Kamilla Baar o uniewinnieniu Marka Bukowskiego
ONS
Newsy

Kamilla Baar skomentowała wyrok w sprawie Marka B.: "Stara się żyć porządnie"

Aktorka oceniła całą sytuację

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się szokująca informacja o zatrzymaniu aktorka, Marka Bukowskiego za posiadanie sporej ilości narkotyków w samochodzie. Sprawą zajęła się prokuratura, a gwiazdor "Na dobre i na złe" cały czas próbował udowodnić swoją niewinność. 

Zobacz: Dariuszowi K. przedstawiono zarzuty w sądzie. Jego partnerka nie wytrzymała

Teraz sprawa już dobiegła końca, a postępowanie w tej sprawie zostało umorzone. Policja nie znalazła żadnych dowodów wskazujących na to, że Bukowski zażywał narkotyki i że ich nadużywał. Swojego szczęścia takim finałem sprawy nie kryje Kamilla Baar, serialowa koleżanka aktora. Gwiazda dodała na Facebooku bardzo długi wpis, podkreślając, że Bukowski jest prawym człowiekiem:

Kochani. Dzisiaj jest Dzien S P E C J A L N Y. Ciesze się dzisiaj. Bardzo. Cieszę się z Markiem Bukowskim. Moim partnerem z planu "Na dobre i na zle". Z dwóch powodów, o których krótko poniżej. Po pierwsze. Dobrzy, porządni ludzie, jak Marek, powinni byc jednak jakoś chronieni. Albo przez ludzi, albo przez historię. Albo przez Boga, kiedy żadna z tych dwóch pierwszych instancji nie działa. Dzisiaj cieszę się, że Marek, który stara się żyć porzadnie, najlepiej jak potrafi, a wiem to o Nim dobrze, że wychodzi ze strasznych tarapatów. Z tarczą. Nie na tarczy. Mam nadzieję, że teraz także, Marek do końca rozliczy tych wszystkich, którzy tę prowokację, działającą na niekorzyść N A S, Wszystkich, z planu serialu "Na dobre i na złe" spowodowali.


Ponadto sprawę prowadziła kancelaria, której współwłaścicielem jest ukochany aktorki, Piotr Kochański. Baar pochwaliła się tym we wpisie:

Po drugie. Cieszę się także dlatego, że to prawnicy z kancelarii Mojego Piotra, z firmy prawniczej Kochański Zięba Rapala i Partnerzy, prowadzący tę sprawę od początku, od momentu kiedy po tej prowokacji, po tym, kiedy Marek został zatrzymany przez Policję w środku nocy, która jakoś od początku dobrze wiedziała gdzie szukać "paczuszki" z marihuaną w Marka aucie, a obok stali paparazzi, kiedy Marek przekazał im tę sprawę zespołowi Tobiasz Szychowskiego, w Kancelarii Piotra, że wtedy Oni spowodowali ten obrót spraw. Podjęli się obrony. Mimo "złapania na" rzekomo "goracym uczynku". Przeprowadzili analizy. Pracowali z biegłymi, z prokuratorami. Żadnych łapówek, uzgadniania, dogadywania - czysta adwokacka robota. I jest efekt! Żadnych dowodów na winę Marka. A wyniki analiz, w tym DNA, wskazują na jakieś obce, inne niż Marek osoby... Które być może pakowały te podrzuconą paczkę z narkotykiem, może wkladały ją do auta Marka...


Spodziewaliście się takiego finału?

Zobacz: Baar oburzona publikacją tabloidu. W ostrym oświadczeniu mówi o partnerze i odejściu z serialu
 

Kamilla Baar na prezentacji wiosennej ramówki TVP 2015


Tak mieszkał Dariusz K.:

Marek Bukowski i Ewa Bukowski rozstali się!
Newsy
Ewa i Marek Bukowscy przeżywają kryzys! Wiemy, jaka jest jego przyczyna!
Ewa i Marek Bukowscy przeżywają kryzys! Wiemy, jaka jest jego przyczyna!

Czy Ewa i Marek Bukowscy rozstali się? Tę informację potwierdzają znajomi pary i pracownicy z planu serialu, w którym gra Bukowski. Ewa i Marek byli małżeństwem przez ponad 20 lat - ślub wzięli jako studenci w trakcie przerwy między zajęciami na krakowskiej PWST. Dlaczego więc postanowili się rozstać ? To dziwi, ponieważ nic nie wskazywało na to, że para przeżywa jakikolwiek kryzys. Kiedy pojawiły się pierwsze informację o rozstaniu Ewy i Marka Bukowskich, mało kto w to wierzył.     Ewa i Marek Bukowscy przez lata uchodzili za jedną z najzgodniejszych par w polskich showbiznesie. W wywiadach opowiadali o tym, dlaczego tyle lat chcą być ze sobą. Gdy w 2014 r. aktor został zatrzymany przez policję, a po rewizji w jego jeepie znaleziono nielegalne substancje, Ewa stała przy mężu, wierząc w jego niewinność I słusznie - sprawę umorzono. Problem w małżeństwie pojawił się znacznie później. O co chodzi? Pod koniec zeszłego roku Marek Bukowski dołączył do obsady popularnego serialu "Przyjaciółki ", który nadawany jest na antenie stacji Polsat. To wtedy wówczas małżonkowie zaczęli odsuwać się od siebie. Czyżby ktoś z obsady serialu zawrócił Bukowskiemu w głowie?  – Na planie zaiskrzyło między nim a jedną z aktorek. Chemia była wyczuwalna na odległość! – wyjawia osoba z produkcji serialu. Czy to oznacza, że para podjęła już decyzję o rozwodzie i nie będą walczyć o swoją miłość? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party".

Marek Bukowski w programie Tomasza Lisa
ONS
Newsy
Bukowski w programie Lisa szczerze o aferze narkotykowej: Trwał festiwal pogardy i chamstwa
Aktor szczerze o aferze

Niedawno zapadł wyrok w sprawie głośnej afery z Markiem Bukowskim . Aktor został posądzony o posiadanie narkotyków i jak się okazało niesłusznie. Po zakończeniu sprawy swojego szczęścia nie kryła Kamilla Baar, która jest zaprzyjaźniona z gwiazdorem. Zobacz:  Kamilla Baar skomentowała wyrok w sprawie Marka B.: "Stara się żyć porządnie" Wczoraj Bukowski był gościem w progamie Tomasz Lisa. Oczywiście temat rozmowy dotyczył posądzenia aktora o posiadanie środków odurzających, a sprawa ciągnęła się kilka tygodni. Media nie omieszkały też zająć się rodziną podejrzanego, szczególnie śledząc poczynania syna gwiazdora. Przyznał na wizji, że chciano zniszczyć życie nie tylko jemu, ale także jego dziecku: Mojemu synowi chciano zniszczyć życie. A wszystko dlatego, że w samochodzie jego taty coś znaleziono. Jego tata był trzeźwy, jechał prawidłowo, przebadano go na obecność narkotyków, zrobiono mu badanie moczu, które wykazuje obecność marihuany na dwa lata do tyłu. I co? Wynik był zerowy.  Bukowski zauważa również, że do przeciągania się sprawy doprowadziły media, a także zła organizacja policji i prokuratury: Gdyby policja mnie złapała, wyjaśniła sprawę, prokurator przeprowadziłby śledztwo i wydany byłby wyrok uniewinniający, to w ogóle nie byłoby tematu. Niestety tutaj sprawę stworzyły media. Jak się obudziłem następnego dnia i przeczytałem gazety, to mnie zwyczajnie zwaliło z nóg. Zobaczyłem swoją twarz z opaską na oczach, zobaczyłem ludzi stojących pod moim domem i czatujących na moją rodzinę. Przez kilka tygodni jeżdżono za moim 10-letnim synem. Z kolei mój starszy syn jest trenerem tenisa, pracuje z małymi dziećmi. Jego chciano zdyskredytować, chciano zwyczajnie zniszczyć życie, bo w samochodzie jego taty coś znaleziono.  Aktor podkreślił również, że w ostatnim okresie czuł się bardzo źle...

Kamilla Baar o odejściu z Na Dobre i na złe
ONS
Newsy
Baar oburzona publikacją tabloidu. W ostrym oświadczeniu mówi o partnerze i odejściu z serialu
Jaka jest prawda?

Wczoraj jeden z tygodników podał zaskakującą informację na temat odejścia Kamilli Baar z serialu "Na dobre i na złe". Ponoć partner gwiazdy naciskał na aktorkę, ponieważ nie chce, aby grała w telenowelach. Przypomnijmy: Baar odchodzi z "Na dobre i na złe". Przez nią problemy może mieć inna gwiazda Publikacja tabloidu szybko dotarła do gwiazdy, która dziś zdementowała kilka informacji na swoim Facebooku. Choć w sprawie odejścia z hitu TVP nie chce zabierać głosu, pozostawiając fanów w niepewności, wspomniała o innych aspektach pracy i życia z nowym mężczyzną . Tak oburzonej Baar jeszcze nie widzieliśmy: Odnosząc się do ostatnich szeroko komentowanych publikacji w „na Żywo” i przedrukowywanych w Internecie informacji na mój temat, a w tym, jak zwykle, niestety, mimo, że sobie tego nie życzę, informacji na temat mojego życia prywatnego i rzekomych wpływów na mnie i na moje decyzje artystyczne i zawodowe, z Wielkim Szacunkiem informuję Was, Moich Widzów, którym jak zawsze dziękuję za Wierność i Wasz Szacunek dla mnie, jak następuje. 1. Decyzje w sprawach artystycznych, zawodowych zawsze podejmowałam, podejmuję i będę podejmować sama. Sprawia mi to ogromną frajdę, a jako wolny człowiek uprawiający wolny zawód artystyczny nie mogę i nie chcę inaczej 2. Nikt na mnie nie „naciska”, z zazdrości czy z innych powodów, a już na pewno nie ludzie, których kocham i szanuję . Miałam szczęście w życiu – żadne moje wybory artystyczne, jak dotąd, nie odbywały się pod czyjąkolwiek presją. - pisze A co z jej rolą w Na dobre i na złe? W kontekście serialu „Na dobre i na złe” i kłamliwych insynuacji, szkodliwych dla wizerunku mojego i moich bliskich, rzekomych moich preferencji życiowych i postaw zawodowych, a w tym zarzucających mi oportunizm i hipokryzję, publikowanych głównie pod egidą wydawnictw brukowych firmy Bauer, które są potem...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner