Kasia Cichopek i Marcin Hakiel to jedno z najbardziej znanych i zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Aktorka i jej mąż nie szczędzą sobie czułości również w sieci. Jednak tym razem Marcin Hakiel pozwolił sobie na zbyt odważny komentarz na profilu żony? Katarzyna Cichopek zareagowała od razu. Niejedna kobieta by się zawstydziła! Zobaczcie, co napisał.

Reklama

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazał jak Katarzyna Cichopek wygląda bez grama makijażu! Będzie na niego zła?!

Marcin Hakiel zawstydził Katarzynę Cichopek komentarzem. Co napisał?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Ten duet wygrał nie tylko drugą edycję popularnego show, ale również miłość! Początkowo niewiele osób dawało im szansę na przetrwanie, jednak aktorka i tancerz nie musieli udowadniać nikomu, że ich uczucie jest prawdziwe. Dziś są już małżeństwem ponad 12 lat i mają dwoje dzieci: Adama i Helenkę, których osiągnięciami dumnie dzielą się w sieci.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie szczędzą sobie czułości na Instagramie. Chętnie pokazują, jak wygląda ich codzienność oraz dzielą się pasją, do tańca, która de facto połączyła ich życia. Na profilu pary można znaleźć sporo zdjęć nie tylko tych wystylizowanych ale i zupełnie bez makijażu. Niedawno to Marcinowi Hakielowi zdarzyło się pokazać, jak wygląda jego miłość po treningu i bez makijażu. Tym razem Katarzyna Cichopek zaprezentowała przepiękne zmysłowe zdjęcie, na którym nie sposób oderwać wzroku od jej biżuterii.

Piękny makijaż i biżuteria to duet doskonały ???????? - napisała w sieci aktorka

Podobnego zdania był Marcin Hakiel, który pozwolił sobie zostawić żonie odważny komentarz:

Zobacz także

Ja Cię lubię najbardziej w samej biżuterii????

Katarzyna Cichopek odpowiedziała tylko symbolicznym " ????". Myślicie, że się zawstydziła?

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pokazała romantyczne zdjęcie z mężem. Fanka: "Jak turecka księżniczka"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Ten program odmienił ich życia. Katarzyna Cichopek pokochała nie tylko taniec ale i Marcina, który niedługo później został jej mężem. Internauci uwielbiają oglądać rodzinne zdjęcia gwiazdy "M jak miłość" i jej ukochanego męża.

katarzynacichopek/Instagram
Reklama

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nie szczędzą sobie czułości, a to jak się kochają nierzadko pokazują również na Instagramie. Internauci doceniają ich piękną relację i kibicują ich miłości.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama