Instagram
Newsy

"Hotel Paradise": Kolejna para opuściła program. Marietta została wyprowadzona z równowagi! Co się stało? 

Kto opuścił program "Hotel Paradise"? Zmiana zasad na "pandorze". Nie tylko uczestnicy decydowali o tym, kto znajdzie się w finale!

Decyzja o wymeldowaniu kolejnej pary padła już na początku odcinka. Wpływ na to, kto odpadnie mieli absolutnie wszyscy uczestnicy pierwszej edycji, chociaż ostateczną decyzję podjęli Marietta i Chris. Dlaczego? Oraz kto musiał opuścić rajską wyspę? 

Zobacz także: Internauci komentują odejście Marty i Łukasza z "Hotelu Paradise". Kto dziś podzieli ich los?

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa! Czy pójdzie na ich ślub?

"Hotel Paradise": w programie pozostały tylko trzy pary. Kto odpadł? 

Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od miłego akcentu. Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w pierwszej edycji "Hotelu Paradise" zagłosowali na ulubionego kolegę lub koleżankę. Lexi zagłosowała na Olę , Ania na Mariettę, Maciek na Chrissa, Marta na Szymona, Matt na Chrisa, Sandra na Latino, Łukasz Białach na Adama a Łukasz na Mariettę, Głosowanie zakończyło się wynikiem 2:2 dla Chrisa i Marietty a nagrodą była decyzja o eliminacji jednej z par. 

Naradzamy się codziennie, więc dlatego podjęliśmy decyzję tak szybko. Nie wyobrażam sobie wyrzucić Violi i Adama, bo przyjaźnimy się. Martyna to moja siostra a Latino to mój brat. Szymon to nie chciał ze mną wcześniej porozmawiać, więc wybieramy Szymona i Olę. - powiedziała Marietta, a Chris się z nią zgodził w 100%

Ola i Szymon nie kryli jednak żalu ani zaskoczenia tą decyzją: 

Życzymy Wam jak najlepiej i obyście grali jak najdłużej. - powiedziała Ola

- Nie spodziewałam się tego, że musimy opuścić hotel myślałam, że będzie nas czekał kolejny miły dzionek. Nie cieszysz się co? Chciałbyś jednak wygrać? - spytała Łukasza Ola
- No chciałbym 
No ja też ale nic nie można wymusić akceptuje to jak jest. - odpowiedziała

Zgadzacie się z tą decyzją? 
Czy kolejną parą wytypowaną do opuszczenia "Hotelu Paradise" będą Martyna i Latino? Adam i Viola oraz Chris i Marietta chcą zrobić wszystko, aby ich czwórka znalazła się w finale. Twierdzą, że wówczas będą się tak samo cieszyć bez względu na to, kto ostatecznie wygra. Czy faktycznie tak będzie? 

Ola i Szymon, decyzją Marietty i Chrisa, opuszczają "Hotel Paradise". 

Ola i Szymon opuszczają

Marietta i Chris zostali najbardziej lubianymi uczestnikami dlatego to właśnie oni zdecydowali o tym, kto opuści "Hotel Paradise"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

"Hotel Paradise" - Marietta wyprowadzona z równowagi! Co się stało? 

Dzisiejszy dzień w "Hotelu Paradise" był bardzo radosny. Uczestnicy wybrali się na ekstremalną wyprawę na rwącej rzece oraz spotkali się na obiedzie z widokiem na przyrodę. Po raz pierwszy dostali również telefon i mogli zobaczyć zapowiedź programu w którym właśnie brali udział. 

Przyszedł czas również na ostatnią, finałową "pandorę". Pytania zadawali nie tylko uczestnicy, którzy nadal są w grze ale również wszyscy wyeliminowani od początku edycji. Na rozgrzewkę Klaudia zadała kilka niewygodnych pytań. Ola stwierdziła, że gdyby Sandra jej nie wyeliminowała to siedziałaby teraz na finałowym krześle zamiast Violi. Gdyby Łukasz miał więcej czasu w programie zapewnił, że siedziałby obok Martyny. 

Padło również kilka niewygodnych pytań, które zdecydowanie zestresowały Adama, ponieważ nie powiedział nikomu o tym, że pomiędzy nim i Martyną doszło do zbliżenia. Nie wie o tym również Viola. Martyna odpowiedziała jednak, że niczego by nie zmieniła, nie wyjawiając tajemnicy: 

Niczego nie żałuje i nie żałuje ze poszłam za głosem serca mimo tego jak na tym wyszłam

Zapytano również czy jest coś czego Viola nie wie o jej związku z Adamem: 

Nie wiem co wiola wie...

Adam nie krył zdenerwowania: 

To by była mega bomba jakby wyszło, że doszło do nas do zbliżenia. - powiedział przed kamerą

Finałowa pandora wyprowadziła również Mariettę z równowagi. Zapytano o szczerość jej związku z Chrisem. Zaczęło się od pytania do Violi, jak się czuje z myślą, że Adam zostawi ją po programie: 

Jak mnie zostawi po programie to mnie zapytaj wtedy. (...) Na pewno po programie chcemy się spotkać kilka razy. Jeżeli będziemy parą to dopiero wtedy. Na razie nikt z nas nie jest parą na życie. 

Padło również ostre pytanie do Adama, czy nie jest mu wstyd udawać miłość, kiedy chodzi mu tylko o pieniądze: 

Nie udaje nic. Ja nie czuje potrzeby udowadniania nikomu z Was oprócz Wioli że to jest szczere. Wiola wie jak jest i to jest dla mnie najważniejsze - zakończył temat. 

Byli uczestnicy poddali również w wątpliwość szczerość związku Marietty i Chrisa: 

Rzeczywiście są dni, kiedy mówię mu że mam go serdecznie dość, ale dzisiaj kiedy oglądaliśmy zdjecia i akurat pod naszym był hejt to pomyślałam sobie, że chciałabym mieć taką osobę na życie, która będzie mnie wspierać. 

Szymon jednak nie był przekonany o czym powiedział głośno, co zdenerwowało Mariettę i powiedziała, że nie będzie odpowiadała na głupie pytania. Chwilę później się zreflektowała i przeprosiła uczestników za wybuch swoich emocji: 

Przepraszam Was to był wybuch chwilowy. Pytajcie o co chcecie to był wybuch chwilowy. 

Zapytano również Chrisa co spowodowało, że tak podporządkował się Marietcie: 

Ja w tym programie się tak odkryłem że jestem sam w szoku. Że mam tyle emocji w sobie i jestem tak wrażliwy. I powiem to ale mam aż ciarki. Jest to ciężkie dla mnie być tutaj ale... - mówił wzruszony

Pandora miała również dobre momenty. Ola i Marietta wyjaśniły sobie sytuację, która ich poróżniła i pogodziły się. Obie mogły odetchnąć z ulgą. 

Po zakończonej "pandorze" pojawiła się Klaudia. Okazało się, że to nie koniec stresujących niespodzianek. Uczestnicy musieli tego samego wieczora zdecydować, która para jako kolejna opuści program. Nie decydowały tylko osoby, które wciąż są w programie, ale wszyscy uczestnicy, tym samym plan Adama, Violi, Marietty i Chrisa niestety się nie powiedzie... Teraz zagrożeni są absolutnie wszyscy. 

Zobacz także: Klaudia El Dursi szczerze o relacjach z uczestnikami "Hotelu Paradise". Zaprzyjaźnili się?

Marietta mocno się zdenerwowała, kiedy Szymon podważył wzajemne uczucia jej i Chrisa. 

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

Martyna mogła wydać Adama i opowiedzieć o ich zbliżeniu w noc przed tym, jak postanowił zmienić parę. Jednak tego nie zrobiła. Czy podjęła dobrą decyzję? 

Martyna Kondratowicz, nowa uczestniczka
Instagram

Zobacz także
Marietta Hotel Paradise

Marietta z "Hotel Paradise" okłamała bliskich! Dlaczego ukrywała swój udział reality-show?

Hotel Paradise Klaudia El Dursi

"Hotel Paradise": kolejna para pożegnała się z programem! Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!

 

Uczestnicy zachwyceni nową fotką Klaudii El Dursi
mat. prasowe
Newsy
Czy uczestnicy "Hotel Paradise" bali się Klaudii El Dursi i jej zadań? Gwiazda zdradziła, jak ją traktowali!
Czy uczestnicy "Hotel Paradise" bali się Klaudii El Dursi i jej zadań? Gwiazda zdradziła, jak ją traktowali!

Klaudia El Dursi została prowadzącą pierwszej edycji " Hotel Paradise " i szybko okazało się, że program cieszy się ogromną popularnością i jest hitem stacji TVN 7. Początkowo opinie o modelce, która zadebiutowała w nowej roli były skrajne, ale szybko okazało się, że Klaudia El Dursi odnalazła się w tej roli. A jak prowadzącą odbierali uczestnicy reality-show, kiedy z uśmiechem na ustach informowała ich o kolejnych zaskakujących zmianach w programie? Obawiali się jej czy może była ich dobrą znajomą? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co na ten temat zdradziła nam sama modelka! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi!  

Szymon i Łukasz Hotel Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Szymon i Łukasz wrócili do programu, a Marietta i Chris wyznają sobie miłość!
Wyznania miłości w "Hotel Paradise"!

Kolejny odcinek " Hotel Paradise " za nami! Adam i Ola mieli sobie wiele do wyjaśnienia. Ania nie wiedziała o co chodzi w ich relacji i bardzo ją to męczyło. Po raz pierwszy w odcinku pojawiło się aż tyle wyznań... miłości i do rajskiego hotelu wrócili: Szymon i Łukasz! Viola i Adam są zakochani? Już na początku odcinka okazało się, że relacja Violi i Adama jest coraz poważniejsza, o czym oboje powiedzieli podczas wyznań do kamery: Można powiedzieć, że nasza relacja weszła na kolejny poziom - powiedziała Viola. Z kolei Adam wyznał, że do tej pory nie było w programie osoby, do której czułby to, co do Violi.  Miłosne wyznania i seksualne podboje Z kolei Marietta i Chris podczas wspólnego posiłku, wyznali sobie miłość! Kiedy Mari zapytała znad talerza: Kochasz mnie? Chris ze szczerym uśmiechem wyznał: Tak i to samo usłyszał od partnerki! Potem pochwalił się kolegom relacją z gorącej nocy:  Panowie miałem grubą noc, już prawie było... - wyznał Chris Blondino i Mattowi. Blondino i Maciek wyznali, że już są tyle dni w rajskich hotelu i ich poziom testosteronu sięga zenitu, dlatego stwierdzili, że będą podrywali wszystkie uczestniczki. Niedługo potem okazało się, że muszą to zrobić, bo zostali singalmi... Szymon i Łukasz wrócili do "Hotel Paradise"! W odcinku uczestnicy wzięli udział w zaskakującym wyścigu, w którym dwóch ostatnich uczestników musiało oddać swoje partnerki. To zadanie przeraziło Mariettę i Violę, które nie chcą być odłączone od partnerów! Na szczęście nie musiały. To Maciek i Blondino przegrali, a Martyna i Ola poznały nowych partnerów, którymi okazali się Szymon i Łukasz. To Ola jako pierwsza wybrała modela, a Martyna i Łukasz będą mieli okazję, aby się lepiej poznać. Teraz to Maciej i...

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": kolejna para pożegnała się z programem! Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!
Tydzień finałowy w "Hotel Paradise" dostarcza widzom wielu emocji. Kolejna para musiała się pożegnać z show!

Wielki finał "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższy piątek 17 kwietnia dowiemy się kto wygra pierwszą polską edycję tego show! Główną nagrodą w finale jest 100 tysięcy złotych, o które powalczą dwie pary. Z tego też względu również w dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy jedną z pięciu pozostałych par! Zobaczcie kto odpadł na kilka dni przed finałem.  Zobacz także:  Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady! "Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W programie pozostało już tylko pięć par: Marta i Łukasz, Szymon i Ola, Adam i Viola, Chris i Marietta oraz Blondino i Martyna. Jednak w dzisiejszym odcinku musieliśmy się rozstać z jedną z nich! Jak do tego doszło?  Uczestnicy musieli podjąć wyjątkowo trudną decyzję. W swoich pokojach mieli przygotowane koperty i kartki i musieli zadecydować, kto zasługuje na finał, a kto powinien pożegnać się z show już teraz. Uczestnicy nie mogli w tej sprawie konsultować się z pozostałymi mieszkańcami hotelu. Para, która nie zdobyła zaufania pozostałych uczestników, musiała wymeldować się z hotelu. Jak głosowali uczestnicy? Adam i Viola zadecydowali, że Marietta i Chris zasługują na finał, a Łukasz i Marta powinni odpaść. Marta i Łukasz zagłosowali za Mariettą i Chrisem, którzy ich zdaniem powinni trafić do finału, za to Ola i Szymon powinni odpaść. Martyna i Blondino zadecydowali, że Ola i Szymon zasługują na finał, zaś Marta i Łukasz powinni odpaść. Ola i Szymon stwierdzili, że Blondino i Martyna powinni znaleźć się w finale, zaś Adam i Viola powinni odpaść.  Decydujący głos mieli Marietta i Chris . Zdaniem tej pary Adam i Viola powinni być w show do...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner