Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony. Te słowa mogą zaboleć Katarzynę Cichopek
Mateusz Jagielski/East News
Newsy

Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony. Te słowa mogą zaboleć Katarzynę Cichopek

Kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie. Choć oboje postanowili nie komentować powodów swojej decyzji, teraz tancerz zdecydował się na szczere wyznanie.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela po 17 latach związku wstrząsnęło opinię publiczną. Choć para postanowiła nie komentować powodów rozpadu swojego małżeństwa, na światło dzienne wciąż wychodzą kolejne szczegóły ich relacji. Teraz były ukochany gwiazdy "M jak Miłość" odpowiadając na pytania fanów zdradził, czy został zraniony przez żonę. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony przez Katarzynę Cichopek? Jest komentarz!

Zaledwie kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali fanów o swoim rozstaniu. Para opublikowała na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym przyznała, że po 17 latach postanowiła zakończyć swój związek. Gwiazda serialu "M jak miłość" i tancerz zapewniali, że ze względu na dobro swoje i swoich dzieci nie będzie komentować swojej decyzji, ale kilka dni później Marcin Hakiel zaczął publicznie odpowiadać na pytania zmartwionych fanów.

Po rozstaniu z aktorką, mąż Katarzyny Cichopek coraz śmielej publikuje w sieci swoje kolejne metamorfozy, a także prowadzi instagramowe Q&A, odpowiadając na najbardziej nurtujące pytania swoich fanów. Po tym, jak Marcin Hakiel zdradził, że chodzi na terapię, odniósł się także do plotek na temat swojej orientacji seksualnej, a także zdradził, jak wraz z żoną dzielą teraz opiekę nad dziećmi. Niedawno fani zapytali tancerza, czy Marcin Hakiel wciąż mieszka z Katarzyną Cichopek. Podczas instagramowego Q&A fani poruszyli także kwestię tego, kto podczas rozstania został bardziej zraniony.

- Czy został pan zraniony? - zapytał Marcina Hakiela jeden z fanów.

- Jeśli, to pozwoliłem się zranić - odpowiedział Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony przez Katarzynę Cichopek? Jest komentarz!
Instagram @marcinhakiel

Od czasu rozstania artystycznego małżeństwa w mediach aż huczy od doniesień na temat rzekomej bliskiej relacji Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Ostatnio gwiazdor "Pytania na śniadanie" postanowił się więc odnieść do tych rewelacji. Dziennikarz w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że nie ma zamiaru komentować sprawy. Maciej Kurzajewski dodatkowo podkreślił, że z aktorką przede wszystkim łączy go praca na planie programu śniadaniowego TVP.

Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
AKPA Piętka Mieszko

Zobacz także: Ida Nowakowska o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Mamy komentarz!

To jeszcze nie wszystko. "Super Express" postanowił skontaktować się również z Marcinem Hakielem, prosząc tancerza o komentarz w sprawie plotek dotyczących bliższej relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Marcin Hakiel miał westchnąć i smutno przyznać, że nie zamierza komentować sprawy.

Myślicie, że jego wymowne InstaStories może nawiązywać do kuluarowych plotek na temat zażyłości prowadzących "Pytanie na śniadanie"? Tego nie wiemy, jednak wymowny komentarz tancerza jednoznacznie wskazuje na to, że przeżywa naprawdę trudny czas.

Marcin Hakiel wciąż mieszka w domu, w którym żył z Katarzyną Cichopek?
Instagram @marcinhakiel

Przypominamy, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku, na planie "Tańca z Gwiazdami". Trzy lata później wzięli ślub, a dziś są rodzicami 13-letniego syna i 9-letniej córki. 

Para po 17 latach związku postanowiła zakończyć swoją relację. Swoją decyzję przekazała światu za pośrednictwem Instagrama. Myślicie, że artystyczne małżeństwo da sobie jeszcze jedną szansę?

Zobacz także: Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu: "Czuję się bardzo dobrze". 

Marcin Hakiel o trudnym okresie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek
VIPHOTO/East News

Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela
mat. prasowe/Mateusz Grochocki/DDTVN/East News
Newsy
Sylwia Bomba reaguje na wywiad Marcina Hakiela. Zwróciła się do tancerza!
Gwiazda "Gogglebox" opublikowała szczery komentarz na profilu Marcina Hakiela. Sprawdźcie, co napisała Sylwia Bomba! Po której stronie stanęła?

Sylwia Bomba skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała szczery komentarz pod ostatnim wpisem tancerza i dała jasno do zrozumienia, że staje po jego stronie. Sylwia Bomba, która sama przeżyła rozstanie z partnerem, nie ukrywa, że doskonale wie, co teraz przeżywa Marcin Hakiel. Celebrytka zwróciła się do męża Katarzyny Cichopek! Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela W minioną niedzielę Marcin Hakiel w "Mieście Kobiet" po raz pierwszy publicznie opowiedział o rozstaniu z żoną. Niestety, kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że kończą swój związek. Para rozstała się po 17 wspólnie spędzonych latach i teraz, czeka na sprawę rozwodową. Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu nie ukrywał, że to nie on podjął decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa. Tancerz przyznał, że jego żona od jakiegoś czasu prosiła go o przestrzeń i wolność, a po czasie miało się okazać, że ta "wolność ma imię". Według medialnych doniesień Cichopek jest wściekła, że tancerz wprost zasugerował zdradę!  Internauci ruszyli ze wsparciem dla Marcina Hakiela, który w wywiadzie głośno przyznał, że rozstanie było dla niego wielkim ciosem. Teraz jego wyznanie skomentowała również Sylwia Bomba! Trzymaj się Marcin! Jestem z Tobą, doskonale wiem przez co przechodzisz. Pamietaj, że koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego. Ściskam- napisała gwiazda "Gogglebox". Zobacz także:   Katarzyna Cichopek jest wściekła po wywiadzie Marcina Hakiela. Zadzwoniła do byłego partnera! Sylwia Bomba sama przechodziła przez rozstanie, dlatego teraz postanowiła wesprzeć Marcina Hakiela. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" w lipcu 2021 roku poinformowała swoich...

Ekspertka ŚLOPW Chorzewska koemntuje zachowanie Hakiela
fot.Jankowski/REPORTER/Instagram/chorzewska_instaporadnia
Newsy
Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje zachowanie Marcina Hakiela po rozstaniu!
Ekspertka od związków ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Magdalena Chorzewska, zabrała głos w sprawie głośnego rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Zachowanie tancerza może budzić niepokój.

Marcin Hakiel coraz bardziej otwiera się przed fanami na temat swojego rozstania. Internauci dostrzegają, że tancerz nie wygląda na szczęśliwego i martwią się o to jak przeżywa trudną sytuację. Kierują do niego masę pytań, a on chętnie odpowiada na Instagramie. Ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedziała, co uważa na temat zachowania Marcina Hakiela.  Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o rozstaniu Hakiela i Cichopek Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zszokowali swoich fanów nagłą decyzją o rozstaniu. Nikt nie spodziewał się, że z pozoru szczęśliwe małżeństwo może rozpaść się w jednej chwili.  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po 17 latach bycia razem postanowili wydać oświadczenia , w których przekazali swoją decyzję. Para poprosiła fanów o uszanowanie ich prywatności. Postanowili także więcej nie komentować rozstania. Katarzyna Cichopek zgodnie z obietnicą nie zdradza kulisów rozwodu. Jej mąż natomiast wybrał inną drogę radzenia sobie z problemem.  Marcin Hakiel coraz częściej otwiera się na Instagramie odpowiadając na pytania fanów na temat rozstania. Zachowanie Marcina Hakiela postanowiła skomentować psycholożka i terapeutka ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Magdalena Chorzewska. Ekspertka podkreśliła, że ludzie różnie radzą sobie z rozstaniem, a rozwód to bardzo trudna sytuacja dla małżonków. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek na wakacjach w stylizacji wartej fortunę! Nie chcę oceniać Marcina, nie znam go. Ludzie w przeróżny sposób reagują na tak trudną i stresogenną sytuację, jaką jest rozwód - tłumaczy ekspertka od związków. Psycholog znana z TVN uważa jednak, że publiczne dzielenie się wewnętrznymi problemami może być ryzykowne.  Marcin...

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek
Mat. prasowe
Newsy
Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela! Pod jej zdjęciami zawrzało
Dzięki szczeremu wywiadowi Marcina Hakiela, fani w końcu poznali powód rozpadu jego małżeństwa. Katarzyna Cichopek już reaguje na krytyczne słowa fanów.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wydawali się być najbardziej pewnym małżeństwem polskiego show-biznesu. Po 17 wspólnych latach nikt nie spodziewał się informacji o rozstaniu. Odkąd para ogłosiła swoją decyzję, tylko Marcin Hakiel zabiera głos w tej  sprawie.  Dotąd jednak fani nie znali prawdziwego powodu rozpadu tego związku. Szczegóły na ten temat ujawnił oczywiście tancerz, którzy wyznał, że został opuszczony... Jak Katarzyna Cichopek zareagowała na te słowa? Katarzyna Cichopek odcina się od fanów? Aktorka reaguje na wywiad byłego partnera Marcin Hakiel w swoim pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek ujawnił wiele szczegółów z prywatnego życia. W poruszającej rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską tancerz zdradził, że to jego żona zdecydowała o zakończeniu tego związku i "prosiła o wolność". Dla fanów, którzy już wcześniej przypuszczali, że to Marcin Hakiel został opuszczony , była to i tak zaskakująca informacja. Katarzyna Cichopek jeszcze niedawno chwaliła się rodzinnymi zdjęciami, a dziś dość szybko odcięła się od całej tej sytuacji. Nic więc dziwnego, że gdy Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek tak szczerze, widzowie dość szybko zaczęli krytycznie oceniać aktorkę, a pod jej zdjęciami zaczęły pojawiać się pełne krytyki i pytań komentarze. Katarzyna Cichopek szybko sobie z tym problemem poradziła i zareagowała na wywiad męża, blokując możliwość dodawania komentarzy pod swoimi ostatnimi zdjęciami.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik