Party Stories
Kasia Skrzynecka
Newsy

TYLKO U NAS! Mąż Skrzyneckiej kończy karierę sportową! Co na to Kasia? Nie wierzy mu! ;)

 

To już pewne! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Marcin Łopucki, kończy karierę sportową! Jak ustaliło "Party", tuż po mistrzostwach świata, które odbędą się 8 grudnia w Barcelonie – Marcin będzie tam bronił najwyższego tytułu The Champion of Champions of the World, zawodnik zrezygnuje z dalszych startów. Powód?

 

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaśpiewa w filmie "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" ze znaną gwiazdą disco-polo 3". Którą?

 

Mija rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Jak wspominają go znani przyjaciele? Skrzynecka rozczulająca!

Dlaczego Marcin Łopucki kończy karierę sportową?

 

Czuję się spełniony jako zawodnik, teraz chcę zacząć wieść życie normalnego faceta. A przede wszystkim wynagrodzić moim dziewczynom te wszystkie trudne lata, kiedy startowałam – tłumaczył w rozmowie z "Party".

Co ciekawe, żona zawodnika, Katarzyna Skrzynecka, wcale nie wierzy w zapewnienia męża! Daje mu najwyżej kilka tygodni na zmianę postanowienia. Skąd taki dystans?

Znam mojego wojownika. Obstawiam, że wytrwa w swojej decyzji góra trzy miesiące. Potem powie "dość" obżarstwu i znów wróci do trenowania i startów - śmieje się aktorka.

Marcin jednak obstaje przy swoim! Nie ukrywa bowiem, że najbardziej brakuje mu codziennego celebrowania wspólnych chwil: jedzenia normalnych posiłków, kolacji z rodziną czy beztroskich wakacji bez trzymania rygorystycznej diety. Na razie jednak para nie może się doczekać nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Święta Łopuccy spędzą w swoim domu w Warszawie wspólnie z dwiema córkami: Alikią i Paulą. Przy świątecznym stole usiądą też ojcowie Kasi i Marcina. Jesteś ciekaw, co Katarzyna Skrzynecka zaserwuje swoim bliskim i jakie receptury znajdują się w jej tajemnej księdze przepisów? Przeczytasz w nowym "Party".

Katarzyna Skrzynecka nie wierzy w sportową emeryturę męża.

Córka Kasi Skrzyneckiej skończyła 7 lat - jak dziś wygląda?

Marcin Łopucki żegna się z kulturystyką!

Marcin Łopucki na premierze spektaklu
ONS

 

 

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem od 10 lat.

Katarzyna Skrzynecka w czarnej sukience

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Skrzynecka i Maciej Zakościelny
Newsy
Katarzyna Skrzynecka żoną Piotrusia, czyli Maćka Zakościelnego w "Kogel Mogel 3"!

Pokazała zdjęcia z planu!

East News
Newsy
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest już po operacji. Jaki jest jego stan zdrowia? 
Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przeszedł operację i skomentował swój stan zdrowia. Jak się czuje?

Ostatnie dni były wyjątkowo trudne dla rodziny Katarzyny Skrzyneckiej. Mąż piosenkarki przeszedł trudną operację. Jak się czuje? Marcin Łopucki po raz pierwszy skomentował swój stan zdrowia, po tym jak w zeszłym tygodniu nagle trafił do szpitala.  Zobacz także:  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala! Czeka go poważna operacja. Co się stało? Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest po operacji. Jak się czuje Marcin Łopucki?  W zeszłym tygodniu Katarzyna Skrzynecka opublikowała niepokojący wpis dotyczący stanu zdrowia swojego męża. Marcin Łopucki trafił do szpitala nagle. Okazało się, że będzie konieczność przeprowadzenia operacji i to w ciągu najbliższych trzech dób.  Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji... - opisywała wówczas  stan zdrowia męża Katarzyna Skrzynecka.  Operacja Marcina Łopuckiego już się odbyła. Jednak nie znane są konkretne powody hospitalizacji. Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdradziła jedynie, że operacja męża trwała prawie 4 godziny:  Mąż jest już po dzisiejszej operacji. Trwała niemal 4 godziny. Dochodzi do siebie pod dobrą opieką w klinice - napisała Katarzyna dwa dni po swoim wpisie Wczoraj swój stan zdrowia skomentował również sam Marcin Łopucki:  Przepraszam, że tak późno. Ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia Aktualnie mąż Katarzyny Skrzyneckiej razem z żoną i córką przebywa już w domu: Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia. - skomentował w rozmowie dla "Twojego Imperium" Życzymy zdrowia!  Zobacz także:  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej...

Newsy
Skrzynecka na kolejnej okładce z dzieckiem!
Tym razem w "Party"

Pięć minut Katarzyny Skrzyneckiej trwa. Niedawno prezenterka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Vivy!", gdzie po raz pierwszy publicznie pokazała swoją córkę Alikię. Zobacz: Skrzynecka i Łopucki pokazali córkę! Chociaż magazyn jeszcze przez tydzień będzie można dostać w sklepach to do kolekcji dołączyła kolejna sesja. Tym razem Skrzynecka z rodziną uśmiecha się z okładki "Party" w rodzinnej sesji zatytułowanej "Alikia w Krainie Czarów". Przy okazji Katarzyna i Marcin opowiadają jak spędzą pierwsze święta wielkanocne. Cała sesja do obejrzenia już od jutra w magazynie "Party". Wielkanocne wydanie "Party" od jutra w sprzedaży. Więcej na: facebook.com/party.zyciegwiazd chimera

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner