Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Marek Bukowski w programie Tomasza Lisa
ONS
Newsy

Bukowski w programie Lisa szczerze o aferze narkotykowej: Trwał festiwal pogardy i chamstwa

Aktor szczerze o aferze

Niedawno zapadł wyrok w sprawie głośnej afery z Markiem Bukowskim. Aktor został posądzony o posiadanie narkotyków i jak się okazało niesłusznie. Po zakończeniu sprawy swojego szczęścia nie kryła Kamilla Baar, która jest zaprzyjaźniona z gwiazdorem. Zobacz: Kamilla Baar skomentowała wyrok w sprawie Marka B.: "Stara się żyć porządnie"

Wczoraj Bukowski był gościem w progamie Tomasz Lisa. Oczywiście temat rozmowy dotyczył posądzenia aktora o posiadanie środków odurzających, a sprawa ciągnęła się kilka tygodni. Media nie omieszkały też zająć się rodziną podejrzanego, szczególnie śledząc poczynania syna gwiazdora. Przyznał na wizji, że chciano zniszczyć życie nie tylko jemu, ale także jego dziecku:

Mojemu synowi chciano zniszczyć życie. A wszystko dlatego, że w samochodzie jego taty coś znaleziono. Jego tata był trzeźwy, jechał prawidłowo, przebadano go na obecność narkotyków, zrobiono mu badanie moczu, które wykazuje obecność marihuany na dwa lata do tyłu. I co? Wynik był zerowy. 

Bukowski zauważa również, że do przeciągania się sprawy doprowadziły media, a także zła organizacja policji i prokuratury:

Gdyby policja mnie złapała, wyjaśniła sprawę, prokurator przeprowadziłby śledztwo i wydany byłby wyrok uniewinniający, to w ogóle nie byłoby tematu. Niestety tutaj sprawę stworzyły media. Jak się obudziłem następnego dnia i przeczytałem gazety, to mnie zwyczajnie zwaliło z nóg. Zobaczyłem swoją twarz z opaską na oczach, zobaczyłem ludzi stojących pod moim domem i czatujących na moją rodzinę. Przez kilka tygodni jeżdżono za moim 10-letnim synem. Z kolei mój starszy syn jest trenerem tenisa, pracuje z małymi dziećmi. Jego chciano zdyskredytować, chciano zwyczajnie zniszczyć życie, bo w samochodzie jego taty coś znaleziono. 

Aktor podkreślił również, że w ostatnim okresie czuł się bardzo źle ze względu na opinię jaka powstała na jego temat:

Przez ostatnie pół roku trwał festiwal pogardy i chamstwa wobec mnie i to wszystko jest całkowicie bezkarne. Jestem kolejną osobą, której dobre imię jest podważane, która jest opluwana, na którą wylewa się Niagarę pomyj.

Czy uda mu się odzyskać dobre imię?

Zobacz na Polki.pl: Karolina Gorczyca o styczności z narkotykami
 

Marek Bukowski w programie Tomasza Lisa 

Gwiazdy serialu "M jak miłość" na imprezie:


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marek Bukowski na porannym treningu
Newsy
Marek Bukowski przyłapany na porannym joggingu ZDJĘCIA
Kamilla Baar o uniewinnieniu Marka Bukowskiego
ONS
Newsy
Kamilla Baar skomentowała wyrok w sprawie Marka B.: "Stara się żyć porządnie"
Aktorka oceniła całą sytuację

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się szokująca informacja o zatrzymaniu aktorka, Marka Bukowskiego za posiadanie sporej ilości narkotyków w samochodzie. Sprawą zajęła się prokuratura, a gwiazdor "Na dobre i na złe" cały czas próbował udowodnić swoją niewinność.  Zobacz:  Dariuszowi K. przedstawiono zarzuty w sądzie. Jego partnerka nie wytrzymała Teraz sprawa już dobiegła końca, a postępowanie w tej sprawie zostało umorzone. Policja nie znalazła żadnych dowodów wskazujących na to, że Bukowski zażywał narkotyki i że ich nadużywał. Swojego szczęścia takim finałem sprawy nie kryje Kamilla Baar , serialowa koleżanka aktora. Gwiazda dodała na Facebooku bardzo długi wpis, podkreślając, że Bukowski jest prawym człowiekiem: Kochani. Dzisiaj jest Dzien S P E C J A L N Y. Ciesze się dzisiaj. Bardzo. Cieszę się z Markiem Bukowskim. Moim partnerem z planu "Na dobre i na zle". Z dwóch powodów, o których krótko poniżej. Po pierwsze. Dobrzy, porządni ludzie, jak Marek, powinni byc jednak jakoś chronieni. Albo przez ludzi, albo przez historię. Albo przez Boga, kiedy żadna z tych dwóch pierwszych instancji nie działa. Dzisiaj cieszę się, że Marek, który stara się żyć porzadnie, najlepiej jak potrafi, a wiem to o Nim dobrze, że wychodzi ze strasznych tarapatów. Z tarczą. Nie na tarczy. Mam nadzieję, że teraz także, Marek do końca rozliczy tych wszystkich, którzy tę prowokację, działającą na niekorzyść N A S, Wszystkich, z planu serialu "Na dobre i na złe" spowodowali. Ponadto sprawę prowadziła kancelaria, której współwłaścicielem jest ukochany aktorki, Piotr Kochański. Baar pochwaliła się tym we wpisie: Po drugie. Cieszę się także dlatego, że to prawnicy z kancelarii Mojego Piotra, z firmy prawniczej Kochański Zięba Rapala i Partnerzy, prowadzący tę sprawę od początku, od momentu kiedy po tej prowokacji, po tym, kiedy Marek...

Bukowscy wzięli rozwód, przyczyny rozpadu małżeństwa
ONS
Newsy
Dlaczego Ewa Bukowska musiała czekać na rozwód aż... cztery lata?

Ten rozwód zaskoczył wszystkich! Ewa i Marek Bukowscy byli małżeństwem aż 27 lat! Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu „Flesz" papiery rozwodowe złożyła cztery lata temu Ewa, jednak wycofała je po tym, jak mąż został zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków. Marek nie czuł się wtedy gotowy na definitywne rozstanie i umówili się, że wstrzymają się z rozwodem aż do czasu wyjaśnienia sprawy z narkotykami - zdradza „Fleszowi" znajoma pary. Po kilku miesiącach od zatrzymania Marek Bukowski został oczyszczony z zarzutów. Znalazły się dowody na to, że ktoś wtedy podrzucił mu do schowka w samochodzie marihuanę. Jednak na podjęcie decyzji o rozwodzie potrzebował jeszcze ponad dwa lata. Więcej o szczegółach rozstania Bukowskich czytaj w najnowszym numerze „Flesza".   Zobacz też:  "Zapadł wyrok"! Gwiazdor "Przyjaciółek" rozwiódł się z żoną   Ewa i Marek Bukowscy zakochali się w sobie jako studenci krakowskiej szkoły teatralnej. Kobiety uważają go za przystojniaka! Marek Bukowski gra między innymi w serialu „Przyjaciółki", partnera Zuzy (Anity Sokołowskiej)

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner