Marina z synem na Instagramie Marina pokazała wózek syna Marina pokazała wózek syna Marina pokazała wózek syna Wózek synka Mariny Liama
Marina z synem na Instagramie
Instagram
1/5
Marina z synem na Instagramie
Instagram

 

Marina w ostatnich dniach jest bardzo aktywna w sieci! Piosenkarka najpierw pokazała zdjęcie z synem, na którym mogliśmy zobaczyć ją w kostiumie kąpielowym ( i zachwycić się jej doskonałą figurą po ciąży), a teraz pochwaliła się nowym wózkiem Liama. Marina zainwestowała w kolejny wózek od marki Cybex, która jest bardzo popularna wśród gwiazd. To jest już czwarty wózek, który Marina kupiła synowi :) Widać, że gwiazda nie oszczędza na gadżetach dla swojej pociechy. Jak wygląda nowy model wózka, na który Marina, jak sama przyznała, czekała z niecierpliwością? I ile ją kosztował? Zobaczcie kolejny slajd!

Polecamy: Marina w czerni i Lewandowska w ognistej czerwieni na świątecznych imprezach. Która WAGs wyglądała lepiej?

2/5
Marina pokazała wózek syna
Instagram

Marina pochwaliła się nowym wózkiem Liama. Pod zdjęciem napisała:

Spacerek po Turynie. Btw Jak Wam się podoba nowa furka Liama? Różowe złoto z czernią to moje ulubione połączenie😍 Przyznam szczerze, że czekałam z niecierpliwością na ten model jak tylko zobaczyłam zapowiedzi . W którym miesiącu przerzuciłyście się na spacerówkę? - spytała swoich fanów Marina.

Cena tego nowego modelu od marki Cybex to ok. 1000 $ czyli ok. 3,8 tysiąca złotych. 

Wart swojej ceny?

3/5
Marina pokazała wózek syna
Instagram

Liam ma aż cztery wózki. Niedawno Marina pokazała zdjęcie wózka CYBEX Priam Cherubs by Jeremy Scott. Tego typu wózek kosztuje ok. 7 tysięcy złotych.

4/5
Marina pokazała wózek syna
Instagram

I kolejny wózek Liama od marki CYBEX - tym razem w kolorze szarym.

5/5
Wózek synka Mariny Liama
Instagram

To był pierwszy wózek Liama, który pokazała Marina. To model Bugaboo Buffalo Diesel, który kosztuje ponad 5 tysięcy złotych.

Więcej na temat Liam Szczęsny Marina