Marta Manowska
Instagram

Śmierć pana Cezarego Mocka z programu "Sanatorium miłości" jest potężnym ciosem dla Marty Manowskiej. Prowadząca w ciągu kilkunastu dni nagrywania show bardzo zżyła się z sympatycznym kuracjuszem. Na Instagramie opublikowała wyjątkowe nagranie, jednocześnie dziękując fanom za wrażliwość i wyważone komentarze.

Marta Manowska żegna pana Cezarego

66-letni pan Cezary zmarł 19 lutego 2019, najprawdopodobniej w wyniku zapalenia płuc. Wcześniej trafił do szpitala. O jego śmierci poinformowali producenci programu:

Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu "Sanatorium Miłości". Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania [...]

Marta Manowska kilka godzin później pożegnała uwielbianego uczestnika programu na Instagramie. :

Czaruś. Kochanie. Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem. Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie ...]. 

Teraz gwiazda wstawiła niepublikowany wcześniej film, na którym widać, jak tańczy z panem Cezarym podczas konferencji "Sanatorium Miłości". Taniec był bowiem jedną z największych pasji kuracjusza. 

A teraz chcę podziękować Wam. Za Waszą wrażliwość, klasę, każdy wpis. „Pan Cezary zatańczy teraz ze swoją żoną i nogi nie będą już go bolały” Jesteście wspaniali i czuli. Mam tu najlepszą ekipę na świecie. A Cezary nie przestaje tańczyć w naszych sercach - napisała.

Po śmierci pana Cezarego TVP nie planuje przerwy w emisji show, rodzina mężczyzny wyraziła bowiem zgodę na pokazanie kolejnych odcinków z jego udziałem. W najbliższym Marta Manowska poinformuje widzów o odejściu 66-letniego uczestnika, zostanie również nagrany specjalny materiał, będący jednocześnie hołdem dla zmarłego. 

 

Zobaczcie nagranie, która pokazała Marta Manowska.

 

Pan Cezary odszedł w wieku 66 lat.

Cezary Mocek z Sanatorium miłości nie żyje
Mat. promocyjne

Pan Cezary był uwielbiany przez widzów show!

East News

 

Zobacz także: Cezary Mocek zaufał Marcie Manowskiej. Opowiedział jej o tragedii, która zmieniła jego życie...