Mariola Bojarska- Ferenc krytykuje Ewę Chodakowską

Mariola Bojarska-Ferenc OSTRO o Ewie Chodakowskiej. Za co dostało się słynnej trenerce Polek?

Mariola Bojarska- Ferenc krytykuje Ewę Chodakowską

Mariola Bojarska-Ferenc krytykuje Ewę Chodakowską! Prekursorka mody na zdrowy styl życia w rozmowie z Faktem skomentowała porady treningowe Chodakowskiej dla ciężarnych kobiet. Ewa zachęca przyszłe mamy do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Razem z Ewą Chodakowską trenuje m.in. Maja Bohosiewicz, która już za kilka miesięcy urodzi swoje pierwsze dziecko.

Ewa Chodakowska przede wszystkim nigdy nie była w ciąży, nie jest to osoba, która zna fizjologię kobiety i jest to chyba ostatnia osoba, która powinna radzić kobietom w ciąży w tym kraju. Absolutnie jestem na nie- powiedziała Bojarska-Ferenc.

Wygląda więc na to, że wojna pomiędzy Ewą Chodakowską a Mariolą Bojarską- Ferenc wciąż trwa. Starsza koleżanka wiele razy wytykała Chodakowskiej brak odpowiedniego wykształcenia i krytycznie oceniała ćwiczenia, jakie poleca swoim fankom.

Ćwiczenia, które proponuje Pani Ewa są z epoki kamienia łupanego. Uważam,że to jest bardzo skąpa wiedza, bardzo duży tupet, bardzo małe umiejętności- mówiła w 2014 roku Bojarska- Ferenc.

Ewa Chodakowska odpowiedziała wówczas Bojarskiej Ferenc, że nie da się sprowokować i jej wypowiedź traktuje jako komplement.

Za dużo serca wkładam w to, co robię, żeby marnować energię na cudze dyrdymały i dać się prowokować. Trener killer to moje drugie imię. Odbieram to jako komplement - mówiła w tygodniku "Gwiazdy".

Myślicie, że tym razem Ewa Chodakowska również odpowie na krytykę Marioli Bojarskiej- Ferenc?

 

Zobacz także: Bojarska traktuje Lewandowską jak córkę. Przez jednego esemesa od Anny się popłakała

 

Mariola Bojarska- Ferenc krytykuje Ewę Chodakowską.

Trenerka Polek odpowie swojej koleżance?

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36