Mariusz Max Kolonko wróci do pracy w Telewizji Polskiej? Odkąd PiS przejęło władzę w Polsce, zaczęły się pojawiać w plotki, że popularny dziennikarz, mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych, może znów zostać pracownikiem TVP. Czy to prawda?

Reklama

Jan Pawlicki, nowy dyrektor TVP1, w rozmowie z "Dziennikiem" nie wyklucza, że Kolonko faktycznie otrzyma ofertę pracy w telewizji publicznej.

Bardzo serdecznie pozdrawiam pana Maxa Kolonkę. Jestem wielbicielem jego talentu, ponieważ trzeba potrafić "szyć" przez pół godziny do kamery, żeby ludzie tego słuchali i jednocześnie utrzymywać poziom zainteresowania i adrenaliny. To jest duża umiejętność, którą doceniam, jako dziennikarz. W tej chwili, tak jak powiedział sam Max Kolonko, programów się nie dostaje, tylko programy są kupowane. Więc być może tak się złoży, że pan Max Kolonko otrzyma ofertę z naszej strony - powiedział Pawlicki.

Mariusz Max Kolonko w latach 2001–2005 był amerykańskim korespondentem serwisu informacyjnego TVP "Wiadomości". Przykuwał uwagę widzów swoim charakterystycznym stylem i akcentem. Obecnie dziennikarz prowadzi popularny kanał na portalu YouTube, w którym w ramach programu "Mówię, jak jest" komentuje bieżące wydarzenia polityczne, gospodarcze i społeczne. Czy już wkrótce znów zobaczymy jego twarz na antenie telewizji publicznej?

Po zmianie władzy oraz objęciu stanowiska prezesa przez Jacka Kurskiego w Telewizji Polskiej nastąpiło wiele zmian. Pracę straciło kilka znanych twarzy TVP m.in. Hanna i Tomasz Lisowie, Beata Tadla i Piotr Kraśko. Być może szefostwo TVP, próbuje uzupełnić tę lukę innymi charyzmatycznymi dziennikarzami. Czy będzie to właśnie Mariusz Max Kolonko?

Zobacz także

Zobacz też: Mariusz Max Kolonko WRACA do TVP? Wszystko za sprawą... Pawła Kukiza.

Mariusz Max Kolonko wróci do pracy w TVP?

ONS

Dziennikarz prowadzi obecnie popularny kanał na YouTube.

ONS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama