Marta Żmuda-Trzebiatowska w grantaowej sukience i Kamil Kula i szarym garnuturze
ONS

Dziś Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula biorą ślub! Znamy szczegóły!

Marta Żmuda-Trzebiatowska w grantaowej sukience i Kamil Kula i szarym garnuturze
ONS

Marta Żmuda-Trzebiatowska bierze ślub! Aktorka zaskoczyła wszystkich. Dziś – w sobotę 26 września Marta Żmuda-Trzebiatowska wychodzi za mąż za młodszego o pięć lat aktora Kamila Kulę!

Marta Żmuda Trzebiatowska bierze ślub z Kamilem Kulą

Marta i Kamila są parą od ponad półtora roku. Ale dopiero w wakacje wyszło na jaw, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Jak? W maju pojechali razem na wakacje na ulubioną wyspę Żmudy-Trzebiatowskiej czyli na greckie Kos. Oficjalnie nie komentowali jednak, że coś ich łączy. A tak na prawdę w sekrecie od dawna już planowali ślub!

Historia miłości Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli

A jak para się poznała? Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula to aktorzy Teatru Kwadrat. Marta gra już tam od paru lat, a Kamil (znany m.in. z roli w serialu „Na dobre i na złe" czy „Hotel 52") dołączył do zespołu dopiero dwa lata temu. Oboje dostali główne role w spektaklu  „Przez park na bosaka", gdzie co ciekawe zagrali młode kochające się małżeństwo.

Szczegóły ślubu Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

Jak się dowiedzieliśmy będzie to cicha ceremonia w gronie najbliższych. Sukienkę dla Marty zaprojektowała jej przyjaciółka Natalia Jaroszewska. Parze bardzo zależało, żeby była to skromna uroczystość tylko dla nich, najbliższych i przyjaciół, dlatego planują się pobrać poza Warszawą.


Marcie i Kamilowi gratulujemy!
 

Zobacz: Ślub Popielewicz i Hyżego to najbardziej tajemnicza ceremonia. Przebiją Piotra Rubika i Agatę Młynarską? Przeczytaj o znanych tajnych ślubach gwiazd.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w grantaowej sukience i Kamil Kula i szarym garnuturze


 

Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05