Marietta i Łukasz z Hotel Paradise są razem?
Instagram
Newsy

Marietta z "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie z Łukaszem: "Nowy etap życia". Są razem?!

Marietta z "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie z Łukaszem: "Nowy etap życia". Są razem?!

Marietta z "Hotelu Paradise" opublikowała w sieci pierwsze zdjęcia po rozstaniu z Chrisem. Była uczestniczka show pozuje na nich z Łukaszem, którego poznała na planie hitu TVN7! Marietta poinformowała również fanów na Instagramie, że rozpoczyna nowy etap w swoim  życiu! Jak na jej wpis zareagowali internauci?

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

Łukasz wspiera Mariettę po rozstaniu z Chrisem

Zaledwie kilka dni temu Marietta i Chris poinformowali, że ich związek to już przeszłość. Kilka miesięcy po wielkim finale "Hotelu Paradise" zwycięzcy programu podjęli decyzję o rozstaniu. Marietta i Chris przyznali, że nie są już razem ponieważ dzieliła ich zbyt duża różnica charakterów. Jak już wiemy, po rozstaniu Marietta mogła liczyć na wsparcie Łukasza "Długiego", który również wystąpił w "Hotelu Paradise"- byli uczestnicy show wybrali się razem na zakupy.  Teraz Marietta opublikowała wspólne zdjęcia z Łukaszem i przyznała, że rozpoczyna nowy etap.

- Przyjaciół mam WIELKICH ❤️ nowy etap życia - napisała na Instagramie.

Jak na wpis Marietty zareagowali internauci? Fani mocno ją wspierają, a niektórzy zastanawiają się, czy Łukasz to ktoś więcej niż tylko przyjaciel...

- Powodzenia w Tym nowym etapie, trzymam kciuki 😘
- Marrietka czy Ty teraz z Łukaszem, jesteście razem ? 💗💗
- cudownie razem wyglądacie!!❤️😍
- Jesteście razem? ❤️ Cudowni 💗- komentują internauci.

Zobaczcie nowe zdjęcia opublikowane przez Mariettę! 

Co ciekawe, Chris w rozmowie z mediami skomentował ich rozstanie! Co powiedział o swojej byłej już partnerce? 

Wydarzyło się za dużo rzeczy, których nie da się wymazać z pamięci. Najlepszym rozwiązaniem było się rozejść - zdradził w rozmowie z portalem plotek.pl. 

Myślicie, że kiedyś dowiemy się, co dokładnie wydarzyło się między Mariettą a Chrisem?

Zobacz także: Marietta z "Hotelu Paradise" potwierdza rozstanie z Chrisem! "Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego"

Marietta na wspólnych zdjęciach z Łukaszem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przyjaciół mam WIELKICH ❤️ nowy etap życia. #girl #polishgirl #brunette #happy #friends

Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel)

Marietta kilka dni temu rozstała się z Chrisem - para wygrała pierwszą edycję show "Hotel Paradise".

Marietta i Chris z
Instagram

Zobacz także
Czy wiesz jak potoczyły się losy uczestników Hotelu Paradise po programie?

Łukasz z "Hotelu Paradise" komentuje rozstanie Chrisa i Marietty! Jego reakcja rozczula! 

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise

"Hotel Paradise": Ostre komentarze po adresem Marietty po rozstaniu z Chrisem! Co zarzucają jej internauci? 

 

Marietta i Chris z "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
Chris i Marietta z "Hotel Paradise" rozstali się! Przypominamy historię ich miłości. Pamiętacie te momenty?
Chris Ducci i Marietta Witkowska z "Hotel Paradise" kilka dni temu oświadczyli swoim fanom, że nie są już razem. Para postanowiła się rozstać, o czym powiadomiła wszystkich na Instagramie.

Chris Ducci i Marietta Witkowska z "Hotel Paradise" kilka dni temu oświadczyli swoim fanom, że nie są już razem. Para postanowiła się rozstać, o czym powiadomiła wszystkich na Instagramie. Głos zabrał najpierw Chris: (...) mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie - tak napisał Chris. Potem głos zabrała również Marietta, która wypowiedziała się w podobnym tonie ( Marietta z "Hotelu Paradise" potwierdza rozstanie z Chrisem! "Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego ). Chris i Marietta wydawali się być parą idealną, okazało się jednak, że ideałów nie ma... Para już nie jest razem. My postanowiliśmy przypomnieć wam najpiękniejsze momenty ich związku - początki i późniejszy rozwój ich relacji. Zobaczcie nasze wideo! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris przeprasza Lexi, a ona zazdrości Marietcie ich relacji! O co chodzi To już koniec związku Marietty i Chrisa z "Hotelu Paradise" Para rozstała się jednak w pokoju. Myślicie, że zmienią jeszcze zdanie i wrócą do siebie?  

Marietta z "Hotel Paradise" zdradziła, jak udało jej się wygrać casting! Ten sekret musi znać każdy
Instagram
Newsy
Marietta z "Hotelu Paradise" wybrała się na zakupy z kolegą z programu! Wspiera ją po rozstaniu z Chrisem?
Marietta z "Hotelu Paradise" wybrała się na zakupy z kolegą z programu! Wspiera ją po rozstaniu z Chrisem?

Marietta z "Hotelu Paradise" opublikowała w sieci nagranie z udziałem kolegi z programu. Uczestnik hitu TVN7 wspiera Mariettę po rozstaniu z Chrisem? Zaledwie kilka dni temu para, która wygrała pierwszą edycję "Hotelu Paradise" poinformowała, że ich związek to już przeszłość. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu Marietta i Chris przyznali, że powodem ich rozstania jest zbyt duża różnica charakterów. Teraz, w trudnych chwilach Marietta może liczyć na wsparcie kolegi z "Hotelu Paradise"!  Marietta z Łukaszem z "Hotelu Paradise" na zakupach Marietta i Chris tworzyli jedną z najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie "Hotelu Paradise".  Po powrocie z Bali zakochani zamieszkali razem i spędzali ze sobą każdą chwilę. Niestety, w miniony weekend uczestnicy pierwszej edycji hitu TVN7 ogłosili swoje rozstanie.  Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać. - napisała Marietta na swoim Instagramie. Teraz, kilka dni od tamtych wydarzeń, Marietta opublikowała na Instagramie relację z jej spotkania z... Łukaszem z "Hotelu Paradise". Łukasz "Długi" razem z Mariettą wybrali się na kawę i wspólne zakupy. Przypominamy, że Łukasz już kilka dni temu skomentował rozstanie Marietty i Chrisa!  Kochałem Was razem, będę kochał Was osobno, dla mnie najważniejsze jest to żebyście byli szczęśliwi. Kocham Was po prostu moje zwierzaki ❤️ - napisał "Długi". Teraz Łukasz wspiera Mariettę po rozstaniu z Chrisem i pomaga jej w zakupach. Spójrzcie, na ich...

"Hotel Paradise": Ola o rozstaniu Marietty i Chrisa
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny
"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny

Kilka dni temu Marietta i Chris poinformowali, że ich związek to przeszłość. Zdecydowali, że zbyt mocno się różnią aby móc kontynuować relację, która narodziła się na planie " Hotelu Paradise ". To rozstanie postanowiła skomentować Ola, którą do odpowiedzi wywołali internauci. Jej wypowiedź jest bardzo wymowna. Co powiedziała?  Zobacz także:  Marietta z "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie z Łukaszem: "Nowy etap życia". Są razem?! "Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa  Początkowo Marietta, Ola i Viola założyły pakt "świętej trójcy" w "Hotelu Paradise". Jednak sprawy skomplikowały się po tym, jak Ola odpadła z programu, a Viola związała się z Adamem, z którym Ola wcześniej weszła w układ. Po tym jak powróciła do programu, chciała ponownie związać się z Adamem, ale musiałaby zaszkodzić relacji uczestnika z Violą. Marietta i Viola jednogłośnie stwierdziły, że to co miało miejsce przed odpadnięciem Oli z programu, nie ma już znaczenia, co doprowadziło do konfliktu Oli z Mariettą. Dziewczyny nie pogodziły się ze sobą do końca programu, tym samym Ola nie stanęła za Mariettą i Chrisem również podczas finału.  Dziewczyny nie utrzymują również ze sobą kontaktu po programie. Marietta ma żal, do Oli, po tym, jak w jednym z wywiadów powiedziała o Marietcie, że jest imprezowiczką i nie ma o czym z nią rozmawiać. Teraz Ola poproszona przez fanów o komentarz na temat rozstania Marietty i Chrisa i potwierdzenie czy ich związek był udawany, powiedziała:  Szczerze powiedziawszy to nie chcę się wypowiadać na ten temat - powiedziała Uczestniczka pokazała jednak dwa wymowne gesty. Czyżby spodziewała się tego, że właśnie tak potoczą się losy jej znajomych z...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner