Marta Manowska na Instagramie
Facebook
Pierwszy raz zdradza tak wiele!
1/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

 

Marta Manowska jest zakochana? Prowadząca program "Rolnik szuka żony" już od kilku lat uchodzi za największą swatkę telewizji, ale czy sama jest zakochana? Marta po raz pierwszy szczerze przyznała, że jest ktoś ważny w jej życiu. Czy wkrótce usłyszymy o ślubie prowadzącej "Rolnik szuka żony"?

 

Marta Manowska przez ostatnie lata realizowała się zawodowo i sporo podróżowała. Gwiazda mówiła, że przyjdzie czas, że i ona, podobnie jak uczestnicy show "Rolnik szuka żony", znajdzie miłość. I wszystko wskazuje na to, że ten moment właśnie nastąpił. Co zdradziła Marta?

Zobacz: Marta Manowska poprowadzi nowy program! To format, który zastąpi Rolnik szuka żony

2/4
Marta Manowska na Instagramie
Facebook

- Jestem zakochana, ale to jest trudne zakochanie. Ta sfera (uczuciowa - red.) może zostać dla mnie. Jest trochę filmowa i trochę skomplikowana i na wielkich kołach, bo takie mam życie... niestabilne. Nie mam rodziny, nie mam stabilności, nie mam dzieci. Perspektywy mam, jak każdy -  powiedziała Marta Manowska w rozmowie z WP.

Co jeszcze zdradziła? Czy wkrótce zostanie żoną?

 

3/4
Marta Manowska odejdzie z Rolnika?

Marta nie ukrywa, że ma za sobą ciężki czas.

- To był chyba najtrudniejszy rok w moim życiu emocjonalnie. Nie chcę mowić dlaczego. Myślę, że jak się wyjdzie z czegoś takiego to jest się z jednej strony trochę silniejszy, a z drugiej strony w tej empatyczności swojej zyskuje się siłę, dodała Marta.

4/4
Marta Manowska wystawiła siebie na licytację

Spytana o to, czy wkrótce zmieni nazwisko Marta powiedziała, że "Chyba jeszcze nie", ale zaznaczyła, że jeśli weźmie ślub to na pewno kościelny.

„Nie chciałabym żyć całe życie na kocią łapę”, dodała na koniec Manowska. 

Więcej na temat Marta Manowska