Gwiazdy na otwarciu showroomu Promemoria
ONS

Dziś w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie nowego showroomu Promemoria. Na imprezie nie mogło zabraknąć gwiazd takich jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Zosia Ślotała czy Anna Kalczyńska. Na otwarciu pojawili się również Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski! Para bardzo rzadko pokazuje się na oficjalnych imprezach, ale jak widać teraz zrobili wyjątek i razem pozowali do zdjęć. 

Zobaczcie nowe zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Kto jeszcze pojawił się na otwarciu showroomu? Odpowiedź w naszej galerii. 

1/5
Agnieszka Woźniak-Starak na otwarciu butiku
ONS

Na otwarciu butiku pojawiła się m.in. Agnieszka Woźniak- Starak. Gwiazda TVN zaprezentowała się w jeansowym kombinezonie, który zestawiła z kolorowym golfem i beżową marynarka. 

 

2/5
Kuba Wesołowski i Anna Kalczyńska na otwarciu butiku
ONS

Wśród zaproszonych gości nie zagrakło również Anny Kalczyńskiej i Kuby Wesołowskiego. Największe zaskoczenie wywołali jednak Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, którzy bardzo rzadko pokazują się razem na imprezach.

3/5
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na otwarciu butiku
ONS

O tym, że Martyna Wojciechowska spotyka się z Przemkiem Kossakowskim media zaczęły informować rok temu. Kilka tygodni po tym, jak prasa poinformowała o ich związku, para pojawiła się razem na  zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody w Sopocie. Wtedy po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ich wspólne zdjęcia. Teraz zakochani nie ukrywają swojego związku! 

4/5
Zosia Ślotała i Katarzyna Kolenda Zaleska na otwarciu butiku
ONS

Na otwarciu showroomu Promemoria Warsaw pojawiły się również Zosia Ślotała i Katarzyna Kolenda - Zaleska. 

5/5
Roman Giertych z żoną i Piotr Kraśko na otwarciu butiku
East News/ONS

Wśród gości zauważyliśmy także Romana Giertycha z żoną. Obecny był również prowadzący Dzień Dobry TVN,  Piotr Kraśko.