Marzena Rogalska zastąpi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"?
East News

Marzena Rogalska zastąpi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz!

Marzena Rogalska zastąpi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"?
East News

Marzena Rogalska wzbudziła wiele emocji swoim odejściem z Telewizji Polskiej. Sama dziennikarka przyznała, że po zakończeniu współpracy z TVP pojawiło się wiele innych zawodowych propozycji. Choć oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo, dużo mówi się o tym, że TVN prowadzi rozmowy z Marzeną, która miałaby w towarzystwie Beaty Sadowskiej zastąpić Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme. Te doniesienia załamały fanów duetu. Filip Chajzer odniósł się od jednego z komentarzy odnośnie pracy w "Dzień Dobry TVN" na swoim Instagramie. Co powiedział?  

Marzena Rogalska zastąpi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"? Dziennikarz komentuje

Marzena Rogalska i Beata Sasowska mają doświadczenie w prowadzeniu telewizji śniadaniowych. To miałoby być powodem ich zatrudnienia w "Dzień dobry TVN". 

Prezes Miszczak chciałby, aby sprawdzone i lubiane twarze podniosły oglądalność porannego pasma. Na razie to nieoficjalne informacje, ale planowane są zmiany. W TVN redukują etaty, ale jeśli chodzi o samo „Dzień dobry TVN”, jest odwrotnie. Planuje się zwiększyć ilość par, tak aby była podobna różnorodność jak w TVP2 (...) Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących „Dzień dobry TVN”, Rogalska – Sadowska. Prezenterki bardzo się przyjaźnią, mają również wieloletnie doświadczenie w telewizji śniadaniowej. Obie pracowały kiedyś w TVN - mówił infromator "Pudelka"

Tymczasem pojawiły się już pierwsze komentarze zawiedzionych fanów, którzy w swojej ulubionej śniadaniówce nie chcą żadnych zmian. Jeden z nich pozostawił po zdjęciem Filipa Chajzera wymowny komentarz:

P. Filipie, jeżeli P. Rogalska zastąpi Pana w Ddtvn to przestaję to oglądać każdego dnia, a jeszcze ta P. Sadowska... Co to w ogóle się dzieje? Nigdy nie będzie lepsza od Pana. Skupiona na sobie w czasie programu, odnosząca wszystko do siebie... no jakaś masakra... TVN to jedyna tv, którą jeszcze mogę oglądać, też się dla mnie kończy...pozdrawiam. Oby to była nieprawda... raczej prawda, głośno już o tym.

Filip Chajzer uspokoił jednak swojego fana, twierdząc, że doniesienia medialne nie są prawdziwe: 

Nie ma w tym nawet grama prawdy więc spokojnie 😊 

Wygląda na to, że być może będą miały miejsce jakieś zmiany w formacie, jednak ani Filip Chajzer ani Małgorzata Ohme nie są zagrożeni. 

Zobacz także: Marzena Rogalska szczerze o Tomaszu Kammelu. Czy ich relacje wyglądały jak na ekranie? Będziecie w szoku

Filip Chajzer zdecydowanie zdementował plotki jakoby miał odejść z "DDTVN" i oddać miejsce nowemu duetowi. 

Gosia Ohme i Filip Hajzer na planie "Dzień dobry TVN"
Instagram

Marzena Rogalska po odejściu z TVP cieszy się dużym zainteresowaniem. Internauci są bardzo ciekawi, jak dalej potoczy się życie zawodowe dziennikarki. 

Marzena Rogalska odchodzi z TVP
Instagram

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03