Marta Manowska
Instagram

Wiadomość o śmierci Cezarego Mocka z "Sanatorium miłości" wstrząsnęła fanami. Cezary Mocek zmarł w wieku 67 lat. Na profilu programu na Facebooku pojawiła się ta smutna informacja.

- Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu "Sanatorium Miłości". Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary… - czytamy w emocjonalnym wpisie.

Marta Manowska żegna Cezarego Mocka

Cezary Mocek był uważany za jednego z najsympatyczniejszych bohaterów "Sanatorium miłości". Mężczyzna podbił serca nie tylko widzów, ale również prowadzącej show, Marty Manowskiej, która opublikowała bardzo poruszający wpis.

Czaruś. Kochanie. Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem. Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie. Tak bardzo wierzyłeś w miłość. „Jakby człowiek bal się miłości, to jakby bal się żyć” Kocham Cię. Twoja Martynka - napisała Marta Manowska.

Cezary Mocek był jednym z dwunastu uczestników programu "Sanatorium miłości". Zgłosił się do programu, ponieważ doskwierała mu samotność. Cezary był wdowcem - jego żona zginęła w tragicznym wypadku. W grudniu 2018 roku minęło już 11 lat od tego zdarzenia. 

Czasem aż mi łezka poleci. I tęsknota też jest i chciałbym... - mówił Cezary Mocek.

Cezary Mocek nie znalazł miłości od wypadku swojej żony. Wierzył, że "Sanatorium miłości" to zmieni. Niestety, od dawna ciężko chorował, miał problemy z sercem. Mimo swojego stanu zdrowia, był aktywny na miarę swoich możliwości i starał się nadążyć za grupą w programie. Wszyscy będą za nim tęsknić! 

 

Wpis Marty Manowskiej o Cezarym Mocku bardzo poruszył widzów programu.

 

Cezary Mocek zmarł w wieku 67 lat

Cezary Mocek nie żyje
mat. promocyjne