Gwiazdy na koncercie Gramy dla Europy
East News

Koncert "Gramy dla Europy" to wielkie wydarzenie z okazji 15 lat Polski w Unii Europejskiej. Pojawiło się na nim wiele gwiazd, które zaśpiewały swoje największe hity. Wśród nich nie mogło zabraknąć Margaret, Natalii Szroeder, Sylwii Grzeszczuk, Sebastiana Karpiel-Bułecki czy Kamila Bednarka. 

Imprezę poprowadził duet znany z "Pytania na śniadanie" Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Zobaczcie najciekawsze stylizacje gwiazd, które wystąpiły na koncercie!

Zobacz takżeBasia Kurdej-Szatan zdradza, kto poprowadzi "The Voice Senior". Kiedy zobaczymy nowe show?

1/3
Margaret  w różu
East News

Margaret tym razem zachwyciła pastelowo różowym zestawem z ozdobnym tiulowym dołem. Młoda gwiazda doskonale prezentowała się w mini spódniczce i krótkiej marynarce. W roli dodatków pojawiły się wysokie kozaki. Zdecydowanie jest to jedna ze "spokojniejszych" stylizacji gwiazdy.

2/3
Natalia Szroeder
East News

Z kolei Natalia Szroeder postawiła na bardzo seksowny i zwiewny zestaw z neonowymi kolorami w roli głównej. Cekinowa góra i neonowe bardzo krótkie szorty stworzyły ciekawą, a zarazem bardzo kobiecą stylizację. To zdecydowanie jeden z najciekawszych zestawów piosenkarki. 

3/3
Sylwia Grzeszczak
East News

Na uwagę zasługuje również look Sylwii Grzeszczak. Gwiazda zdecydowała się założyć błyszczący kombinezon, a ciekawym dodatkiem jest szary beret. Piosenkarka, która zazwyczaj na scenie pojawia się w gładkich, prostych włosach tym razem wybrała loki! Podoba Wam się stylizacja wokalistki?