Party Stories
Marta Manowska o pierścionku na palcu
AKPA
Newsy

Marta Manowska odpowiada na ataki internautów! Zarzucają jej hipokryzję w sprawie Strajku Kobiet! O co chodzi? 

Marta Manowska dołączyła do grona gwiazd, które głośno wyrażają swoją opinię w sprawie protestu kobiet. Gospodyni "Rolnik szuka żony" zamieściła w sieci jasne stanowisko, publikując m. in. zdjęcie papieża Franciszka wraz z cytatem, w którym prosi o nie posługiwanie się religią w celu budzenia nienawiści i przemocy. 

Wszyscy wiemy, że to sprawa szersza, światopoglądowa. Czy wierzę w ewolucję czy w Boga, w racjonalizm i naukę, wyznaję wiarę i duchowość. Jestem człowiekiem. Mam sumienie. To ono jest sumą MOICH wyborów. Przez nie filtruję świat i innych ludzi. MOJE SUMIENIE. MÓJ WYBÓR - napisała Marta Manowska.

Stanowisko Marty Manowskiej nie wszystkim przypadło do gustu, a pod postami rozgorzała się gorąca dyskusja. Jedna z internautek zarzuciła jej hipokryzję i podporządkowanie stacji telewizyjnej! Prezenterka TVP postanowiła ostro odpowiedzieć!

Zobacz także: Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Marta Manowska o Strajku Kobiet i walce o prawa kobiet 

W czwartek, 22 października 2020 roku, Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja w przypadku ciężkich i nieodwracalnych wad płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z Konstytucją RP. Kontrowersyjna decyzja wywołała sprzeciw setek tysięcy oburzonych obywatelek i obywateli, którzy tłumnie wyszli na ulicę na znak protestu. Dziś w Warszawie odbędzie się generalny Strajk Kobiet, zablokowane będzie całe miasto. 

Strajk Kobiet to od tygodnia zdecydowany temat numer jeden, który budzi ogromne emocje. Głos w sprawie postanowiła zabrać także Marta Manowska, starając się wytłumaczyć swoim komentującym, że wzajemna agresja i ataki do niczego nie prowadzą: 

Wszystkim, którzy tak krzyczą pod postami i wkładają tyle energii w „komentowanie” rzeczywistości polecam ją zmienić. Jest naprawdę wiele dobrego do zrobienia i wiele osób, które potrzebują pomocy Seniorzy, osoby onkologiczne, dotknięte chorobą Alzheimera, dzieci dotknięte porażeniem mózgowym i wielu innych @fundacjaherosi  @mali.bracia.ubogich  @sscasiedlce  @dlaolinka  @federacjaamazonki #obiadydlabohaterów To tylko cześć fundacji i organizacji, z którymi działam. Szkoda trwonić czasu i energii na dywagacje i hejtowanie. Weźcie się do roboty. I walczmy dalej. O nie dzielenie ludzi. A jednoczenie.- napisała na Instagramie

Jedna z internautek zarzuciła Marcie, dlaczego wprost nie wypowie się na temat aborcji: 

Czemu boi się Pani otwarcie mówić o protestach kobiet i o samej aborcji😱🤔

Gospodni "Rolnik szuka żony" odpowiedziała: 

Nie boje się. Napisałam to w poprzednich postach. Na pewno będzie kolejny. Czemu boi się pani pokazać swoje zdjęcia? - zapytała anonimową internautkę

Komentująca zarzuciła prezenterce TVP hipokryzję: 

A już rozumiem, pracuje Pani w TVP a jak wiadomo to Pan Kurski jest prezesem, a on jest wielkim sojusznikiem PiSu,a to PiS wydał decyzję o aborcji a raczej upolityczniony trybunał, a więc boi się Pani o pracę. Wstyd żeby kobieta kobiecie to robiła, a lubiłam oglądać "Rolnik szuka żony", od teraz już przestanę oglądać. Hipokryzja 😤

Marta Manowska odpowiedziała, kończąc dyskusję: 

Ja zabrałam zdanie w poprzednich postach. Zdecydowane. Nie rozumiem pani komentarzy. Zawziętość zasłania pani zdolność czytania i rozumienia

Zgadzacie się z Martą Manowską? 

Zobacz także: Zapytaliśmy Martę Manowską o pierścionek na palcu i ślub! Czy gwiazda "Rolnik szuka żony" sama jest już żoną?

Marta Manowska odpowiedziała na atak internautki w sprawie poparcia Strajku Kobiet. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Uważacie, że atak ze strony internautów na Martę Manowską był przesadzony? 

Marta Manowska wzięła ślub?!

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska
Facebook
TV-Show
Tego w telewizji nie zobaczycie! ;) Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Tego w telewizji nie pokażą!

Ruszyły zdjęcia do piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" ! W pilotażowym odcinku hitu TVP, który został wyemitowany w wielkanocną niedzielę, poznaliśmy 9 rolników i 1 rolniczkę, którzy chcą wystąpić w programie prowadzonym przez Martę Manowską. 4 maja minął termin, do kiedy można było wysyłać listy do rolników. Teraz 5 uczestników, którzy otrzymali najwięcej zgłoszeń, weźmie udział w nagraniach piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska już ruszyła na spotkanie z rolnikami!   Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu Rolnik szuka żony! Prowadząca "Rolnik szuka żony" zdradziła swoim fanom na Instagramie, że ruszyły już zdjęcia do piątej edycji hitu TVP! Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu. Człowiek się nadźwiga. Ale tyle tam emocji, uczuć, skupienia . Dziękuję za wczorajszą rozmowę i dziękuję, że mogę być tego częścią 💌 - napisała na Instagramie. Fani są zachwyceni! Niektórzy internauci próbowali dowiedzieć się, gdzie nagrywane są pierwsze odcinki programu. Jak odpowiedziała Marta Manowska? Zdradziła wielką tajemnicę? Ach jak my czekamy na te kolejne emocje, z jakże ogromną niecierpliwością! :) Na te rodzące się na naszych oczach uczucia! ❤❤ Ale bez najlepszej Prowadzącej ten program nie był by taka ogromną kopalnia emocji dla nas wszystkich! 💕💞   Już czekam na kolejne historie ;)   gdzie kręcicie? pojechałbym podejrzeć! - pisali fani.   zakazane Czekamy do września:)- odpowiedziała Marta Manowska. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony"!   Zobacz także:  FINAŁ 'ROLNIK SZUKA ŻONY 4': KASIA I PIOTR JEDNAK BĘDĄ MIELI DZIECKO! CZY UDZIAŁ W SHOW TO DOBRY SPOSÓB, BY ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ?   Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony".   Kogo...

Marta Manowska
Instagram
Newsy
Nie tylko dla rolników - i Ty możesz iść na randkę z Martą Manowską! Sprawdź, co trzeba zrobić

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jak zabrać Martę Manowską, prowadzącą Rolnik szuka żony na randkę? To proste, wystarczy wylicytować obiad z Martą Manowską na aukcji charytatywnej.  Wtedy będzie szansa, by bliżej poznać Martę i podpytać o ploteczki z planu Rolnik szuka żony podczas kameralnego obiadu w jednej z prestiżowych restauracji w Warszawie. Wygra ten, kto da najwięcej. Aukcja trwa jeszcze przez 17 dni, czyli do 20 czerwca 2016 roku. Licytować możesz na stronie: poznajgwiazde.pl Łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której najmłodsi z wadami serca unikną w przyszłości przeszczepu serca. Dlatego na randce z Martą Manowską znajdzie się ktoś, kto z pewnością ma dobre serce! Z pewnością wiele się dowie o nowych rolnikach z trzeciej edycji Rolnik szuka żony.   Zobacz także: Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!   Marta Manowska nagrywa właśnie trzecią serię Rolnik szuka żony.   Marta Manowska bierze udział w akcjach charytatywnych.   Marta Manowska niedawno zadebiutowała dużą rolą w teatrze.

Marta Manowska wczarnej sukni na Telekamerach 2016
ONS.pl
Fleszstyle
Marta Manowska ruda?! Zobacz, jak gospodyni "Rolnik szuka żony" wygląda w ognistym kolorze włosów!

Martę Manowską wszyscy znamy jako śliczną blondynkę o niebieskich oczach. Piękną, filigranową i z szerokim uśmiechem.  Marta podoba się wszystkim, zwłaszcza rolnikom z jej programu "Rolnik szuka żony". A co by było, gdyby Marta nagle zmieniła kolor włosów i była ruda? Manowska pokazała zdjęcie sprzed kilku lat, kiedy to właśnie nosiła ognisty kolor włosów. I, jak na nasze oko, wyglądała świetnie. Zresztą zobaczcie sami.     Marcie Manowskiej  zdecydowanie pasuje taki kolor. Wygląda wyraziście, a nawet zadziornie! Czy chcielibyście, aby Marta znowu się przefarbowała? Nowy sezon Rolnik szuka żony i nowy kolor włosów...  Zobacz także: Porażka Rolnik szuka żony w konkursie Telekamer! Wiemy, co czuje Marta Manowska!   Marta Manowska jako blondynka.   Marta Manowska na planie trzeciego sezonu Rolnik szuka żony.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner