Marina i Wojciech Szczęsny - sesja w ciąży Liam Szczęśny Wózek synka Mariny Liama Baby shower Mariny
Marina i Wojciech Szczęsny - sesja w ciąży
Instagram
1/4
Marina i Wojciech Szczęsny - sesja w ciąży
Instagram

 

Marina pokazała zdjęcie z baby shower oraz wózek Liama! Gwiazda, która dwa tygodnie temu urodziła syna Liama, spędza czas z mężem Wojtkiem Szczęsnym. Para wciąż jest w Polsce, gdzie Marina urodziła swojego syna. Wojtek wkrótce zaczyna przygotowania do nowego sezonu w swoim klubie Juventus Turyn. Gdy rozpoczną się rozgrywki klubowe, jak i eliminacje do Euro, Szczęsny będzie miał mniej czasu dla swojej rodziny, ale teraz jest oddanym mężem i ojcem. Marina pokazała nawet nagranie na Instagramie, jak wraz z mężem i Liamem spędza popołudnie na balkonie. Para wygląda na zrelaksowaną, zatem wiele wskazuje na to, że Liam daje im nawet pospać w nocy ;) Na nagraniu możemy zobaczyć, jakim wózkiem jeździ Liam. Marina pokazała też zdjęcie z baby shower. Jak wyglądało? Zobacz kolejny slajd!

Zobacz: Niepublikowane wcześniej zdjęcie Mariny w ciąży! Jej wpis o synku chwyta za serce

2/4
Liam Szczęśny

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! 😍 Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! ❤️ - napisał kilka dni po porodzie Wojtek Szczęsny.

Szczęśliwa rodzinka jest już w domu. Jak spędzają czas?

3/4
Wózek synka Mariny Liama
Instagram

Tak wygląda wózek Liama. To model Bugaboo Buffalo Diesel, który kosztuje ponad 5 tysięcy złotych. Jak się okazuje, przy Liamie chętnie czuwa pies pary Alshley :)

4/4
Baby shower Mariny
Facebook

Marina pochwaliła się też zdjęciem z baby shower Liama, które odbyło się jeszcze przed porodem. Tort robi wrażenie!