Marta Żmuda Trzebiatowska po raz pierwszy odniosła się do informacji o swojej drugiej ciąży! Opublikowała w sieci wpis, w którym podziękowała za gratulacje.

Reklama

Zaledwie kilka dni temu udało się nam dowiedzieć, że gwiazda serialu "Na dobre i na złe" już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Radosna wiadomość obiegła wszystkie media, a fani Marty Żmudy Trzebiatowskiej ruszyli z gratulacjami. Do tej pory aktorka nie komentowała doniesień na swój temat, ale teraz opublikowała wpis, w którym dziękuje za gratulacje.

Zobaczcie, co napisała!

Marta Żmuda Trzebiatowska dziękuje fanom

Marta Żmuda Trzebiatowska należy do gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne. Chociaż już od ponad dwóch lat jest mamą, to w sieci nie znajdziecie zdjęć na których pokazuje synka. Gwiazda bardzo rzadko komentuje również medialne doniesienia na swój temat.

Teraz jednak odniosła się do informacji o drugiej ciąży! Aktorka nie potwierdziła, ale również nie zdementowała plotek na swój temat.

Zobacz także

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie.❤️- napisała na Instagramie.

Marta Żmuda Trzebiatowska podziękowała jednak fanom za gratulacje i ciepłe słowa.

Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę.❤️ Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! - dodała gwiazda.

Internauci są zachwyceni wpisem aktorki.

- I to się nazywa klasa ???? Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie wszystko jest na sprzedaż. Dużo ciepła i radości w ten szczególny czas❤️
- Czyli to prawda???? Gratulacje❤️❤️ Duuuużo zdrówka ci życzę bo teraz to najważniejsze❤️❤️❤️
- Gratuluję! Wszystkiego dobrego, dużo zdrówka i spokoju, w tym wyjątkowym czasie ❤️- komentują fani.

My również jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała swój "romans" z Wojewódzkim!

Marta Żmuda Trzebiatowska podziękowała fanom za gratulacje.

East News

Ostatnio udało nam się dowiedzieć, że aktorka jest w drugiej ciąży.

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama