Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela po 17 latach związku wstrząsnęło opinię publiczną. Choć para postanowiła nie komentować powodów rozpadu swojego małżeństwa, na światło dzienne wciąż wychodzą kolejne szczegóły ich relacji. Teraz były ukochany gwiazdy "M jak Miłość" odpowiadając na pytania fanów zdradził, czy został zraniony przez żonę. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Reklama

Marcin Hakiel odpowiada, czy został zraniony przez Katarzynę Cichopek? Jest komentarz!

Zaledwie kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali fanów o swoim rozstaniu. Para opublikowała na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym przyznała, że po 17 latach postanowiła zakończyć swój związek. Gwiazda serialu "M jak miłość" i tancerz zapewniali, że ze względu na dobro swoje i swoich dzieci nie będzie komentować swojej decyzji, ale kilka dni później Marcin Hakiel zaczął publicznie odpowiadać na pytania zmartwionych fanów.

Po rozstaniu z aktorką, mąż Katarzyny Cichopek coraz śmielej publikuje w sieci swoje kolejne metamorfozy, a także prowadzi instagramowe Q&A, odpowiadając na najbardziej nurtujące pytania swoich fanów. Po tym, jak Marcin Hakiel zdradził, że chodzi na terapię, odniósł się także do plotek na temat swojej orientacji seksualnej, a także zdradził, jak wraz z żoną dzielą teraz opiekę nad dziećmi. Niedawno fani zapytali tancerza, czy Marcin Hakiel wciąż mieszka z Katarzyną Cichopek. Podczas instagramowego Q&A fani poruszyli także kwestię tego, kto podczas rozstania został bardziej zraniony.

- Czy został pan zraniony? - zapytał Marcina Hakiela jeden z fanów.

- Jeśli, to pozwoliłem się zranić - odpowiedział Marcin Hakiel.

Instagram @marcinhakiel

Od czasu rozstania artystycznego małżeństwa w mediach aż huczy od doniesień na temat rzekomej bliskiej relacji Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Ostatnio gwiazdor "Pytania na śniadanie" postanowił się więc odnieść do tych rewelacji. Dziennikarz w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że nie ma zamiaru komentować sprawy. Maciej Kurzajewski dodatkowo podkreślił, że z aktorką przede wszystkim łączy go praca na planie programu śniadaniowego TVP.

AKPA Piętka Mieszko

Zobacz także: Ida Nowakowska o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Mamy komentarz!

Zobacz także

To jeszcze nie wszystko. "Super Express" postanowił skontaktować się również z Marcinem Hakielem, prosząc tancerza o komentarz w sprawie plotek dotyczących bliższej relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Marcin Hakiel miał westchnąć i smutno przyznać, że nie zamierza komentować sprawy.

Myślicie, że jego wymowne InstaStories może nawiązywać do kuluarowych plotek na temat zażyłości prowadzących "Pytanie na śniadanie"? Tego nie wiemy, jednak wymowny komentarz tancerza jednoznacznie wskazuje na to, że przeżywa naprawdę trudny czas.

Instagram @marcinhakiel

Przypominamy, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku, na planie "Tańca z Gwiazdami". Trzy lata później wzięli ślub, a dziś są rodzicami 13-letniego syna i 9-letniej córki.

Para po 17 latach związku postanowiła zakończyć swoją relację. Swoją decyzję przekazała światu za pośrednictwem Instagrama. Myślicie, że artystyczne małżeństwo da sobie jeszcze jedną szansę?

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu: "Czuję się bardzo dobrze".

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama