Martyna Wojciechowska przez ponad rok ukrywała swoje zaręczyny, a w październiku ubiegłego roku zaskoczyła wszystkich, publikując zdjęcie ze ślubu z Przemysławem Kossakowskim. Teraz w życiu gwiazdy przyszedł czas na kolejne zmiany. Jak się okazuje, słynna podróżniczka właśnie rozpoczęła przeprowadzkę. I choć dziennikarka doskonale potrafi ukrywać przed mediami nowości ze swojego życia prywatnego, ekspertka, z której usług korzystała dziennikarka, postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy i pokazać wnętrze nowej garderoby gwiazdy!

Reklama

Nowe mieszkanie Martyny Wojciechowskiej

Wszystko wskazuje na to, że Martyna Wojciechowska, która przez lata mieszkała razem z córką na warszawskim Żoliborzu, właśnie postanowiła zadomowić się w nowym miejscu!

Misja zakończona - ogłosiła na swoim InstaStory, zamieszczając zdjęcie ze swoją panią architekt, a dokładnie z Architekt Porządku.

Ekspertka, która odpowiadała za przeprowadzkę Martyny Wojciechowskiej, postanowiła zdradzić jednak nieco więcej. Na Instagramie Agi, którą internauci znają jako specjalistkę od domowych zadań specjalnych i porządkowania najskrytszych zakamarków, pojawiły się zdjęcia z dziennikarką, na których możemy dostrzec, jak gwiazda urządziła jedno z nowych pomieszczeń! Jak wygląda garderoba Martyny Wojciechowskiej?

Nowa garderoba Martyny Wojciechowskiej jest naprawdę sporych rozmiarów. W pomieszczeniu zdecydowanie króluje biel, a wszystkie ściany, od podłogi po sam sufit, zostały zabudowane klasycznymi pułkami. Jak się okazuje, przeprowadzka Martyny Wojciechowskiej była nie małym wyzwaniem, a w nowym mieszkaniu gwiazdy miał miejsce remont.

Ubrania, ekwipunek wyprawowy, pamiątki z podróży, książki - które Martyna traktuje ze szczególnym szacunkiem i miłością. Kolejno koordynowałam doczyszczanie mieszkanie po remoncie, firmę przeprowadzkową (oczywiście moją ulubioną i najbardziej zaufaną) oraz organizowałam rzeczy w nowym miejscu, tak aby przenieść w nową przestrzeń panujący porządek. ⁣ - zdradziła Architektka Porządku.

To jednak nie koniec. Jak potwierdziła ekspertka, przeprowadzka wciąż trwa i wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy mogli podejrzeć kolejne wnętrza w nowym mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej. W jej poprzednim domu dominowało drewno i pamiątki z podróży, sądzicie, że w tym zobaczymy inną odsłonę gwiazdy?

Zobacz także

Zobacz także: Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z młodości! Nie uwierzycie, jak wyglądała w liceum!

Na Instagramie pokazało się zdjęcie z Martyną Wojciechowska. Jak się okazuje, gwiazda przeprowadziła się do nowego mieszkania! Póki co nie zdradziła zbyt wiele, jednak w końcu możemy podejrzeć, jak wygląda jej nowa garderoba.

Wcześniej dziennikarka mieszkała ze swoją córką na warszawskim Żoliborzu.

Instagram

Gwiazda w zeszłym roku wzięła ślub z Przemysławem Kossakowskim. Czyżby nadszedł czas na kolejny etap w ich rodzinnym życiu?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama