Kasia Skrzynecka

TYLKO U NAS! Mąż Skrzyneckiej kończy karierę sportową! Co na to Kasia? Nie wierzy mu! ;)

Kasia Skrzynecka

 

To już pewne! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Marcin Łopucki, kończy karierę sportową! Jak ustaliło "Party", tuż po mistrzostwach świata, które odbędą się 8 grudnia w Barcelonie – Marcin będzie tam bronił najwyższego tytułu The Champion of Champions of the World, zawodnik zrezygnuje z dalszych startów. Powód?

 

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaśpiewa w filmie "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" ze znaną gwiazdą disco-polo 3". Którą?

 

Dlaczego Marcin Łopucki kończy karierę sportową?

 

Czuję się spełniony jako zawodnik, teraz chcę zacząć wieść życie normalnego faceta. A przede wszystkim wynagrodzić moim dziewczynom te wszystkie trudne lata, kiedy startowałam – tłumaczył w rozmowie z "Party".

Co ciekawe, żona zawodnika, Katarzyna Skrzynecka, wcale nie wierzy w zapewnienia męża! Daje mu najwyżej kilka tygodni na zmianę postanowienia. Skąd taki dystans?

Znam mojego wojownika. Obstawiam, że wytrwa w swojej decyzji góra trzy miesiące. Potem powie "dość" obżarstwu i znów wróci do trenowania i startów - śmieje się aktorka.

Marcin jednak obstaje przy swoim! Nie ukrywa bowiem, że najbardziej brakuje mu codziennego celebrowania wspólnych chwil: jedzenia normalnych posiłków, kolacji z rodziną czy beztroskich wakacji bez trzymania rygorystycznej diety. Na razie jednak para nie może się doczekać nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Święta Łopuccy spędzą w swoim domu w Warszawie wspólnie z dwiema córkami: Alikią i Paulą. Przy świątecznym stole usiądą też ojcowie Kasi i Marcina. Jesteś ciekaw, co Katarzyna Skrzynecka zaserwuje swoim bliskim i jakie receptury znajdują się w jej tajemnej księdze przepisów? Przeczytasz w nowym "Party".

Katarzyna Skrzynecka nie wierzy w sportową emeryturę męża.

Córka Kasi Skrzyneckiej skończyła 7 lat - jak dziś wygląda?

Marcin Łopucki żegna się z kulturystyką!

Marcin Łopucki na premierze spektaklu
ONS

 

 

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem od 10 lat.

Katarzyna Skrzynecka w czarnej sukience

Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10