Sara Boruc, Marina Łuczenko Sara Boruc, Marina Łuczenko Sara Boruc, Marina Łuczenko Sara Boruc, Marina Łuczenko Sara Boruc, Marina Łuczenko
Sara Boruc, Marina Łuczenko
Instagram
Marina i Sara Boruc udawały... Spice Girls!
1/10
Sara Boruc, Marina Łuczenko
Instagram

Marina zamieściła na swoim Instagramie filmik z imprezy z innymi WAGs. Czy odbyła się ona w czasie zgrupowania kadry na czas spotkań z Danią i Armenią? Na nagraniu widzimy żonę Wojtka Szczęsnego, a także Sarę Boruc, Dominikę Grosicką i Annę Peszko. Dziewczyny świetnie się bawią w rytm utworu Spice Girls "Wannabe". W pierwotnym opisie do wideo Marina podpisała wszystkie koleżanki, jednak po aferze wokół Artura Boruca i Łukasza Teodorczyka po publikacjach "Przeglądu Sportowego", zmieniła treść posta. W spotkaniu dziewczyn miała również uczestniczyć Anna Lewandowska, jednak nie załapała się na filmik, ponieważ wcześniej poszła spać.

 

Polecamy: Cztery pomysły na niezapomniany wieczór panieński

#spicegirls 😩😂@sinbymannei_com@ dominikagrosicka @annapeszko a jedna spajsetka poszła spać@annalewandowskahpba #somuchfun#kadra - podpisała swój filmik Marina Łuczenko.

Jednak Marina szybko skróciła opis i usunęła nazwiska koleżanek. Czy to nagranie to dowód na słynne imprezy przed meczami z Armenią i Danią? W "Przeglądzie sportowym" pojawiły się informacje, że partnerki piłkarzy regularnie bywały w hotelu, a w przypadku poprzednich zgrupowań mogły odwiedzać swoich mężów tylko po meczach. Nie jest tajemnicą, że Marina i Sara jednak regularnie bywały w hotelu Hilton, w którym na czas zgrupowania zatrzymali się piłkarze. Czy to nagranie z imprezy przed jednym ze spotkań? Tego nie wiemy, ale trzeba przyznać, że dziewczyny ewidentnie dobrze czują się w swoim towarzystwie :-) Zobaczcie nagranie i zdjęcia!

 

Zobacz też: Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk zostaną wyrzuceni z kadry za imprezowanie?! Piłkarze mocno zaszaleli!

 

 

So much fun🙈 #spicegirls

Film zamieszczony przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀MaRina Łuczenko-Szczęsna (@marina_official)

2/10
Sara Boruc, Marina Łuczenko
3/10
Sara Boruc, Marina Łuczenko
4/10
Sara Boruc, Marina Łuczenko
5/10
Sara Boruc, Marina Łuczenko
6/10
Sara Boruc na meczu Polska Armenia
7/10
Anna Peszko i Sara Boruc na meczu Polska-Dania
8/10
Sara Boruc zi Anna Lewandowska na meczu Polska-Dania
9/10
Sara Boruc z siostrą na meczu Polska-Dania
10/10
Sara Boruc na meczu Polska-Dania
ONS
Więcej na temat Marina Łuczenko Sara Boruc WAGs