Marta Żmuda-Trzebiatowska w grantaowej sukience i Kamil Kula i szarym garnuturze
ONS
Newsy

Dziś Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula biorą ślub! Znamy szczegóły!

Marta Żmuda-Trzebiatowska bierze ślub! Aktorka zaskoczyła wszystkich. Dziś – w sobotę 26 września Marta Żmuda-Trzebiatowska wychodzi za mąż za młodszego o pięć lat aktora Kamila Kulę!

Marta Żmuda-Trzebiatowska o różnicy wieku z mężem Kamilem Kulą! Przezabawne!

Marta Żmuda Trzebiatowska bierze ślub z Kamilem Kulą

Marta i Kamila są parą od ponad półtora roku. Ale dopiero w wakacje wyszło na jaw, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Jak? W maju pojechali razem na wakacje na ulubioną wyspę Żmudy-Trzebiatowskiej czyli na greckie Kos. Oficjalnie nie komentowali jednak, że coś ich łączy. A tak na prawdę w sekrecie od dawna już planowali ślub!

Historia miłości Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli

A jak para się poznała? Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula to aktorzy Teatru Kwadrat. Marta gra już tam od paru lat, a Kamil (znany m.in. z roli w serialu „Na dobre i na złe" czy „Hotel 52") dołączył do zespołu dopiero dwa lata temu. Oboje dostali główne role w spektaklu  „Przez park na bosaka", gdzie co ciekawe zagrali młode kochające się małżeństwo.

Szczegóły ślubu Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

Jak się dowiedzieliśmy będzie to cicha ceremonia w gronie najbliższych. Sukienkę dla Marty zaprojektowała jej przyjaciółka Natalia Jaroszewska. Parze bardzo zależało, żeby była to skromna uroczystość tylko dla nich, najbliższych i przyjaciół, dlatego planują się pobrać poza Warszawą.


Marcie i Kamilowi gratulujemy!
 

Zobacz: Ślub Popielewicz i Hyżego to najbardziej tajemnicza ceremonia. Przebiją Piotra Rubika i Agatę Młynarską? Przeczytaj o znanych tajnych ślubach gwiazd.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w grantaowej sukience i Kamil Kula i szarym garnuturze


 

Marta Żmuda-Trzebiatowska w granatowiej sukience i Kamil Kula w szarym garniturze
ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Dziś Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula biorą ślub! Znamy szczegóły!
TYLKO U NAS! Dziś Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula biorą ślub! Znamy szczegóły!

Marta Żmuda-Trzebiatowska  bierze ślub! Aktorka zaskoczyła wszystkich. Nie dość, że przez długi czas nikt nie wiedział, że jest zakochana, to teraz wyszło na jaw, że już od dawna planowała swój ślub! Okazuje się, że to już dziś – w sobotę 26 września Marta Żmuda-Trzebiatowska wychodzi za mąż za młodszego o pięć lat aktora Kamila Kulę ! Marta Żmuda Trzebiatowska bierze ślub z Kamilem Kulą Marta i Kamila są parą od ponad półtora roku. Ale dopiero w wakacje wyszło na jaw, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Jak? W maju pojechali razem na wakacje na ulubioną wyspę Żmudy-Trzebiatowskiej czyli na greckie Kos. Na lotniku całowali się i ściskali jak para zakochanych nastolatków. Informacje szybko przedostały się do prasy. Gwiazda nie komentowała doniesień o romantycznych wakacjach, ani tego, że rzeczywiście związała się z młodszym kolegą z pracy. Nadal wszędzie pojawiała się sama, a na oficjalnych premierach w teatrze, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula pilnowali, żeby nie zrobiono im wspólnego zdjęcia. W sekrecie od dawna już planowali ślub! Wzięli chyba przykład z innych gwiazd  - takich jak na przykład  Agnieszka (do niedawna Popielewicz) i Grzegorz Hyży, którzy też zaskoczyli wszystkich sekretnym ślubem w Rzymie . Historia miłości Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli A jak para się poznała? Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula to aktorzy Teatru Kwadrat. Marta gra już tam od paru lat, a Kamil (znany m.in. z roli w serialu „Na dobre i na złe" czy „Hotel 52". Czytaj także: Kim jest Kamil Kula? ) dołączył do zespołu dopiero dwa lata temu. Tak się składa, że zadebiutował właśnie u boku Marty w sztuce „Ciotka Karola". A potem oboje dostali główne role w spektaklu  „Przez park na bosaka",  gdzie co ciekawe zagrali młode kochające się małżeństwo . Podobno właśnie dzięki tej...

Marta Żmuda-Trzebiatowska w sukience w kawiatki do kolan i Kamil Kula w białej koszuli i okularach
ONS
Newsy
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula - zadebiutują na czerwonym dywanie jako małżeństwo! Wiemy kiedy!
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula - zadebiutują na czerwonym dywanie jako małżeństwo! Wiemy kiedy!

Ślub Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli był zaskoczeniem dla wszystkich. Para starała się, aby jak najmniej informacji  przedostało się do mediów. Marta i Kamil wynajęli ochronę, żeby ceremonia przebiegła w spokoju. Ślub się odbył, para zebrała mnóstwo życzeń i gratulacji i... cisza. Młode małżeństwo nie pojawiło się nigdzie. Okazuje się, że Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zdecydowali, że dopiero za jakiś czas chcą pokazać się oficjalnie na salonach razem. Kiedy? Pierwsze oficjalne wyjście Marty Żmudy-Trzebiatowskiej z mężem Jak się dowiedzieliśmy będzie to na premierze filmu "Listy do M 2" , w którym to Marta gra jedną z głównych ról. Kiedy? Premiera odbędzie się 9 listopada 2015 rokuWtedy Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula zadebiutują na czerwonym dywanie jako małżeństwo. Co prawda Marta i Kamil grają już razem w Teatrze Kwadrat  jako małżeństwo, ale na salonach jako para pojawią się pierwszy raz dopiero za miesiąc.   Zobacz: Nieznane szczegóły wesela Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli! My nie możemy się doczekać, bo to bardzo ładna nowa para w show-biznesie.  

Marta Żmuda Trzebiatowska ma nowego chłopaka
ONS
Newsy
Marta Żmuda Trzebiatowska znowu zakochana!
Wiemy z kim spotyka się piękna aktorka

Od rozstania Marty Żmudy Trzebiatowskiej z Adamem Królem minęły już dwa lata. Aktorka była związana z tancerzem przez prawie 9 lat. Kilka tygodni po rozstaniu Marta Żmuda- Trzebiatowska przyznała, że wreszcie ma czas, żeby skupić się na sobie . Zobacz: Żmuda o rozstaniu z narzeczonym: Nadszedł czas by zadbać o siebie Okazuje się jednak, że gwiazda już nie jest singielką. Według doniesień mediów, piękna Marta Żmuda-Trzebiatowska spotyka się z młodszym o 5 lat aktorem Kamilem Kulą. Kamil Kula ma na swoim koncie rolę w serialu "Na dobre i na złe" . Wcielał się w nim w rolę salowego Szczepana Lipskiego.  "Fakt" informuje, że para wybrała na wspólne wakacje. - Pod koniec maja polecieli razem na grecką wyspę Kos. Już na lotnisku, myśląc, że nikt nie zwróci na nich uwagi, obdarzali się czułościami. Widać było, że łączy ich dużo więcej niż tylko przyjaźń - podaje źródło tabloidu. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się w Teatrze Kwadrat. Razem występują w spektaklu "Przez park na bosaka". Musimy przyznać, że piękna z nich para.  Zobacz na Polki.pl: Żmuda wspomina rozstanie z narzeczonym    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner