Top Model jury
East News

Złoty bilet dla Klaudii w "Top Model" wywołał burzę! Marcin Tyszka ostro odpowiada na zarzuty

Top Model jury
East News

W ostatnim odcinku najnowszej edycji "Top Model" doszło do historycznego wydarzenia. Jurorzy, po raz pierwszy w historii programu, wręczyli "złoty bilet". Dostała go piękna Klaudia El Dursi.

30-letnia uczestniczka show zachwyciła swoją urodą i dzięki decyzji jurorów ma już pewne miejsce w domu modeli. Niestety, po emisji ostatniej odsłony "Top Model" w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy, w których internauci sugerowali, że udział Klaudii w programie jest ustawiony. Fanom show nie spodobały się informacje, że kobieta w przeszłości była już modelką, a na dodatek wśród jej znajomych jest sporo osób związanych z polskim show-biznesem. Internauci ostro krytykowali zarówno Klaudię, jak i jurorów "Top Model".

Na zaczepki internautów zareagował Marcin Tyszka! Zobaczcie, co napisał!

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi

Marcin Tyszka na swoim profilu na Instagramie opublikował wpis, w którym odpowiada na zarzuty internautów i staje w obronie Klaudii El Dursi. Co napisał o jej przeszłości i udziale w progromie!

Gdy ktoś ma ciężkie życie twierdzicie, że wszedł do programu dzięki smutnej historii...
Gdy dziewczyna ma życie kolorowe, jest szczęśliwa, spełniona, to oczywiście zostało ustawione 🤦‍♂️
Dementuje wszystkie teorie spiskowe
Nikt nas nie oszukał, my bardzo dobrze znamy uczestników, w epoce internetu łatwo to sprawdzić. Większość z kandydatów próbowała wcześniej przygody z modą, czasem lepiej czasem gorzej. Byłoby dziwne gdyby piękna dziewczyna obudziła się nagle, dopiero po 30 i postanowiła zrobić pierwsze zdjęcie w życiu.... Postanowiła spróbować od nowa i przyszła do nas.. To duża odwaga... Weszła do studia, zachwyciła na castingu i przeszła dalej... A co dalej zobaczymy....- napisał Marcin Tyszka. 

Co jeszcze napisał fotograf i juror "Top Model"? Marcin Tyszka zastanawia się, jak Klaudia poradzi sobie w następnym etapie programu.

Odcinek był w pon, minęły 2 dni a insta Klaudii przybyło już 60 000...Bardzo mnie ciekawi jak sobie poradzi dalej, będzie rozpieszczoną księżniczką czy zacznie ciężko pracować? W domu modelek każdy jest równy i zaczyna od zera, tam liczy się tylko to, jak sobie radzisz przed kamerą.

Zobaczcie cały wpis Marcina Tyszki! Waszym zdaniem Klaudia El Dursi zasłużyła na "złoty bilet" w programie "Top Model"?

Zobacz także: Zmiany w "Top Model"! Joanna Krupa zdradza, co nowego pojawi się w programie...

Marcin Tyszka broni Klaudii z "Top Model".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I oto nasz Złoty Bilet @klaudia_el_dursi ⚡⚡⚡ Gdy ktoś ma ciężkie życie twierdzicie, że wszedł do programu dzięki smutnej historii... Gdy dziewczyna ma życie kolorowe, jest szczęśliwa, spełniona, to oczywiście zostało ustawione 🤦‍♂️ Dementuje wszystkie teorie spiskowe Nikt nas nie oszukał, my bardzo dobrze znamy uczestników, w epoce internetu łatwo to sprawdzić. Większość z kandydatów próbowała wcześniej przygody z modą, czasem lepiej czasem gorzej. Byłoby dziwne gdyby piękna dziewczyna obudziła się nagle, dopiero po 30 i postanowiła zrobić pierwsze zdjęcie w życiu.... Postanowiła spróbować od nowa i przyszła do nas.. To duża odwaga... Weszła do studia, zachwyciła na castingu i przeszła dalej... A co dalej zobaczymy.... Odcinek był w pon, minęły 2 dni a insta Klaudii przybyło już 60 000... Bardzo mnie ciekawi jak sobie poradzi dalej, będzie rozpieszczoną księżniczką czy zacznie ciężko pracować? W domu modelek każdy jest równy i zaczyna od zera, tam liczy się tylko to, jak sobie radzisz przed kamerą. Moda się coraz bardziej otwiera tak jak my, dlatego zmieniliśmy kryteria wieku, dziewczyny po 30 też świetnie pracują. Pięknym dziewczynom w high fashion jest dużo trudniej, ale coraz częściej cool firmy sięgają po komercyjne twarze. Nie mogę się doczekać pierwszego starcia na sesji gdy wybierzemy wszystkich uczestników... Ale to już w poniedziałek 🤓 @topmodelpolskatvn @tvn.pl

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

Piękna uczestniczka show otrzymała złoty bilet. 

Więcej na temat Top Model Marcin Tyszka
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55