Wygadała go partnerka z Tańca z Gwiazdami
A ponoć mieli romans

Mateusz Banasiuk dołączył w tym roku do grona najpopularniejszych polskich aktorów i to z wielu powodów. Jego kreacje filmowe robią wrażenie nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą - posypały się nawet nagrody na prestiżowych festiwalach. Zainteresowała się nim również prasa kolorowa, a to ze względu na związek z Magdaleną Boczarską . Przypomnijmy: Mateusz Banasiuk nagrodzony na festiwalu filmowym we Francji Ostatnio sporo spekulowało się o romansie aktora z jego taneczną partnerką, Hanną Żudziewicz . Okazuje się, że w tych doniesieniach niewiele jest prawdy, a jego związek z Boczarską ma się dobrze. Na dowód tego Magda pojawiła się podczas piątkowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" i kibicowała swojemu ukochanemu. Po programie dziennikarze próbowali wyciągnąć coś z Mateusza na temat jego miłości, ale on konsekwentnie unikał odpowiedzi. Wyręczyła go nieco Żudziewicz.   Banasiuk: Jest normalnie. To jest moja rola (udział w TzG - przyp. red.), jak każda inna. Magda również jest aktorką, więc nie jest to dla niej jakaś dziwna sytuacja. Żudziewicz: No, tym bardziej, że już mnie wymienił na Agnieszkę Kaczorowską na tydzień. To mówi samo za siebie (śmiech) JastrzabPost: A jak zareagowała na to, że weźmiesz udział w Tańcu z Gwiazdami i że zatańczysz z tak przepiękną kobietą? Banasiuk: Ja nie mogę odpowiadać za moją dziewczynę JastrzabPost: No ale zdradź, co tam w domu? Banasiuk: W domu u nas zazwyczaj jest porządek, łóżko jest pościelone, a naczynia umyte. JastrzabPost: Haniu, byłaś, widziałaś? Żudziewicz: Tak i codziennie Magda mu robi szejki proteinowe, żeby był wytrzymały na treningu Taka dziewczyna to skarb? Zobacz: Boczarska rzuciła Banasiuka przez jego romans w "TzG"? Te zdjęcia mówią wszystko  

Związek Mateusza Banasiuka i Magdaleny Boczarskiej
ONS
Newsy
Boczarska dała szansę Banasiukowi. Postawiła mu tylko jeden warunek
Ich uczucie znów kwitnie

Każda edycja Tańca z Gwiazdami to doskonała okazja dla kolorowej prasy, aby uczestników programu łączyć w pary i snuć historie o romansach. To właśnie spotkało Mateusza Banasiaka , którego związek z Magdaleną Boczarską miał stanąć pod znakiem zapytania przez seksowną tancerkę z "TzG". Aktorka podobno jednak wybaczyła ukochanemu flirtowanie na treningach. Przypomnijmy: Boczarska jest szczęśliwa dzięki Banasiukowi. Skomentowała też relację z Karolakiem Tabloidy donosiły też, że plotki o romansie Mateusza sprowokowały, że aktor musiał wyprowadzić się z mieszkania ukochanej. Jak donosi "Show", informacje te są po części prawdziwe - Banasiuk wciąż bowiem nie zamieszkał z Boczarską. Przystojniak ma opinię flirciarza, choć jest szaleńczo zakochany tylko w Magdzie.   Mateusz to flirciarz, ale nieszkodliwy. Lubi na co dzień przyciągać wzrok innych kobiet, ale tak naprawdę do szaleństwa zakochany jest tylko w Magdzie - mówi przyjaciel pary. Aktorka postanowiła też wprowadzić jedną zasadę - Banasiuk nie może wypowiadać się o ich związku na łamach prasy.   Boczarska bywa zazdrosna i ostrożnie przygląda się partnerowi. Trudno się dziwić - ona ma status gwiazdy i nie chce, by w środowisku aktorskim plotkowano, że młodszy o sześć lat aktor robi karierę na jej plecach. Dlatego też zasznurowała Banasiukowi usta, zabroniła mu mówić o ich miłoś ci - czytamy w "Show". Wszystko wskazuje na to, że ukochany aktorki przychylił się do jej prośby. Zobacz: Banasiuk nie chciał mówić o związku z Boczarską. Wygadała go partnerka z Tańca z Gwiazdami Elegancka Boczarska na festiwalu w Gdyni:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner