Czesław Mozil i Marianna Schreiber w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram/kuba_wojewodzki_official/
Newsy

Marianna Schreiber u Wojewódzkiego: "Ja jestem współczesną niewolnicą" Czy rozwiedzie się z ministrem?

Niezwykła rozmowa w show Kuby Wojewódzkiego. Żona ministra PiS Łukasza Schreibera szczerze o swoim związku! Przyznaje: "wszystkie cechy swoje po prostu stłamsiłam na rzecz bycia żoną".

Kuba Wojewódzki tym razem postanowił zaprosić na swoją kanapę osobę, o której w ostatnich tygodniach było bardzo głośno - Mariannę Schreiber. O żonie ministra PiS Łukasza Schreibera zrobiło się głośno, gdy postanowiła zgłosić się do najnowszej edycji "Top Model". Jak wyznała w show, zrobiła to nie informując o tym swojego męża. Choć udział w programie zakończyła szybko, została osobą znaną. Kuba Wojewódzki postanowił wypytać ją o rodzinne relacje. A odpowiedzi Marianny Schreiber mogły zaskoczyć szczerością. 

Zobacz także: Marianna Schreiber w odważnej stylizacji podbija show biznes! Żonę ministra PiS przyłapali paparazzi

Viki Gabor wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego w piżamie! Dlaczego?! To zupełnie logiczne!

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego, co mówiła?

Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego programu najpierw gościł muzyka, Czesława Mozila. Drugim gościem Kuby była żona ministra Schreibera, Marianna. Tym razem, jak przyznała, mąż wiedział, że wystąpi u Kuby. Już na początku sugerowała, że życie żon polityków nie jest takie kolorowe, jak to się może wydawać. I czym dalej, tym robiło się ciekawiej.

Jak wyznała Marianna Schreiber, swojego męża poznała w czasie, gdy prowadził antykwariat, więc wcale nie było tak, że "poleciała za pieniędzmi".

Mój mąż jest poza wszystkim bardzo dobrym człowiekiem - podkreślała.

W pewnym momencie Kuba zapytał, czy mąż próbował ją w jakiś sposób ograniczać w jej ekspresji?

Tak - przyznała otwarcie.

I wyjaśniła:

Ja w ogóle byłam taką bardzo buntowniczą dziewczyną zanim wyszłam za mąż. Zawsze byłam taka niefrasobliwa, i sprzeciwiałam się wszystkiemu. Wszystko robiłam na przekór i po prostu czułam się z tym dobrze. To było moje ja. I ja te wszystkie cechy swoje po prostu stłamsiłam na rzecz bycia żoną, bycia w miejscu, które mnie zaskoczyło. Ja nie interesowałam się polityką kiedy poznałam swojego męża. I nie wiedziałam, co to znaczy znaleźć się takim miejscu.

Kuba dopytywał, cy mąż pytał ją o zdanie, kiedy postanowił wejść do polityki? 

On nigdy nie pytał. Czasami jest tak, że jedna osoba nie chce pytać, a druga musi pytać - mówiła Schreiber.

Jezu, co za opresyjne małżeństwo - dziwił się Wojewódzki!

Ja bym chciała to przełamać, żeby żony osób publicznych mogły realizować swoje pasje, swoje marzenia. Nie tylko wtedy kiedy to odpowiada światopoglądowi małżonka.

Czy Marianna Schreiber rozwiedzie się z mężem?

W dalszej części programu padło kolejne wyznanie. Żona ministra zgodziła się z Michałem Pirogiem, który broniąc jej nazwał ją "współczesną niewolnicą"

Ja się  tym zgadzam, ja jestem współczesną niewolnicą.

Wtedy Kuba zapytał wprost:

Czy masz zamiar się rozwieść ze swoim mężem?

Zamiaru takiego nie mam i czekam cierpliwie aż mój mąż wykaże się taką stuprocentową miłością, która pozwoliłaby mu zaakceptować mnie na sto procent.

Marianna Schreiber z mężem Łukaszem.

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber
@marysiaschreiber, Instagram

Oglądaliście program? Jak Waszym zdaniem wypadła żona ministra?

Zobacz także: "Top Model": Marianna Schreiber wyśmiana przez kabaret: "Zgłosiła się, bo czas ją gonił"

Dagmara z Królowych życia w czarnej kurtce w programie Kuby Wojewódzkiego
x-news
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała jak radziła sobie z seksem w... zakładzie karnym! Jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich! 
Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała jak radziła sobie z seksem w... zakładzie karnym! Jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich! 

Dagmara z "Królowych życia" ostatnio była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda hitu TTV opowiedziała w nim między innymi o swojej kryminalnej przeszłości. Prowadzący program nie odmówił sobie także jeszcze bardziej intymnych pytań. Zapytał Dagmarę Kaźmierską między innymi o to, jak radziła sobie z seksem w zakładzie karnym. Jej odpowiedź chyba zaskoczyła wszystkich! Zobaczcie Zobacz także:  Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos... Poszukujesz prezentu dla swojego idealnego mężczyzny? Wykorzystaj Ezebra kod rabatowy i nie martw się o koszty! Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała o swoich... sekretach łóżkowych! Zdradziła, jaki jest jej ideał mężczyzny! Dagmara Kaźmierska to uwielbiana bohaterka programu "Królowe życia". Fani pokochali ją za ogromne poczucie humoru, nietuzinkowe teksty i podejście do życia. Jej udział w programie Kuby Wojewódzkiego, wzbudził jednak pewne kontrowersje . Gwiazda za sobą kryminalną przeszłość - spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Została skazana prawomocnym wyrokiem  za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.  W programie Kuby Wojewódzkiego gwiazda "Królowych życia" opowiedziała o swoim pobycie w więzieniu.  Zdradziła, że był to dla niej niezwykle trudny czas przede wszystkim ze względu na rozłąkę z synem. Prowadzący program postanowił zadać jej dodatkowo intymne pytanie, dotyczące jej odsiadki w zakładzie karnym.  Jak sobie z seksem radziłyście? 14 miesięcy bez seksu? - zapytał Kuba Wojewódzki  Powiem Ci, że ja jak teraz jestem na wolności,...

Dagmara Kaźmierska
Instagram
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...
Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" we wtorek 6. października była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego . Prowadzący show zapytał gwiazdę hitu TTV między innymi o jej kryminalną przeszłość. W pewnym momencie Dagmarze załamał się głos... To był dla niej bardzo trudny czas w szczególności ze względu na rozłąkę z synem. Co wyjawiła "Królowa życia" na ten temat? Zobaczcie. Zobacz także:  Kuba Wojewódzki krytykowany za zaproszenie Dagmary z "Królowych życia": "Pojawiają się słowa sutener i gangster". Za co odsiadywała wyrok w więzieniu? Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. "Była bardzo duża tęsknota za Conanem" Dagmara Kaźmierska to uwielbiana bohaterka programu "Królowe życia". Fani pokochali ją za ogromne poczucie humoru, nietuzinkowe teksty i podejście do życia. Gwiazda ma jednak za sobą kryminalną przeszłość - spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Od 2005 roku do 2009 roku gwiazda "Królowych życia" prowadziła agencję towarzyską. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana prawomocnym wyrokiem  za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. W programie Kuby Wojewódzkiego również padły pytania o kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej.  Kuba Wojewódzki: Pogadajmy trochę o urokach Twojej kariery. Bo Ty byłaś współwłaścicielką agencji towarzyskiej...  Dagmara Kaźmierska: Nigdy nie byłam współwłaścicielką! Byłam właścicielką!  KW: Ok, to byłaś właścicielką agencji towarzyskiej - to jest dobry interes?  DK: Poprosimy...

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News
Newsy
Kuba Wojewódzki wraca do "Mam Talent"?! Zamieścił wymowne zdjęcie!
Kuba Wojewódzki wraca do "Mam Talent"?! Zamieścił wymowne zdjęcie!

Czy szykuje się wielki powrót Kuby Wojewódzkiego do "Mam Talent"? Dziennikarz na swoim Facebooku opublikował wymowne zdjęcie, które może właśnie o tym świadczyć! Fani są podekscytowani i nie ukrywają, że z wielką radością ponownie zobaczyliby Kubę Wojewódzkiego w roli jurora. Zobaczcie!  Zobacz także:   Kuba Wojewódzki farbuje włosy? Dziennikarz odpowiedział! Brawa za szczerość Kuba Wojewódzki wróci do "Mam Talent"?  Kuba Wojewódzki był jurorem pierwszych trzech edycji programu "Mam Talent" . Jak wiadomo dziennikarz słynie ze swojej szczerości i skrupulatności w ocenianiu talentów, a fani bardzo go za to cenią. Każde show z jego udziałem cieszy się ogromną popularnością, a widzowie uwielbiają komentarze znanego jurora. Jego odejście z "Mam Talent" było spowodowane przejściem do innego talent show, "X-Factor". Format jednak doczekał się tylko kilku edycji, a "Mam Talent" niezmiennie od ponad 12. lat gości na antenie TVN.  Czyżby Kuba Wojewódzki zatęsknił za jurorowaniem i postanowił wrócić do programu, w którym był przed laty? Na Facebooku gwiazdora TVN pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Agnieszkę Chylińską , Małgorzatę Foremniak oraz Kubę Wojewódzkiego. W tle zaś widnieje napis "Mam Talent". Chociaż fotografia wygląda na wykonaną przed laty, to jednak podpis pod nią daje do myślenia.  Wracamy 🎯✌️😎 - napisał pod zdjęciem Kuba Wojewódzki.  Fani zastanawiają się, czy to jest właśnie potwierdzenie, że Kuba wróci do talent show i nie ukrywają, że bardzo na to liczą!  - O czyli mogę wrócić do oglądania 👌😁 Właśnie nadrabiam Pana odcineczki z 2010 roku 👌...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner