Mariola Bojarska-Ferenc zachwycona Anną Lewandowską
ONS

W Polsce, w ostatnim czasie, zapanowała wielka moda na fitness i zdrowe odżywania. Pierwszą promotorką popularnego sportu w Polsce była Mariola Bojarska-Ferenc, która ostatnimi czasy musiała uznać wyższość innych, znacznie popularniejszych trenerek. Nie wszystkie jednak zdobyły sympatię celebrytki.

Zobacz: Nowa królowa lansu na salonach. Zaliczyła sześć imprez w tydzień!

W ostatnim czasie Bojarska-Ferenc zabrała głos w sprawie zawrotnej kariery Ewy Chodakowskiej. Nie zostawiła na trenerce suchej nitki, wypominając jej tupet, małą wiedzę i brak podstawowych umiejętności. (zobacz: Bojarska nie może przeżyć sukcesu Chodakowskiej: Duży tupet, skąpa wiedza). Mogłoby się wydawać, że Anna Lewandowska również stanie w ogniu krytyki celebrytki. Okazuje się, że jest zupełnie inaczej. W wywiadzie dla lifestyle.newseria.pl, rozpływa się nad żoną piłkarza:

Z przyjemnością promujesz wszystkich młodych ludzi, którzy są wykształceni i mądrzy. Sprzeciwiam się głupocie i udawaniu, że z niczego można zrobić coś. Na tapecie pojawiła się Ania Lewandowska, postanowiłam sprawdzić, czy ma wiedzę, czy mogłaby przejąć tą pałeczkę. Jestem na tak. Jestem nią zachwycona. Jest to dziewczyna o dużej wiedzy, szalenie skromna, zdająca sobie sprawę z tego,że warto się uczyć, podpytująca. W przyszłości może zrobić bardzo dużo dla młodych osób  - powiedziała dla lifestyle.newseria.pl Bojarska-Ferenc

Trenerce nie podoba się nieprofesjonalne podejście do tematu:

Nigdy nie będę wspierała osób, których jest fałsz. Nie może osoba, która nie jest dietetykiem, która nie skończyła Akademii Wychowania Fizycznego, która nie jest psychologiem udawać, że nim jest i edukować innych ludzi. Jest to oszustwo. Jest jakaś granica przyzwoitości. Chciałabym,żeby zawód trenera był postrzegany poważnie. Nie myślmy małymi krokami - sława, wpisy na fejsie - nie świadczą o umiejętnościach. Kto jest sławny, nie musi być dobry. To jest obrażające, że muszę się wypowiadać na ten temat. Ja rozmawiam w swoich książkach z profesorami, a nie z dziećmi po kursikach, po ledwo maturalnych szkołach - dodała

Kolejny przytyk do Chodakowskiej?

Zobacz: Lewandowska promuje się w najpopularniejszej zagranicznej telewizjiLewandowska odbiera nagrodę na wielkiej gali: