Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Marietta z "Hotelu Paradise" tłumaczy swoje zachowanie na finałowej "pandorze"
Instagram
Newsy

Marietta z "Hotelu Paradise" nie wytrzymała we wczorajszym odcinku, teraz się tłumaczy! "To najcięższy mój dzień"

Finałowa "pandora" była bardzo stresująca dla uczestników "Hotelu Paradise". Pary wciąż biorące udział w finałowym tygodniu były pod ostrzałem nie tylko konkurentów, ale również wszystkich osób, które odpadły w poprzednich "rajskich rozdaniach".

Niewygodne pytania na temat uczucia Marietty i Chrisa oraz podważanie ich autentyczności wyprowadziły Mariettę z równowagi. Uczestniczka nie wytrzymała i padło kilka ostrych słów. Chwilę później przeprosiła znajomych z show za swój chwilowy wybuch i przyznała, że chce dalej odpowiadać na pytania, nawet jeżeli będą dla niej stresujące. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kolejna para opuściła program. Marietta została wyprowadzona z równowagi! Co się stało?

"Hotel Paradise 3": Maurycy o zachowaniu Marcina wobec Nathalii! "Nie jest do końca fajne podkręcanie relacji..."

Marietta z "Hotelu Paradise" o swoim zachowaniu na finałowej "pandorze"

Zachowanie Marietty zaskoczyło nie tylko uczestników, ale również ją samą. Zmęczenie, stres i adrenalina wzięły górę. Uczestniczka po obejrzeniu wczorajszego odcinka postanowiła się odnieść do tego, co wczoraj mogliśmy zobaczyć na ekranie: 

Obejrzałam odcinek i wróciłam sobie myślami do tego, co się działo tego dnia w "Hotelu Paradise". Był to najcięższy mój dzień w programie, zdecydowanie. Nawet wtedy, kiedy miałam odpaść z ręki Sandry bądź Chrisa, nie było mi tak ciężko, jak właśnie tego dnia - wyznała na Instastory

Dodała, że pobyt w "Hotelu Paradise" był również dla każdego obciążający, ponieważ ciągle pamiętali o obecności kamer i pomimo tego, że mogłoby się wydawać, że mieszkają w luksusach z basenem, to zamknięcie na określonym terenie i przebywanie ciągle w tym samym towarzystwie również dawało się we znaki. Dodatkowym impulsem była bardzo wyczerpująca fizycznie atrakcja, którą produkcja zaserwowała uczestnikom na kilka godzin przed "pandorą". A także dostęp do internetu: 

Wzięłam pierwszy raz telefon do ręki od ponad miesiąca. (...) Uwierzcie mi, że to był taki szok. Do tego jeszcze zobaczyłam zdjęcie, które moim zdaniem jest najbrzydszym zdjęciem, jakie kiedykolwiek w życiu mi zrobiono i jeszcze zobaczyłam hejty pod tym zdjęciem. Wtedy pierwszy raz przestraszyłam się wyjść z tego hotelu. Byłam już na takim pograniczu jakby wariacji. Siedziałam i płakałam nad sobą, co ja teraz zrobię a potem jeszcze zabrano nas na "puszkę pandory", która trwała 3 czy 4 godziny i zadano nam sto pytań!

Krytyczna ocena, z jaką spotkała się na finałowej "pandorze" strasznie nią wstrząsnęła, dlatego w końcu nie wytrzymała: 

Siedzieliśmy tam jak na ławie oskarżonych, a ja to już w ogóle najgorsza zołza i suka, bo jakby tylko umiem się kłócić i nie mam żadnych uczuć do Chrisa. Więc powiem wam, wybuchłam. Wybuchłam tego dnia i jestem teraz za to hejtowana i znowu powróciły do mnie te wspomnienia i cały ten dzień mi się odtworzył i jest mi bardzo ciężko i bardzo przykro.

Marietta zwróciła się również do osób, które ją krytykują o chwilę zastanowienia, ponieważ opinie, które wystawiają tylko na podstawie kilkominutowych fragmentów z prawie czterogodzinnej "pandory" są dla niej krzywdzące. 

Zobacz także: Marietta z "Hotel Paradise" okłamała bliskich! Dlaczego ukrywała swój udział reality-show?

Marietta wytłumaczyła, dlaczego nie mogła zapanować nad emocjami podczas finałowej "pandory".

Marietta Hotel Paradise
Instagram/ Marietta Hotel Paradise

Uczestniczka została mocno skrytykowana przez innych uczestników podczas prawie czterogodzinnej "pandory". Na jej nastrój wpływały nie tylko ataki, ale również zmęczenie fizyczne po wyczerpującej atrakcji jaką było przepłynięcie rwącej rzeki oraz ogólne zmęczenie ciągłym przebywaniem w jednym miejscu oraz z jednym towarzystwem.

Uczestnikom umożliwiono również dostęp do Internetu, a wtedy Marietta przeczytała o hejcie na jej osobę, co również mocno odbiło się na jej samopoczuciu. 

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Kolejna para opuściła program. Marietta została wyprowadzona z równowagi! Co się stało? 
Kto opuścił program "Hotel Paradise"? Zmiana zasad na "pandorze". Nie tylko uczestnicy decydowali o tym, kto znajdzie się w finale!

Decyzja o wymeldowaniu kolejnej pary padła już na początku odcinka. Wpływ na to, kto odpadnie mieli absolutnie wszyscy uczestnicy pierwszej edycji, chociaż ostateczną decyzję podjęli Marietta i Chris. Dlaczego? Oraz kto musiał opuścić rajską wyspę?  Zobacz także:  Internauci komentują odejście Marty i Łukasza z "Hotelu Paradise". Kto dziś podzieli ich los? "Hotel Paradise": w programie pozostały tylko trzy pary. Kto odpadł?  Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od miłego akcentu. Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w pierwszej edycji " Hotelu Paradise " zagłosowali na ulubionego kolegę lub koleżankę. Lexi zagłosowała na Olę , Ania na Mariettę, Maciek na Chrissa, Marta na Szymona, Matt na Chrisa, Sandra na Latino, Łukasz Białach na Adama a Łukasz na Mariettę, Głosowanie zakończyło się wynikiem 2:2 dla Chrisa i Marietty a nagrodą była decyzja o eliminacji jednej z par.  Naradzamy się codziennie, więc dlatego podjęliśmy decyzję tak szybko. Nie wyobrażam sobie wyrzucić Violi i Adama, bo przyjaźnimy się. Martyna to moja siostra a Latino to mój brat. Szymon to nie chciał ze mną wcześniej porozmawiać, więc wybieramy Szymona i Olę. - powiedziała Marietta, a Chris się z nią zgodził w 100% Ola i Szymon nie kryli jednak żalu ani zaskoczenia tą decyzją:  Życzymy Wam jak najlepiej i obyście grali jak najdłużej. - powiedziała Ola - Nie spodziewałam się tego, że musimy opuścić hotel myślałam, że będzie nas czekał kolejny miły dzionek. Nie cieszysz się co? Chciałbyś jednak wygrać? - spytała Łukasza Ola - No chciałbym  No ja też ale nic nie można wymusić akceptuje to jak jest. - odpowiedziała Zgadzacie się z tą decyzją?  Czy kolejną parą wytypowaną do opuszczenia "Hotelu Paradise" będą Martyna i Latino? Adam...

"Hotel Paradise": Ola o rozstaniu Marietty i Chrisa
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny

Kilka dni temu Marietta i Chris poinformowali, że ich związek to przeszłość. Zdecydowali, że zbyt mocno się różnią aby móc kontynuować relację, która narodziła się na planie " Hotelu Paradise ". To rozstanie postanowiła skomentować Ola, którą do odpowiedzi wywołali internauci. Jej wypowiedź jest bardzo wymowna. Co powiedziała?  Zobacz także:  Marietta z "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie z Łukaszem: "Nowy etap życia". Są razem?! "Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa  Początkowo Marietta, Ola i Viola założyły pakt "świętej trójcy" w "Hotelu Paradise". Jednak sprawy skomplikowały się po tym, jak Ola odpadła z programu, a Viola związała się z Adamem, z którym Ola wcześniej weszła w układ. Po tym jak powróciła do programu, chciała ponownie związać się z Adamem, ale musiałaby zaszkodzić relacji uczestnika z Violą. Marietta i Viola jednogłośnie stwierdziły, że to co miało miejsce przed odpadnięciem Oli z programu, nie ma już znaczenia, co doprowadziło do konfliktu Oli z Mariettą. Dziewczyny nie pogodziły się ze sobą do końca programu, tym samym Ola nie stanęła za Mariettą i Chrisem również podczas finału.  Dziewczyny nie utrzymują również ze sobą kontaktu po programie. Marietta ma żal, do Oli, po tym, jak w jednym z wywiadów powiedziała o Marietcie, że jest imprezowiczką i nie ma o czym z nią rozmawiać. Teraz Ola poproszona przez fanów o komentarz na temat rozstania Marietty i Chrisa i potwierdzenie czy ich związek był udawany, powiedziała:  Szczerze powiedziawszy to nie chcę się wypowiadać na ten temat - powiedziała Uczestniczka pokazała jednak dwa wymowne gesty. Czyżby spodziewała się tego, że właśnie tak potoczą się losy jej znajomych z...

Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
Newsy
Randki niespodzianki w 7. odcinku "Hotel Paradise". Za wszystko będzie odpowiedzialna Marietta!
Marietta zorganizuje uczestnikom "Hotel Paradise" randki w ciemno. Niektórzy będą mocno zaskoczeni!

W ostatnim odcinku " Hotel Paradise " między Mariettą a Lexi było naprawdę gorąco. Piękna brunetka zarzuciła przyjaciółce, że przez jej intrygę została została singielką. Ze strony Marietty padły mocne słowa:  Od teraz w ogóle dla mnie nie istniejesz w tym hotelu W 7. odcinku reality show to właśnie Marietta będzie odpowiedzialna za zorganizowanie uczestnikom randek w ciemno. Potraktuje to jako szansę na odegranie się na Lexi? Marietta zamiast randek zafunduje uczestnikom koszmarne spotkania? Marietta w "Hotel Paradise" jest teraz singielką, aby zostać w programie musi ułożyć plan. Czy zdecyduje się pogodzić z Lexi, a może ich konflikt przybierze na sile. Jedno jest pewne Marietta koniecznie będzie potrzebowała sojuszników. Głównym punktem 7. odcinka mają być ranki, które uczestnicy zapamiętają na długo, ale niekoniecznie będą to pozytywne wspomnienia.  Zobaczcie, zdjęcia 7. odcinka "Hotel Paradise"! Marietta odzyska Łukasza? Drogi Lexi i Chrisa stale się łączą! Uczestnicy mają sobie wiele do wyjaśnienia.    

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner