Marta Manowska Marta Manowska Marta Manowska Marta Manowska
Marta Manowska
Instagram
1/4
Marta Manowska
Instagram

 

Marta Manowska zdecydowanie potrafi zaskoczyć. Prowadząca "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" jeszcze dwa dni temu pokazała odważne zdjęcie w wannie, a dziś udostępniła fotografie, gdzie ma zupełnie inny kolor włosów! Metamorfoza dziennikarki wbrew pozorom nie ma nic wspólnego z przyjściem Nowego Roku. Bo Marta Manowska kolor włosów zmieniła już sporo wcześniej, jednak dopiero teraz podzieliła się tym z fanami. Koniecznie zobaczcie na kolejnej stronie, jak prezentuje się Marta Manowska! Pasuje jej ognisty kolor włosów? 

 

Zobacz: Marta Manowska wystąpi w programie nago?! Zaskakujące ZDJĘCIE

2/4
Marta Manowska
Instagram

 

Od razu uspokajamy, że Marta Manowska w dalszym ciągu jest blondynką! Gwiazdę w sobotnie popołudnie wzięło na wspomnienia i dziennikarka pokazała zdjęcia z młodości. Marta nie zdradziła, kiedy fotografie zostały wykonane. Ale co ciekawe, Manowska w młodości wcale nie była blondynką, a miała rudy kolor włosów. Fani zachwycili się jej "metamorfozą". Wielu z nich pisało, że dziennikarka powinna wrócić do ognistego koloru. Zgadzacie się z tym?

Zobacz: Mamy pierwszą parę w "Sanatorium miłości"?!

3/4
Marta Manowska
Instagram

 

Ślązaczka przez większość swojego życia mieszkała w Katowicach. Jednak zdjęcia nie zostały zrobione w rodzinnych stronach Marty, a w... Warszawie. 34-latka spacerując po  "najszczęśliwszym miejscu w stolicy" nie zrezygnowała ze szpilek! Marta zdecydowanie może pochwalić się pięknymi i zgrabnymi nogami! 

Jakoś mnie wzięło dziś na wspomnienia. Lukiur pamiętasz naszą szaloną sesję w Łazienkach? Jak Wam mija weekend Kochani? Co robicie? Piszcie! - napisała na Instagramie. 

4/4
Marta Manowska
Instagram

 

Wolicie Martę w blondzie, a może powinna wrócić do rudego koloru włosów? 

Więcej na temat Marta Manowska