Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news

Marcin Tyszka staje w obronie Klaudii El Dursi! Jak ocenił krytyczne opinie o prowadzącej "Hotel Paradise"?

Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news

W wiosennej ramówce TVN Klaudia El Dursi zadebiutowała jako prowadząca reality show "Hotel Paradise". Po pierwszym odcinku programu pojawiły się krytyczne komentarze pod adresem byłej uczestniczki "Top Model". Internauci zarzucają modelce, że brakuje jej swobody, a swoje kwestie recytuje jak wyuczoną formułkę.

W obronie Klaudii El Dursi ponownie stanął Marcin Tyszka, który zamieścił na Instagramie wymowny wpis i odpowiedział na komentarze hejterów. Zobaczcie, co napisał!

Marcin Tyszka znów staje w obronie Klaudii El Dursi

Marcin Tyszka od początku udział Klaudii El Dursi w "Top Model" trzymał kciuki za jej karierę. Kiedy otrzymała w programie "złoty bilet" i wyszło na jaw, że ma na koncie sesje w "Playboyu" spłynęła na nią fala hejtu. Wtedy fotograf po raz pierwszy stanął w jej obronie. Teraz kiedy modelka jako prowadząca "Hotel Paradise" znów musi zmierzyć się z krytyką, po raz kolejny umieścił w sieci wymowny wpis:

widzę, że @klaudia_el_dursi ciągle budzi skrajne emocje... to bardzo bardzo dobrze ... gdyby wszyscy Ją kochali, nikt nie chciałby Jej oglądać ... nie ma nic gorrrrrszego gdy w show-biznesie mówisz, że ta Pani takia miła...brrrrr....mi jest miło że @topmodelpolskatvn stało się trampoliną do kariery i dosłownie i w przenośni ... kto z Was czeka na kolejną edycję ... czas myślec o castingach ???
Ps : wrzucam pare surowych zdjęć które nie były publikowane , zero retuszu... od tego wszystko się zaczęło od flaminga i trampoliny, no i sesji z Tysiem 

Pod postem opublikowanym przez znanego fotografa pojawiło się mnóstwo komentarzy, a co zaskakujące niemal same pozytywne. 

a tak na serio.. wielkie wyzwanie przed Klaudia❤️

j tam oj tam tak czy inaczej piękna jest 👌 reszta to zazdrość 😉😁

Klaudia to totalna petarda🔥🔥🔥

Aj tam, sympatyczna kobietka z niej. Troszkę jak taka mama później dla uczestników 😂😂💖

Jak się okazuje Klaudia El Dursi ma ogromne wsparcie. Być może hejterzy szybko przekonają się, że modelka świetnie sobie radzi, ale to jej pierwszy program i potrzebuje czasu, aby pokazać na co ją stać przed kamerami. Trzymamy kciuki za jej karierę!

 

 

Klaudia El Dursi na Bali
Instagram

 

Klaudia El Dursi o uczestnikach "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe

 

 

Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14