Marina Łuczenko Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny Marina Ostatnie zdjęcia Mariny - widać brzuszek? Ostatnie zdjęcia Mariny - widać brzuszek?
Marina Łuczenko
Zobaczcie ostatnie zdjęcia piosenkarki!
1/10
Marina Łuczenko

Marina Łuczenko spodziewa się dziecka? Jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", to piosenkarka i jej mąż Wojciech Szczęsny już wkrótce zostaną rodzicami. Radosna informacja o ciąży Mariny Łuczenko pojawiła się na wtorkowej okładce dziennika. Według informacji "Faktu", gwiazda jest obecnie w trzecim miesiącu ciąży, czyli maleństwo powinno przyjść na świat w okolicach wiosny/lata 2018 roku. Przypomnijmy, że Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobrali się w 21 maja 2016 roku w czasie romantycznej uroczystości w Grecji. Jeśli informacje o ciąży Mariny potwierdzą się, będzie to pierwsze dziecko piosenkarki i piłkarza. 

"Fakt" poprosił o komentarz menadżerkę artystki, Iwonę Walską, która nie zaprzeczyła, że Marina rzeczywiście spodziewa się dziecka:

Jezu, skąd to wiecie?! Nie wypowiadamy się na ten temat - mówiła. 

My zaś skontaktowaliśmy się z Piotrem Turkiem, menadżerem Mariny, który w rozmowie z Party.pl stanowczo zaprzecza, że wokalistka spodziewa się dziecka, a jednocześnie dementuje informacje o tym, że pani Iwona jest menadżerką Mariny i powiedziała Faktowi, to co zacytowano.

Autor artykułu skontaktował się ze mną i stanowczo zaprzeczyłem - to kolejny fake news o Marinie, po newsach o negocjacjach z Teatr Buffo, Coca-Colą, programem Agent - ktoś tu lubuje się w zmyślaniu newsów na temat Mariny - mówi nam Turek.

Zobacz też: Sara Boruc czy Marina Szczęsna? Która ma szansę na większy sukces jako piosenkarka? Posłuchajcie jak śpiewają i zagłosujcie w naszym POJEDYNKU!

 

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

2/10
Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Instagram

Jak donosi "Fakt", Marina może liczyć na ogromne oparcie w swoim mężu. Wojciech Szczęsny otoczył swoją żonę opieką i nie ma wątpliwości, że Marina doskonale poradzi sobie w roli mamy.

- Wojtek daje jej wiele wsparcia. Według niego Marina będzie najlepszą matką na świecie. Takie słowa są jej teraz bardzo potrzebne i dodają jej sporo otuchy - czytamy w tabloidzie.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny na razie w żaden sposób nie odnieśli się na temat doniesień na ten temat. Para nie chce zabierać głosu w sprawie. 

Ciąża Mariny Łuczenko na okładce
Fakt

3/10
Marina

W październiku tego roku Marina Łuczenko prowadziła relację na żywo na Instagramie, w czasie której fani pytali piosenkarkę o nie tylko jej plany zawodowe, ale również prywatne. Marina nie ukrywała wówczas, że razem z mężem myślą o posiadaniu dzieci. Nawiązała wówczas do swojego dzieciństwa spędzonego w Polsce. Choć jej rodzice i dziadkowie są Polakami, to rówieśnicy dokuczali jej z racji tego, że Marina urodziła się na Ukrainie. Przełożyła te wspomnienia na plany o własnym dziecku.

- A co jeśli moje dziecko urodzi się we Włoszech? Przecież nie będzie Włochem, bo oboje jego rodziców jest Polakami - powiedziała Marina.

Przypomnijmy, że Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny obecnie mieszkają w Turynie, gdzie piłkarz gra w klubie Juventus. Ta wypowiedź Mariny nie była jedyną na temat ewentualnego planowania rodziny. Kilka miesięcy wcześniej gwiazda również wspomniała co nieco na ten temat.

4/10
Ostatnie zdjęcia Mariny - widać brzuszek?

- Z całym szacunkiem, ale planować mogę płytę, singiel, karierę. To oczywiste, że jeśli jakaś para decyduje się na ślub, to oznacza, że chce w przyszłości powiększyć rodzinę. Ale to... planować może za nas tylko Bóg- mówiła Marina w kwietniu w rozmowie z magazynem "Flesz".

5/10
Ostatnie zdjęcia Mariny - widać brzuszek?

W swoim ostatnim wpisie na Instagramie Marina napisała, że obecnie planuje więcej czasu poświęcić na życie rodzinne i po pracy związanej z promocją nowej płyty, teraz marzy o wyciszeniu.

- Przed premiera płyty spędziłam w Warszawie 1,5 miesiąca, gdzie pracowałam nad dopięciem wszystkich spraw związanych z albumem. Wreszcie mogę spędzić czas razem z mężem w Turynie i załadować baterie. Jak pewnie zauważyliście moja aktywność tutaj wtedy maleje, ponieważ izoluje się trochę od świata zewnętrznego, czytam, spaceruje i wyciszam się po tym szaleństwie. A wy jakie macie sposoby by odreagować? - napisała.

6/10
Marina
7/10
Marina
8/10
Marina
9/10
Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Instagram
10/10
Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Instagram