Marta Manowska, seniorzy, Sanatorium Miłości
eastnews

 

Już w najbliższą niedzielę obejrzymy kolejny odcinek "Sanatorium miłości"! W nowym randkowym show TVP tym razem miłości szukają osoby w wieku 60+. Wiadomo już, że pierwsze dwa odcinki zachwyciły widzów telewizji, którzy mocno kibicują bohaterom programu. Czy uczestnikom uda się znaleźć miłości w show? Jak donosi jeden z tygodników, pierwsi seniorzy już zaczynają łączyć się w pary! O kim dokładnie mowa?

 

Wiesia i Krzysiek z Sanatorium miłości

 

Wiesława Kwiatek do sanatorium przyjechała ze stolicy Polski. "Kobieta nowoczesna, energiczna oraz kontaktowa. Nie ma dla niej tematów tabu, ale w kwestiach damsko-męskich jest raczej tradycjonalistką" - tak przedstawili ją producenci show. Wiesia od śmierci męża nie może ułożyć sobie życia. 

Mój najdłuższy związek od śmierci męża trwał sześć lat i zaczął się nietypowo, bo poznaliśmy się na cmentarzu.  Niestety, nałóg zniszczył tę miłość - wyznała z rozmowie z "Na Żywo".

 

Dodała, że przystojnych mężczyzn nieustannie spotyka na swojej drodze, jednak ci najczęściej mieszkają za granicą. Wiesia pragnie wieść życie w Polsce. Wobec czego miłość postanowiła znaleźć w nowym programie stacji.

To była przygoda mojego życia, cudowny czas, cudowne przyjaźnie, ekscytujące zadania. Idealnie nas dobrano - dodała.

Choć uczestniczka nie zdradziła więcej szczegółów, to jak donosi gazeta, Wiesia w jednym odcinku została Kuracjuszką Dnia! Seniorka mogła sobie wybrać partnera, z którym spędzi ten wyjątkowy czas. Co ciekawe, nie wybrała koleżanki z pokoju, a Krzysztofa Rottbarda! 

 

Zapytany o randkę z Wiesią, handlarz antykani nie zdradził szczegółów spotkania. Jednak wszystkie nasze wątpliwości mają rozwiać kolejne odcinki show! Myślicie, że między Wiesią i Krzysztofem coś zaiskrzyło?

 

Zobacz też: Ryszard największym marudą w "Sanatorium miłości"? Fani współczują współlokatorowi! 

 

Czy Wiesia znalazła miłość w programie?

Wiesława Kwiatek
EastNews

Co połączyło ją z Krzyśkiem?

Krzysztof Rottbard
facebook/sanatorium miłości

Więcej na temat Sanatorium miłości