Choć po rozpadzie małżeństwa Marcina Hakiela wszyscy mówili przede wszystkim o Katarzynie Cichopek, obecnie wydaje się, że to życie uczuciowe tancerza budzi większą uwagę. Choreograf po rozstaniu z prowadzącą "Pytanie na śniadanie" szybko związał się z pewną Dominiką. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Marcin Hakiel nie cieszył się życiem singla zbyt długo. Teraz znów jest w bliskiej relacji. Właśnie pochwalił się sesją ze swoją nową wybranką.

Reklama

Marin Hakiel i jego partnerka debiutują na Instagramie

Niedawno Marcin Hakiel pokazał romantyczny poranek z nową partnerką. Tancerz udzielił wywiadu Żurnaliście, w którym potwierdził, że ma nową wybrankę. Choreograf przyznał, że szuka poważnej i trwałej relacji. Dodał, że poznał już "kogoś sympatycznego". Razem z dziewczyną kupili sobie nawet takie same koszulki z Beyonce.

Zobacz także: Marcin Hakiel na randce z partnerką nie szczędził jej czułości! Mamy zdjęcia paparazzi

Instagram@marcinhakiel

Wygląda na to, że relacja Marcina Hakiela nabiera tempa. Niektórzy podejrzewają nawet, że tancerz i jego nowa partnerka już ze sobą zamieszkali. Teraz były mąż Katarzyny Cichopek pochwalił się wspólną sesją z wybranką. Po raz pierwszy kobieta pojawiła się na jego Instagramie w całej okazałości.

Instagram @marcinhakiel

Para ostatnio wybrała się na imprezę. W mediach społecznościowych nie zabrakło relacji ze wspólnej zabawy. Internauci są pod wrażeniem urody nowej ukochanej choreografa, co widać po komentarzach na Instagramie.

Zobacz także

Panie Marcinie, wybranka przepiękna;
Ładna;
Dużo miłości, gołąbeczki;
Dużo szczęścia — czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkają się w sądzie?! Znamy szczegóły

Reklama

Myślicie, że tym razem związek Marcina Hakiela przetrwa próbę czasu?

Instagram @marcinhakiel
Instagram @marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama