Marta Manowska o pierścionku na palcu
AKPA

Marta Manowska odpowiada na ataki internautów! Zarzucają jej hipokryzję w sprawie Strajku Kobiet! O co chodzi? 

Marta Manowska o pierścionku na palcu
AKPA

Marta Manowska dołączyła do grona gwiazd, które głośno wyrażają swoją opinię w sprawie protestu kobiet. Gospodyni "Rolnik szuka żony" zamieściła w sieci jasne stanowisko, publikując m. in. zdjęcie papieża Franciszka wraz z cytatem, w którym prosi o nie posługiwanie się religią w celu budzenia nienawiści i przemocy. 

Wszyscy wiemy, że to sprawa szersza, światopoglądowa. Czy wierzę w ewolucję czy w Boga, w racjonalizm i naukę, wyznaję wiarę i duchowość. Jestem człowiekiem. Mam sumienie. To ono jest sumą MOICH wyborów. Przez nie filtruję świat i innych ludzi. MOJE SUMIENIE. MÓJ WYBÓR - napisała Marta Manowska.

Stanowisko Marty Manowskiej nie wszystkim przypadło do gustu, a pod postami rozgorzała się gorąca dyskusja. Jedna z internautek zarzuciła jej hipokryzję i podporządkowanie stacji telewizyjnej! Prezenterka TVP postanowiła ostro odpowiedzieć!

Zobacz także: Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Marta Manowska o Strajku Kobiet i walce o prawa kobiet 

W czwartek, 22 października 2020 roku, Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja w przypadku ciężkich i nieodwracalnych wad płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z Konstytucją RP. Kontrowersyjna decyzja wywołała sprzeciw setek tysięcy oburzonych obywatelek i obywateli, którzy tłumnie wyszli na ulicę na znak protestu. Dziś w Warszawie odbędzie się generalny Strajk Kobiet, zablokowane będzie całe miasto. 

Strajk Kobiet to od tygodnia zdecydowany temat numer jeden, który budzi ogromne emocje. Głos w sprawie postanowiła zabrać także Marta Manowska, starając się wytłumaczyć swoim komentującym, że wzajemna agresja i ataki do niczego nie prowadzą: 

Wszystkim, którzy tak krzyczą pod postami i wkładają tyle energii w „komentowanie” rzeczywistości polecam ją zmienić. Jest naprawdę wiele dobrego do zrobienia i wiele osób, które potrzebują pomocy Seniorzy, osoby onkologiczne, dotknięte chorobą Alzheimera, dzieci dotknięte porażeniem mózgowym i wielu innych @fundacjaherosi  @mali.bracia.ubogich  @sscasiedlce  @dlaolinka  @federacjaamazonki #obiadydlabohaterów To tylko cześć fundacji i organizacji, z którymi działam. Szkoda trwonić czasu i energii na dywagacje i hejtowanie. Weźcie się do roboty. I walczmy dalej. O nie dzielenie ludzi. A jednoczenie.- napisała na Instagramie

Jedna z internautek zarzuciła Marcie, dlaczego wprost nie wypowie się na temat aborcji: 

Czemu boi się Pani otwarcie mówić o protestach kobiet i o samej aborcji😱🤔

Gospodni "Rolnik szuka żony" odpowiedziała: 

Nie boje się. Napisałam to w poprzednich postach. Na pewno będzie kolejny. Czemu boi się pani pokazać swoje zdjęcia? - zapytała anonimową internautkę

Komentująca zarzuciła prezenterce TVP hipokryzję: 

A już rozumiem, pracuje Pani w TVP a jak wiadomo to Pan Kurski jest prezesem, a on jest wielkim sojusznikiem PiSu,a to PiS wydał decyzję o aborcji a raczej upolityczniony trybunał, a więc boi się Pani o pracę. Wstyd żeby kobieta kobiecie to robiła, a lubiłam oglądać "Rolnik szuka żony", od teraz już przestanę oglądać. Hipokryzja 😤

Marta Manowska odpowiedziała, kończąc dyskusję: 

Ja zabrałam zdanie w poprzednich postach. Zdecydowane. Nie rozumiem pani komentarzy. Zawziętość zasłania pani zdolność czytania i rozumienia

Zgadzacie się z Martą Manowską? 

Zobacz także: Zapytaliśmy Martę Manowską o pierścionek na palcu i ślub! Czy gwiazda "Rolnik szuka żony" sama jest już żoną?

Marta Manowska odpowiedziała na atak internautki w sprawie poparcia Strajku Kobiet. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Uważacie, że atak ze strony internautów na Martę Manowską był przesadzony? 

Marta Manowska wzięła ślub?!

 

Więcej na temat Marta Manowska
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08