Marta Kaczyńska z Jarosławem Kaczyńskim na grobie Jadwigi Kaczyńskiej Marta Kaczyńska z Jarosławem Kaczyńskim na Powązkach Marta Kaczyńska z Jarosławem Kaczyńskim na cmentarzu Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński na cmentarzu, na grobie Jadwigi Kaczyńskiej
Marta Kaczyńska z Jarosławem Kaczyńskim na grobie Jadwigi Kaczyńskiej
East News
1/4
Marta Kaczyńska z Jarosławem Kaczyńskim na grobie Jadwigi Kaczyńskiej
East News

Marta Kaczyńska znów u boku wujka Jarosława Kaczyńskiego. W przeddzień Wszystkich Świętych odwiedzili wspólnie grób Jadwigi Kaczyńskiej - babci Marty i ukochanej mamy prezesa PiS. To kolejny przykład jak dobre relacje łączą ją ze stryjkiem. Widać to już było na zwycięskim wieczorze wyborczym przed tygodniem, na którym Marta Kaczyńska była niekwestionowaną gwiazdą. Jarosław Kaczyński podziękował jej wówczas za wsparcie, dostała też wielki bukiet kwiatów.

2/4
Marta Kaczyńska z Jarosławem Kaczyńskim na Powązkach
East News

Po śmierci najpierw brata i bratowej, a potem ukochanej mamy, to Marta jest dla Jarosława Kaczyńskiego najbliższą rodziną. Bratanica wspiera wujka - jest przy nim w najważniejszych momentach. Jak ostatnio pisaliśmy, relacje lidera PiS-u i córki zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego mają być w ostatnim czasie bardzo dobre, a co za tym idzie, Jarosław Kaczyński myśli, by w swoim testamencie zapisać wszystko bratanicy!

3/4
Marta Kaczyńska z Jarosławem Kaczyńskim na cmentarzu
East News

Marta Kaczyńska żałowała nawet ostatnio, że mieszka tak daleko od stryjka.

Dzieli nas ponad 350 kilometrów. Stryj nie jest wprawdzie typem dziadka, który pobawi się dziewczynkami w berka, ale lubi z nimi rozmawiać i żartować. Jest bezkonkurencyjny w opowiadaniu śmiesznych historii - mówiła Marta Kaczyńska w "Na Żywo".

4/4
Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński na cmentarzu, na grobie Jadwigi Kaczyńskiej
East News

W dniu Wszystkich Świętych Jarosław i Marta prawdopodobnie będą chcieli odwiedzić spoczywających na Wawelu prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego żonę Marię Kaczyńską.