Marina

"Marina ma jeden z trzech najlepszych głosów w Polsce!", znany muzyk ocenia nową płytę Mariny! Co jeszcze mówi?

Marina

Marina po sześciu latach milczenia, wydała nowy album "On My Way". I okazało się, że chociaż płyta wzbudziła wielkie emocje, najczęściej komentowana jest sama piosenkarka.

"Płyta MaRiny jest wyprodukowana na światowym poziomie" - ocenia w rozmowie z "Fleszem", znany muzyk i kompozytor - Grzech Piotrowski.

Grzech Piotrowski skomentował też głosy krytyczne, które pojawiły się pod adresem Mariny. Najgłośniejszym echem odbiły się słowa Karoliny Korwin-Piotrowskiej, która głośny wywiad piosenkarki dla "Vivy!", skwitowała w następujący sposób: "Na okładce żona piłkarza i piosenkarka bez przeboju”. 

Marina ma jeden z trzech najlepszych głosów w Polsce. Ona ma głos, talent, a w dodatku może sobie pozwolić na wyprodukowanie płyty takiej, jaką chce, nie przejmując się pieniędzmi. To wystarczy, żeby ją znienawidzić – ocenia w rozmowie z "Fleszem" Grzech Piotrowski, muzyk, twórca World Orchestra.

 

Więcej o płycie Mariny i jej planach w najnowszym "Fleszu".

 

ZOBACZ: „Nie rozumiem, że co?” Kraśko w "Dzień dobry TVN" zadał Marinie pytanie, które ją zirytowało! Jakie?

Marina wydała nowy album

Marina


Więcej przeczytacie w najnowszym wydaniu "Flesza".
Barbara Kurdej-Szatan na okładce Flesza
Flesz

Więcej na temat Marina Grzech Piotrowski
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32