Marina komentuje zachowanie Meghan Markle tuż po porodzie
East News

Marina pokazała nowy wózek Liama! Kosztował fortunę? Wiemy!

Marina komentuje zachowanie Meghan Markle tuż po porodzie
East News

Marina pokazała swoim fanom kolejny wózek dla swojego synka! Kiedy pierwsze dziecko Mariny i Wojciecha Szczęsnego pojawiło się na świecie dumni rodzice wybrali dla niego wózek marki Bugaboo Buffalo Diesel za ponad 5 tysięcy złotych. Kilka miesięcy później, gdy syn wokalistki i sportowca przesiadł się do spacerówki, dumna mama pochwaliła się nową bryką Liama. Chłopiec jeździł wówczas stylowym wózkiem popularnej wśród gwiazd marki Cybex. Teraz okazuje się, że Marina zdecydowała się na nową "furę" dla syna! 

Marina pokazała nowy wózek Liama

Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego urodził się pod koniec czerwca 2018 roku. I chociaż w czasie ciąży wokalistka bardzo rzadko pokazywała ciążowy brzuszek, to po narodzinach syna chętnie pokazuje w sieci jego urocze zdjęcia. Ostatnio podczas relacji na InstaStories pochwaliła się również kolejnym wózkiem chłopca. 

Nowa bryka Liama- napisała Marina.

Okazuje się, że to kolejny wózek marki Cybex. Tym razem młoda mama wybrała "brykę" w szarym kolorze. Cena? Ten model kosztuje ok. 4 tys zł. Zobaczcie sami, jak wygląda nowy wózek syna Mariny! Fajny?

Marina pokazała nowy wózek syna.

Marina pokazała nowy wózek syna
Instagram

Podoba się Wam nowa "bryka" Liama?

Marina z synem
Instagram

 

Więcej na temat Marina dzieci gwiazd
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23